IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    briko, Русия ще стане най положителната страна на световната сцена, страна която ще направи най много за развитието на тази цивилизация.
    Братле, бъгна се нещо май.

    Коментар


    • ама разбира се, че ще направят революция в енергетиката. и това беше ясно само 15 дена след 24 февруари…
      само, че революцията ще е в цените на енергетиката. или казано простичко, руснаците ще са принудени да продават безпари…,
      да знам, че в момента това звучи като виц, но за тях няма друг изход и в следващите 2-3 години няма как да не стартира…
      такъв е генезиса на империята РФ, че ще й трябват сили. новия опит след 20-30 години, и тогава предполагам ще за извлекли поуки и ще постигнат повече….

      Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Руснаците ще направят революция в областта на енергетиката и ще могат да захранват Европа с ток на нищожна цена, толкова евтин че енергията въобще няма да е проблем. Европа има късмет че те ще направят това нещо и че са в Европа, за САЩ ще е по сложно, особенно както държат много да се скарат с тях завинаги.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Руснаците ще направят революция в областта на енергетиката и ще могат да захранват Европа с ток на нищожна цена, толкова евтин че енергията въобще няма да е проблем. Европа има късмет че те ще направят това нещо и че са в Европа, за САЩ ще е по сложно, особенно както държат много да се скарат с тях завинаги.

        То някога и СССР щяха да го правят това... но решиха, че ще правят "перестройката".... дойдоха Горби и Елцин... и сега сме на това дередже... а "черната станция" на Путин има наглостта да ни нарича "страхливци" ... все едно ние сме им виновни... те имаха всичко и го оставиха... на олигарсите им да "богатеят". Все някой друг им е виновен на Руснаците... нищо няма да направят... корупцията там е 5 пъти повече отколкото в ЕС. Путин яко са го лъгали неговите съветници... и продължават да го лъжат.
        Last edited by Xman1; 08.06.2022, 00:15.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Руснаците ще направят революция в областта на енергетиката и ще могат да захранват Европа с ток на нищожна цена, толкова евтин че енергията въобще няма да е проблем. Европа има късмет че те ще направят това нещо и че са в Европа, за САЩ ще е по сложно, особенно както държат много да се скарат с тях завинаги.
          Глупости на търкалета ..... Поредните глупости на търкалета .....

          Да си чувал случайно за закона на Ом и за това, че колкото по-далече се транспортира електроенергията, толкова по-големи са загубите? Дори на някоско стотин километра загубите са огромни, а на няколко хиляди въобще не му излиза сметката да се транспортира електроенергия.

          Коментар


          • Руснаците ще направят революция в областта на енергетиката и ще могат да захранват Европа с ток на нищожна цена, толкова евтин че енергията въобще няма да е проблем. Европа има късмет че те ще направят това нещо и че са в Европа, за САЩ ще е по сложно, особенно както държат много да се скарат с тях завинаги.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Tepxi, в момента четох вече говорят за нов тип пари за разплащане при междудържавна търговия. Те няма да се емитират от никой, самите сделки ще ги създават, една валута която е междинна, но няма емитент и търговията ще бъде абсолютно балансирана без дефицити или профицити. Това нещо е революционно и спира много бъдещи войни. А ЕС съюз на който ядро е Полша, в това нещо няма грам съдържание, ако ще се прави съюз за да му е ядро някой. И съюзи които да са безядрени може да се направят и в тях има идея.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • @ още на петнайстия ден от войната, същия правителствен самолет ходи до вашингтон.
                от петербург до вашингтон са към 8-9 часа, но тоя летя около 15-16 да заобикаля санциите
                говори се, че лавров е бил на борда,
                след 5-6 часа, газз обратно към петербург..!
                та, ако лавров имаше голям мерак да посети вучич , това можеше да се случи през няколко маршрута
                всичко си беше пълна провокация, румънците не са ги питали въобще, а маршрута може да се осъществи без две, дори без три от “отказалите маршрут държави”
                и все пак положителното за България след тая провокация е вчерашното 40 минутно интервю на вучич!!! вой на умяло и мелодия за ушите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  briko, Русия ще стане най положителната страна на световната сцена, страна която ще направи най много за развитието на тази цивилизация.
                  Възможно е.

                  Ако има някакъв акъл, останал в брюкселските тикви, след 5 години ще има Стар ЕС на Германия и нов ЕС на Полша със силни икономики, консервативни политики, мощни армии и диверсифицирани енергоизточници.
                  Русия ще е ограничила териториалните си и политически претенции до нейната си територия, а по съдилищата в цяла Източна Европа и бившето ОНД ще се гледат дела за национална измяна в полза на Руската федерация.

                  САЩ и Китай ще се възстановили диалога и ще са осъзнали, че едните не могат без другите.

                  За съжаление, не е особено възможен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                    Аз вече съм на свещи и не знам къде да се оплача? Моля за помощ!
                    Тия медикаментозните не се броят

                    Коментар


                    • Gerasim_Burgaski, ще видиш как износа на газ и петрол ще го спрат напълно, Европа ще остане без газ и петрол, мишките ще се гонят из тръбите, но пък ще могат да купуват друга енергия от Русия. Те не са монополисти на петрола и газта, но има други енергийни технологии на които ще са.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                        Аз вече съм на свещи и не знам къде да се оплача? Моля за помощ!
                        На ядреното гориво не му се лети до Франция.
                        https://www.bloombergtv.bg/a/2-novin...a-ot-ruski-gaz

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          briko, Русия ще стане най положителната страна на световната сцена, страна която ще направи най много за развитието на тази цивилизация.
                          ХАХАХАХХАХАХХА
                          хаххахахаххах Хххахах хахахХХАХХАх ХАХХАХАХА
                          смени си провайдера

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	286593356_190285763333439_1062651384656590968_n.jpg
Views:	1
Size:	94.6 КБ
ID:	3932409

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение

                              Ще има вечери на свещи.
                              Аз вече съм на свещи и не знам къде да се оплача? Моля за помощ!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                                Аре да съм по ясен, лавров има забрана за прелитане през ЕС. Няма нищо странно.
                                Ще има вечери на свещи.

                                Коментар

                                Working...
                                X