IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Не е нормално да се отъждествява с Петър I, защото води противоположна на него политика. Петър Велики е отворил Русия към запада а Путин я затвори. Путин е идейно и емоционално обвързана с болярите на които Петър Велики е рязал брадите на сила. Петър Велики след като се е отворил към запада е създал силна Русия а Путин я отслаби значително. Към момента Путин е най-слабият руски Цар, за последните двеста години, след Николай II. Интересно дали ще живее достатъчно да съсипе и последните останки от Русия и да спечели титлата за на слаб цар изобщо. Ще изчакаме и ще видим.
    Не знам дали забелязвате, но Русия загуби Казахстан и цялото си влияние в централа Азия. Проблема не е само в Украйна. Останаха им само Армения, Грузия, Беларус и фамилия Асад в Сирия. Скоро ще загубят и тях и ще останат само с Московията. Това ли е величието на Русия? Та Путин взе държава с бляскаво бъдеще и оставя след себе си руини. Не може да е бил американски агент. Според мен е най-обикновен глупак, който постига с действията си обратното на това, което иска и после се чуди що за крив свят има наоколо.
    Нищо не знаеш....Путин е тръгнал да спасява запада и света от жидомасоните. Зер и баба Ванга го е предрекла...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Та Путин взе държава с бляскаво бъдеще и оставя след себе си руини. Не може да е бил американски агент. Според мен е най-обикновен глупак, който постига с действията си обратното на това, което иска и после се чуди що за крив свят има наоколо.
      Путин взе държава в която говедарските офицери казваха на руските- вие сте победена държава. В момента същите говедари вият срещу месечината че руснаците били по добре въоръжени и по подготвени. Според зе украйна може да мобилизира 1 милион без проблем- ами да се свършва тази война- да ги мобилизира изпратете им по една пушка и газ към москва, тъй и тъй ще се биете до последния украинец, поне да не ги мъчите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

        Браво , браво . Разбрал си най сетне, защо Русия е велика страна и защо нито САЩ , Англия или EС , не могат да се мерят с нея .
        Коя друга страна в света познаваш която може да удържи на икономическите и военните нападки от последно изброените .
        А тя удържа еша си няма, след месец и Лади няма - ще минат на рикши
        Какво да запитам и е великото? Както да я гледаме, нищо - даже и армията и се оказа сол ташак

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          А сме едва юли месец. Нищо, както знаем Русия е на ръба на фалита, а нацис... ъъъ, евроатлантиците са пред Москва.
          ако чугунените ви тикви не бяха празни, щяхте да осъзнаете именно че е посред лято ама да има за писане по вестниците - и мурзилажа да потрива ръце над едно НИЩО

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Не четеш внимателно форума. Байдън може и с отрицателна подкрепа от населението да властва, защото е демократично избран. Путин пък и с 90% подкрепа е нелигитимен.

            Просто нещо, пък още има хора, дето не схващат.
            че откога е с 90%, последно 112% беше хахахаха, ха отговори си сам сега

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Пак ли са обстрелвали някой мол мурзилките ... аман вече от глупостите им!
              каквото оцелят , това е- пуцат на воля

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Добър или лош, Петър I -ви, неслучайно, и руснаците, го наричат Велики и му отдават нужното уважение. НОРМАЛНО е, държавник от ранга на Путин, да се равнява по великите руски царе. Още повече че,самите русофобски среди, го набедиха за "цар".
                Не е нормално да се отъждествява с Петър I, защото води противоположна на него политика. Петър Велики е отворил Русия към запада а Путин я затвори. Путин е идейно и емоционално обвързана с болярите на които Петър Велики е рязал брадите на сила. Петър Велики след като се е отворил към запада е създал силна Русия а Путин я отслаби значително. Към момента Путин е най-слабият руски Цар, за последните двеста години, след Николай II. Интересно дали ще живее достатъчно да съсипе и последните останки от Русия и да спечели титлата за на слаб цар изобщо. Ще изчакаме и ще видим.
                Не знам дали забелязвате, но Русия загуби Казахстан и цялото си влияние в централа Азия. Проблема не е само в Украйна. Останаха им само Армения, Грузия, Беларус и фамилия Асад в Сирия. Скоро ще загубят и тях и ще останат само с Московията. Това ли е величието на Русия? Та Путин взе държава с бляскаво бъдеще и оставя след себе си руини. Не може да е бил американски агент. Според мен е най-обикновен глупак, който постига с действията си обратното на това, което иска и после се чуди що за крив свят има наоколо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  ВКС России уничтожили целый ангар американских гаубиц M777

                  Американские гаубицы M777, обстреливавшие Донецк, уничтожены ударом ВКС России.

                  Российская боевая авиация нанесла сверхточный удар по местам хранения американских буксируемых гаубиц M777, которые, по утверждению Минобороны РФ, применялись для нанесения ударов по Донецку и близлежащим населённым пунктам. Удар был нанесён с применением высокоточного вооружения.

                  Известно о том, что удар пришёлся на склад в населённом пункте Часов Яр.



                  «В районе населенного пункта Часов Яр ударом высокоточного оружия ВКС России уничтожен ангар с американскими 155-мм гаубицами М777 и до 30-ти украинских боевиков, обстреливавших жилые кварталы Донецка», - сообщает оборонное ведомство страны.

                  Журналистам информационно-новостного агентства Авиа.про предположительно удалось установить и место, по которому пришёлся удар российской боевой авиации. Речь действительно идёт о полуразрушенном ангаре, находившемся вблизи железнодорожной станции. По данным спутниковых снимков НАСА, удар по складу был нанесён менее 6 часов назад, однако, насколько критическими являются разрушения – неизвестно.

                  Специалисты в свою очередь отмечают, что от уничтоженного ангара до северных окраин Донецка около 60 километров, что не позволяет подобным гаубицам вести огонь на таком расстоянии, в связи с чем, склад, вероятно, использовался как временное хранилище вооружения.
                  Подробнее на: https://avia.pro/news/vks-rossii-uni...ih-gaubic-m777
                  Пак ли са обстрелвали някой мол мурзилките ... аман вече от глупостите им!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Думитраке, аз тези последните 8 дни, съм отпуска и пак, ако вляза, е през няколко часа. (Ти си по-редовен, ми е мисълта.) После, къде видя, да съм бил припознавал интересите на Русия пред тези на България? (Виждаме ги различно но, то е следствие различни жизнени обстоятелства.) За дразнене и де факто, обиди срещу търговски партньор и основен доставчик на критични за националната ни икономика ресурси, нормален човек,трудно би ги приел за зряла, дълбоко осмислена и нужна стъпка. Накратко...Сериозно ли смяташ че, държавата ни, трябва да се управлява инфантилно и че ТОВА (инфантилното управление), е патриотизъм? Тежък случай, брат. Много тежък
                    Забавен си....виж, ти сам се припозна, аз не съм казвал какъв си.
                    А за Кирчу и Асенчъ....еми пак приказваш наизуст, съвсем друга ми е позицията, нееднократно представена тук. Е затова не ти обръщам внимание обикновено. Досадно е да се пише по 100 пъти едно и също...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Добър или лош, Петър I -ви, неслучайно, и руснаците, го наричат Велики и му отдават нужното уважение. НОРМАЛНО е, държавник от ранга на Путин, да се равнява по великите руски царе. Още повече че,самите русофобски среди, го набедиха за "цар".
                      Един милиционер, дето върна държавицата си в 19 век Какво пък, явно си го заслужават.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                        Има ли пилот в самолета? На Путин идеала му е Петър I....
                        Освободени по времето на социализма бяхме само от личната си свобода.
                        Апропо...на колко години си?
                        Добър или лош, Петър I -ви, неслучайно, и руснаците, го наричат Велики и му отдават нужното уважение. НОРМАЛНО е, държавник от ранга на Путин, да се равнява по великите руски царе. Още повече че,самите русофобски среди, го набедиха за "цар".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                          Е не мога да вися непрекъснато по форумите като теб....имам си достатъчно друга работа.



                          Всеки който припознава интересите на Русия пред тези на България. Познават се по това как се хвърлят да я бранят(Русия) с голи гърди на амбразурата.
                          Ако питаш дали си от тях.....ми погледни се отстрани, ще разбереш
                          Думитраке, аз тези последните 8 дни, съм отпуска и пак, ако вляза, е през няколко часа. (Ти си по-редовен, ми е мисълта.) После, къде видя, да съм бил припознавал интересите на Русия пред тези на България? (Виждаме ги различно но, то е следствие различни жизнени обстоятелства.) За дразнене и де факто, обиди срещу търговски партньор и основен доставчик на критични за националната ни икономика ресурси, нормален човек,трудно би ги приел за зряла, дълбоко осмислена и нужна стъпка. Накратко...Сериозно ли смяташ че, държавата ни, трябва да се управлява инфантилно и че ТОВА (инфантилното управление), е патриотизъм? Тежък случай, брат. Много тежък

                          Коментар


                          • https://www.standartnews.com/svyat/u...li-497684.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение

                              Османците са пред портите на Виена през 1683г.
                              Това е вековен кошмарен сън за дойчовците (Свещената Римска империя - първия и втория райх)
                              На дойчовците им е ясно, че това не трябва да се повтори никога и предприемат съответните планомерни действия.
                              Следва тяхна операция по инсталирането на немски императори на руския престол и техен контрол върху днешните руски земи.
                              Това включва унищожаването на Казанското (българско) ханство и Велика Тартария, които са им сериозни цивилизационни врагове.
                              Следва поредица от руско-османски войни, които отстраняват османската опасност за първия и втория райх.
                              Да, може да се приеме, че "освобождението" ни е дело на немците, реално осъществено от руската империя, като тяхно прокси.
                              На нас "освободените" дойчовците ни слагат свой цар - Фердинанд Максимилиан Карл Леополд Мария Сакскобургготски.

                              През WWI и WWII ние българите съвсем естествено като техни васали сме им съюзници.
                              Моркова за нас васалите им е пустата Македония, която е откъсната от нас чрез решенията Берлинския конгрес - договор.
                              Ние "освободените" с инсталиран немски цар бяхме васали на третия райх и през WWII.
                              Освободихме се за кратко от германците по времето на соца.
                              Днес отново сме техни васали в рамките ЕС ( зле прикрит наследник на третия райх).
                              Русия от Елцин насам също е васал на ЕС.
                              В наши дни Путин иска да промени това.
                              ....
                              Символите имат голямо значение.
                              За мен когато видя променени две имена имащи огромно символично значение, ще се убедя, че Русия вече не е васал на наследниците на Свещената Римска империя.
                              ПетерБУРГ - старата столица на Русия.
                              ЕкатерининБУРГ - резервната столица на Русия, ако Москва падне във вражески ръце.
                              ....
                              Доказателство ,че Петър I е наистина подменен с немски двойник е днешното име на ПетерБУРГ, което Елцин върна.
                              Що ли от Ленинград не го смениха на Петроград????????????????????????????????????????? ?????????
                              Има ли пилот в самолета? На Путин идеала му е Петър I....
                              Освободени по времето на социализма бяхме само от личната си свобода.
                              Апропо...на колко години си?

                              Коментар


                              • Шахтерск нещо яко гръмнало и дълго гърмяло(склад на нещо )
                                внимание въпрос - На колко км. е това зад фронта?

                                Коментар

                                Working...
                                X