IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Те въобще не трябваше да влизат в Украйна. ОСВОБОЖДЕНИЕТО И Е ЗАДАЧА ЗА САМИТЕ УКРАИНЦИ.
    ...обаче, понеже властта е узурпирана от пиндофили, може да се мине само през военен преврат...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
      ... То е ясно, че нормален човек не може да обича Русия, нито да я защитава във войната с Украйна, трбва да има сериозни вътрешни проблеми.
      Че той си го призна, занимава го секс подлежащ на регулация - разбери го, всеки път се озърта.....

      Айде клекнаха путлерите за зърното https://www.vedomosti.ru/politics/ne...i-soglasheniya
      "били се притеснявали, че оръжие ще им закарат на укрите"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Само с "диплома от Харвард" (tm) пропусна да се похвалиш. Жалко, че толкова много акъл, а дава с 1/3 или 50 милиона отклонение.

        Пък и софиянец. Сър ли да ти викаме или сахиб? Сигурно от онези "пет квартала" (тм), които единствено и само те заслужават да определят бъдещето на България.

        Само едно не ви разбирам на умнокрасивите. Що сте толкова тъпи, да ги е?
        Ти сега освен американците, европейците и софиянците кого още мразиш? Блестящ селяндурски ум. Ето затова между 500 милиона в Европа, в една малка държава по селата процъфтява русофилството. То е ясно, че нормален човек не може да обича Русия, нито да я защитава във войната с Украйна, трбва да има сериозни вътрешни проблеми.

        Коментар


        • bota156, какви морета при останали една шепа хора, българките не искат да раждат деца защото кой оставя поколение с неясно бъдеще. От възможностите които дава ЕС за българите най реалната е да отидат да работят нискоквалифицирана работа, зле платена и деца не могат да се отглеждат при такива условия. Не ни трябва да се присединяваме към никой, и никой да не ни присъединява. ЕС армия няма, не може да се защити, като съюз би трябвало да има собствена армия и вече тя да е във военнен съюз евентуално или да не е. Ти държава ако ти я пази чужда армия нямаш.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

            Никой не иска да убива милиони с изключение на руските ти господари. Те успешно и собствените си хора избиват по примера на Сталин.
            А каун може да си ти, аз съм родом от София, кестени ни викат на нас, ако не знаеш. И карти съм играл, бридж...и по състезания съм ходил, но и затова трябва акъл, а и приятели...така че няма как да го разбереш.
            Само с "диплома от Харвард" (tm) пропусна да се похвалиш. Жалко, че толкова много акъл, а дава с 1/3 или 50 милиона отклонение.

            Пък и софиянец. Сър ли да ти викаме или сахиб? Сигурно от онези "пет квартала" (тм), които единствено и само те заслужават да определят бъдещето на България.

            Само едно не ви разбирам на умнокрасивите. Що сте толкова тъпи, да ги е?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

              Никой не иска да убива милиони с изключение на руските ти господари. Те успешно и собствените си хора избиват по примера на Сталин.
              А каун може да си ти, аз съм родом от София, кестени ни викат на нас, ако не знаеш. И карти съм играл, бридж...и по състезания съм ходил, но и затова трябва акъл, а и приятели...така че няма как да го разбереш.
              Това са внушения на празно място. Успокой се, Думитраке.

              Коментар


              • https://www.bulgartransgaz.bg/news/b...polis-622.html
                https://gastradebg.com/en/2017/07/12...of_gastradesa/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение

                  За какво му е България на Путин ?
                  Спомняте ли си едно време Бургас-Александруполис.
                  Ей това му трябва на РУСИЯ - ИЗЛАЗ на средиземно море, да има търговски път и да може да продава. И това е от 1800 година. Да ама ние излаз на Бяло море нямаме, благодарение на продажните немски чифути. Русия винаги е искала БЪЛГАРИЯ поне на 2 морета и всички са ПРОТИВ - колониална европа и османската империя. Каквото ще да става, ще изтрепем стотици хиляди армия ама БЪЛГАРИЯ на 2 морета никогиш, още повече приятелски настроена към Русия
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Аве, каун, РФ е 150 млн. население, не 100 млн. В училище само карти ли си играл?

                    Ама пък то за вашите нацистки мозъци 50 млн. да затриете явно е просто бонус.
                    Никой не иска да убива милиони с изключение на руските ти господари. Те успешно и собствените си хора избиват по примера на Сталин.
                    А каун може да си ти, аз съм родом от София, кестени ни викат на нас, ако не знаеш. И карти съм играл, бридж...и по състезания съм ходил, но и затова трябва акъл, а и приятели...така че няма как да го разбереш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                      Аз си представям развитието на нещата хронологично така:

                      1.Тъпхича и останалите проскубани натовски ястреби в България истерясват, озлобяват, полудяват, обявават война на руснаците с имоти по черноморието, и почват открито да тероризират руското и про-руското население в България.
                      2. Руснаците веднага се обаждат за помощ на Путин.
                      3. Путин излиза по руската държавна телевизия и публично обявява започването на специална военна операция в България, като отправя недвусмилена заплаха, че при каквато и да е пряка военна намеса на САЩ и ЕС в руската операция, ракети с ядрени бойни незабавно политат към Вашингтон, Ню Йорк, Сан франциско и Лос Анджелис.
                      Страхливите американци няма да искат да умрат от радиация, и струващите им милиони къщи и имоти да станат на радиоактивна пепел, затова ще наредят незабавно изтегляне на военния персонал на сатаНАТО от българска територия
                      4. Руската федерация чрез високоточни ракетни комплекси ще нанесе удари и ще унищожи и изравни със земята базите на сатаНАТО в България
                      5. На източния бряг Путин ще стовари няколко хиляди тежковъоръжени руски спецназовци, които ще започват поетапно прочистване на страната от русофоби докато стигнат до София и я превземат
                      6. След 1 седмица Путин ще излезе по телевизора и публично ще обяви влизането в състава на Руската федерация на новата Черноморска Народна Република, която се намира на територията на бившата(и вече несъществуваща) република България.

                      Същя този филм украинците вече го играха. Демек - укрите направиха това за което Тъпхича си мечтае. И сега останаха без държава.
                      Е то е ясно, че така си ги представяте нещата всички българи-руски патриоти, мечтаете си да продадете България на Русия......ама няма да стане.
                      А за вас трябва най-тежко наказание, а именно да ви изпратят да живеете в любимата ви Русия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        На Путин въобще не му трябва пропаднала страна със загиващо население като България, но ако проскубаните натовски ястреби започнат терор на местното рускоезично населенеие, Путин ще се притече на помощ да защити своите
                        Ами ако започнат терор може да им се затъркаля главите из полето, без значение кой са решили да тероризират в България. Никакъв Путин няма да дойде.Българите престъпници не обичат.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Такива освобождения отвън, винаги завършват с който дойде не може да си тръгне. България се е освободила сама, иначе нямаше да има такава държава.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение

                            За какво му е България на Путин ?
                            На Путин въобще не му трябва пропаднала страна със загиващо население като България, но ако проскубаните натовски ястреби започнат терор на местното рускоезично населенеие, Путин ще се притече на помощ да защити своите
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Те въобще не трябваше да влизат в Украйна. ОСВОБОЖДЕНИЕТО И Е ЗАДАЧА ЗА САМИТЕ УКРАИНЦИ.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                                Аз си представям развитието на нещата хронологично така:

                                1.Тъпхича и останалите проскубани натовски ястреби в България истерясват, озлобяват, полудяват, обявават война на руснаците с имоти по черноморието, и почват открито да тероризират руското и про-руското население в България.
                                2. Руснаците веднага се обаждат за помощ на Путин.
                                3. Путин излиза по руската държавна телевизия и публично обявява започването на специална военна операция в България, като отправя недвусмилена заплаха, че при каквато и да е пряка военна намеса на САЩ и ЕС в руската операция, ракети с ядрени бойни незабавно политат към Вашингтон, Ню Йорк, Сан франциско и Лос Анджелис.
                                Страхливите американци няма да искат да умрат от радиация, и струващите им милиони къщи и имоти да станат на радиоактивна пепел, затова ще наредят незабавно изтегляне на военния персонал на сатаНАТО от българска територия
                                4. Руската федерация чрез високоточни ракетни комплекси ще нанесе удари и ще унищожи и изравни със земята базите на сатаНАТО в България
                                5. На източния бряг Путин ще стовари няколко хиляди тежковъоръжени руски спецназовци, които ще започват поетапно прочистване на страната от русофоби докато стигнат до София и я превземат
                                6. След 1 седмица Путин ще излезе по телевизора и публично ще обяви влизането в състава на Руската федерация на новата Черноморска Народна Република, която се намира на територията на бившата(и вече несъществуваща) република България.

                                Същя този филм украинците вече го играха. Демек - укрите направиха това за което Тъпхича си мечтае. И сега останаха без държава.
                                За какво му е България на Путин ?
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X