IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

    Много драматизираш .Гражданска война няма да има .
    Дано, дано не съм прав.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

      Кой здрав български ген? Избития през 1944?

      ​​​​​Няма да се прояви вече никога. За сметка на това свинарите и шумкарите се възпроизвеждат и обучават всяко следващо поколение на роболепие, мързел, далавери, точене на средства, предателство, кражби, мрънкане и любов към Съветския съюз.

      Пак казвам, тука без гражданска война няма да минем. Аз и хората като мен пречат на изметта, а изметта пречи на нас. И няма шанс за помирение.
      Много драматизираш .Гражданска война няма да има .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

        Гена е закодиран в кръвта ни. Няма да успеят да го заличат, колкото и да опитват. А гражданската война е мечта точно на тях.
        Само виж реакцията на постовете ти...
        Отворен съм за предложения.
        Не сме далече от ЮАР, ама въобще - кадърните, можещите и работещите живеят в пет софийски квартала, оградени със стена и охрана.
        Извън тях - "Айде вече Русия да ни окупира", "Татко каза, че съм роден да въртя синджира" и "Нема да им работя за 2000 лв".

        Впрочем можем и без гражданска война - просто страната директно се цепи на две части - едната си отива при Русия и Беларус, другата остава при богатите държави и това е.

        Коментар


        • VIP русофоби дават най-сериозната причина и за по-голяма война

          За да няма недоразумения, тук под „русофоби“ не се имат предвид особи, които ненавиждат само режима на Кремъл, но и такива, които ненавиждат самите етнически руснаци и всички други народи, влизащи в състава на федерацията

          Помните ли интервюто, в което „неправилно преведен и погрешно разбран“ (според фактчекърите) украински д-р Менгеле се похвали, че бил заповядал всички руски военнопленници да бъдат кастрирани? Ами сведенията, че в отричаните (преди да бъдат признати и от Виктория Нюланд) американски лаборатории са разработвани биологични оръжия, които засягат руснаци? Не какви да е „руснаци“ от многонационалната федерация, а конкретно – етническите.

          Но да кажем, че всичко това е руска пропаганда, разпространявана от руски тролове, щедро заплащани с 4000 лева на месец. Или колкото там се равнява тази сума в рубли. Или каквото там биха казали троловете на евроатлантизма. Да видим обаче какво е публикувано и в официален доклад на ООН

          Документът още може да се намери на собствения им сайт. В него (на английски, тук резюме и на руски) се „прогнозира“, че населението на Русия до 2050 година ще се съкрати до 133 милиона. Това щяло да върне Руската федерация до числеността, която Руската империя е имала през 19 век, а това пък щяло да декласира страната от Топ 10 на най-многочислените популации в света.

          Бившият полски президент Лех Валенса отива и по-далеч. За него 133 милиона руснаци явно са много, затова иска съкращаването им до 50 милиона души. Не е уточнил как си представя, че това може да се случи – защото, ако руснаците не се усмъртят сами, явно някой възнамерява да ги избива.

          И тъй като убийството на близо 100 МИЛИОНА руснаци не е шега, нито лесна работа, единствено можем да си обясним, че Валенса агитира за фашистки методи с тенденции към геноцид. Прави го открито и безсрамно. За него това било единственото решение, ако Руската федерация не бъде разпарцалосана или не се смени политическият режим с такъв, който биха одобрили той и другите отявлени русофоби, инспирирани от самия чер архай Абадон и асурите му от най-дълбокото на бездната.

          В същото изявление Валенса говори и за някакво „демократично разширение“ на НАТО и Евросъюза,

          като го противопоставя на руското разширение чрез военна агресия. Та нямало проблем някой „демократ“ като него да сваля режима в чужда държава против волята на тамошния народ. А ако народът не изравни волята си с тази на външните сили и брани режима си, мистериозно ще бъде съкратен до 1/3 (една трета).

          Винаги има избор. Не е като да няма. Забележете: това е наречено „демократичен“ избор!

          А руснаците вече го смятат за нова покана да газят Европа. Да, Европа. Не само Украйна, а колкото и да ненавиждам режима на Кремъл, не мога и да намеря основание, заради което са „длъжни“ да стоят безучастно и да търпят депопулацията си – за добро или лошо, там не е България, а рипат на бой и за по-дребни неща.

          Иван Стаменов
          https://www.otizvora.com/2022/07/148...golyama-voyna/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

            Кой здрав български ген? Избития през 1944?

            ​​​​​Няма да се прояви вече никога. За сметка на това свинарите и шумкарите се възпроизвеждат и обучават всяко следващо поколение на роболепие, мързел, далавери, точене на средства, предателство, кражби, мрънкане и любов към Съветския съюз.

            Пак казвам, тука без гражданска война няма да минем. Аз и хората като мен пречат на изметта, а изметта пречи на нас. И няма шанс за помирение.
            Гена е закодиран в кръвта ни. Няма да успеят да го заличат, колкото и да опитват. А гражданската война е мечта точно на тях.
            Само виж реакцията на постовете ти...

            Коментар


            • Ах колко лош тоз путин. Сваля всичко наред
              Франция: Националното събрание бламира правителството и не подкрепи две от четири точки на здравен закон предвиждащ мерки срещу евентуален "нов опасен щам на коронавируса". Искането на властите за зелени сертификати по границите беше отхвърлено.
              Либералите на Макрон се сблъскаха с единен вот по този въпрос на Националния Алианс, Републиканската партия, Лявата коалиция на Меланшон и крайно - левите депутати от малки партии. Резултатът беше 227 на 187.
              Останало без мнозинство в Събранието, Правителството на Елизабет Борн е на път да се присъедини към отбора на Борис Джонсън и Просто Киро. А скандалът с "Юбер" ще разтърси не само Макрон и Франция, а и целия ЕС.
              Междувременно, "Жълтите жилетки" призоваха за протестна мобилизация в Париж за утре, националния празник на Франция 14 юли.
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Започвам да съжалявам за времето на бай ви Тошо
                Имаше си пак негодници сред червената сган, но нямаше толкова идиоти

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  От написаното от самия теб става ясно, че ренеГАДът си ти, а не българите. Още един, който мрази собствения си народ. Празната, долнопробна душичка си ти. Ти си врагът на България. Ти и тези като теб. Слава Богу не сте 100 хил.

                  Щом българите според тебе не сме България, то какво е за тебе България???!!! Идеален си за надцирател на концлагер.
                  + 101
                  Абсолютен ренегат . Щял да се бие . Леле майко , тоя още в началото написа , че стане ли нещо подобно , грабва жената и децата и отива на Запад , където щял да живее демократично и в охолство , с уменията които е придобил в България на плебса .
                  Пък и за какво да мре за България на чалгата и
                  Мързеливите хрантутници от комунизма си огледаха мързеливите хрантутници на демокрацията
                  Last edited by Rodnok; 13.07.2022, 17:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                    То това е голямата изненада на войната - че украинците дават отпор.
                    В тази бедна, разкъсвана от корупция и зависимост държава с неизброими исторически трагедии и геноциди, се намериха няколкостотин хиляди мъже, които виждат смисъл да се борят.
                    Вълна на патриотизъм и себеотрицание в държава, която има само един изход да оцелее.
                    Никой не го е очаквал, включително и самите украинци.
                    Много си се заблудил или заблуждаваш целенасочено . Никой не ходи доброволно от украинците . Излезе закон и ако се противопоставиш на повиквателната следва затвор а понякога може и разстрел .
                    Стига с тия опорки за героичните украинци които смело отстъпвали и плашливите руснаци които пораженчески настъпват с по едно биде под мишница . Смешен си .

                    Коментар


                    • +100

                      Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                      Кой здрав български ген? Избития през 1944?

                      ​​​​​Няма да се прояви вече никога. За сметка на това свинарите и шумкарите се възпроизвеждат и обучават всяко следващо поколение на роболепие, мързел, далавери, точене на средства, предателство, кражби, мрънкане и любов към Съветския съюз.

                      Пак казвам, тука без гражданска война няма да минем. Аз и хората като мен пречат на изметта, а изметта пречи на нас. И няма шанс за помирение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                        Незнам, винаги съм бил оптимист, късно ми е да сменям плочата....а и вярвам в здравият български ген. Пак ще се прояви когато трябва.
                        Кой здрав български ген? Избития през 1944?

                        ​​​​​Няма да се прояви вече никога. За сметка на това свинарите и шумкарите се възпроизвеждат и обучават всяко следващо поколение на роболепие, мързел, далавери, точене на средства, предателство, кражби, мрънкане и любов към Съветския съюз.

                        Пак казвам, тука без гражданска война няма да минем. Аз и хората като мен пречат на изметта, а изметта пречи на нас. И няма шанс за помирение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                          И аз така си виках ... "като се сменят поколенията, ще стане работата".

                          И какво стана?
                          Мързеливите хрантутници от комунизма си огледаха мързеливите хрантутници на демокрацията.
                          Има вълна от 20 годишни, които се кефят на Путин и обвиняват ЕС за всичко - от това, че не са милионери до това, че Мима от съседния вход не им пуска.
                          Чакат дъртите първо да им уредят работа на бюро да не бачкат и после да пукнат, та да получат апартамент наготово. Татуират си Ботев и Левски на прасеца, не знаят кои са. Викат "българи - юнаци" и "деа тая държава деа" в едно изречение.

                          Та да ти имам оптимизма. Тия след 20 години ще са основното население - белите цигани, изметта на страната - прости, неуки, нагли и алчни.
                          Точно в десетката!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                            И аз така си виках ... "като се сменят поколенията, ще стане работата".

                            И какво стана?
                            Мързеливите хрантутници от комунизма си огледаха мързеливите хрантутници на демокрацията.
                            Има вълна от 20 годишни, които се кефят на Путин и обвиняват ЕС за всичко - от това, че не са милионери до това, че Мима от съседния вход не им пуска.
                            Чакат дъртите първо да им уредят работа на бюро да не бачкат и после да пукнат, та да получат апартамент наготово. Татуират си Ботев и Левски на прасеца, не знаят кои са. Викат "българи - юнаци" и "деа тая държава деа" в едно изречение.

                            Та да ти имам оптимизма. Тия след 20 години ще са основното население - белите цигани, изметта на страната - прости, неуки, нагли и алчни.
                            Незнам, винаги съм бил оптимист, късно ми е да сменям плочата....а и вярвам в здравият български ген. Пак ще се прояви когато трябва.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                              Та ако си в Украйна в момента, мре ли ти се? За това под чия администрация ще са Луганск и Крим? Заслужава ли си?
                              Не е вярно тва! Раша иска цяла украйна!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                                Любопитно ми е, на теб от 24.02 насам не ти ли
                                поохладня желанието да се биеш за България?

                                Говорихме се с приятели около 3 март какво бихме направили в случай на война, ако има и възможност за бягство ... всички, ама всички бяхме "Ооо, бием се за България, ще умрем за нея, някой преди нас е умрял за това да сме свободни, мъжа е длъжен да защитава дома и семейството си, никакво бягане" и прочее.

                                Замислих се отминалия уикенд, че вече не съм толкова убеден в "Готов съм за умра за България".

                                Ще стане война, ще се бием с превъзхождащ ни враг аз и още стотина хиляди млади, умни, амбициозни, борбени, правилно възпитани и с добър стандарт на живот мъже, които имат какво да губят. И ще мрем яко. В същото време сигурно половин милион колаборационисти ще помагат на врага, надявайки се на апетитни постове в следвоенната окупация.

                                Отделно стотици хиляди им е все тая кой ден от седмицата е, какво ядат, какво пият, какво дишат и на коя държава им е паспорта. България, Русия, Турция, все тая - да има ракия и чалга е достатъчно. Човешки планктон, безмозъчен, празноглав.

                                Та, като ти поставям нещата така, мре ли ти се напразно за едни празни души?!?
                                Честно да ти кажа нз! Сякаш не ми се мре за хотелите, фабриките, сараите, хилядите дка на мутрите, които ще са избегали с яхтите за малдивите за да ни надъхват оттам.

                                Коментар

                                Working...
                                X