IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Tepxi, как ги виждаш тези по-стабилни основи на новото обединение?

    Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

    Мисля, че никой тук не говори за ЕС. Говорим за Европа.

    За мен този съюз е изчерпал потенциала си и видно се отива към неговия финал.
    Въпроса е, че Европа не търпи вакуум и ще има ново обединение, което, надявам се, ще стъпи на по-стабилни основи.

    ​​​​​​
    Last edited by Money; 15.07.2022, 12:26.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Проблемът е че, не мож'си купи от него, нале.
      Проблем няма, гледам как се пъне да блокира Казахстан - вече усеща как му влиза четвъртит без вазелин
      Мурзилажа не можете да схванете, че яздите умрял кон - че да слезете. Докато надеждите ви са в БРИКС МРИКС съюзяване на фалирали икономики, ще си седите фалирали.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

        Абе не знам дали вече ме гони старческата носталгия, но не виждам някакви големи драми в живота в САЩ от времето на "Приятели". Или в Европа или Япония по това време.

        Не, че бих се отказал от удобството да си проверя къде работи ветеринарна клиника в неделя или да изкарам езикови курсове, без да бия по 2 часа път три пъти седмично до учебната зала, но понякога си мисля, че все пак имаше как да запазим хубавото на онова време и просто да му добавим постиженията в технологиите от сега. Или пък нямаше как ...

        Абе тъпо е това, което става и туй то.
        Тамън си викаш, че децата ти ще живеят в мирен и спокоен свят с чист въздух, възстановени гори, невероятна медицина и нова корпоративна култура и всичко отиде по ягодите ...
        Който провокира агресия носи вина за това че тя се е случила. Когато президента на голяма държава казва ще помогна на Украйна да си върне загубената територия през 2015 г. Той обявява начало на война. После да не ми разправяте че САЩ не са основния виновник за войната там.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

          Свиквайте!
          Светлото бъдеще винаги се отлага и винаги за неопределено време. Когато бях много много малък, ми обясняваха как чичко Хрушчов обещал към 1980г да сме построили комунизма, За по-разбираемо ми обясняваха, че тогава шоколадите ще са без пари и децата ще имат каквито играчки си поискат. Е не ми обясняваха, че аз тогава май вече няма да съм дете. Та през 1980г. имаше само олимпиада в Москва. Комунизъм нямаше. Русия вече се беше забъркала в Афганиста, а в Полша току що създадоха Солидарност. А и Рейган спечели изборите.
          После светло бъдеще се обещаваше и след 1989г - даже два пъти.
          Та свиквайте с тази особеност на светлото бъдеще.
          Абе не знам дали вече ме гони старческата носталгия, но не виждам някакви големи драми в живота в САЩ от времето на "Приятели". Или в Европа или Япония по това време.

          Не, че бих се отказал от удобството да си проверя къде работи ветеринарна клиника в неделя или да изкарам езикови курсове, без да бия по 2 часа път три пъти седмично до учебната зала, но понякога си мисля, че все пак имаше как да запазим хубавото на онова време и просто да му добавим постиженията в технологиите от сега. Или пък нямаше как ...

          Абе тъпо е това, което става и туй то.
          Тамън си викаш, че децата ти ще живеят в мирен и спокоен свят с чист въздух, възстановени гори, невероятна медицина и нова корпоративна култура и всичко отиде по ягодите ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

            Изглежда, че светлото бъдеще се отлага за неопределено време.

            Носим си новите дрехи, пътуваме доколкото можем, пием хубави питиета и прекарваме времето си с любимите хора, правейки любимите си неща. И по-малко анализи и разсъждения, че Карлуково ни зове.

            Свиквайте!
            Светлото бъдеще винаги се отлага и винаги за неопределено време. Когато бях много много малък, ми обясняваха как чичко Хрушчов обещал към 1980г да сме построили комунизма, За по-разбираемо ми обясняваха, че тогава шоколадите ще са без пари и децата ще имат каквито играчки си поискат. Е не ми обясняваха, че аз тогава май вече няма да съм дете. Та през 1980г. имаше само олимпиада в Москва. Комунизъм нямаше. Русия вече се беше забъркала в Афганиста, а в Полша току що създадоха Солидарност. А и Рейган спечели изборите.
            После светло бъдеще се обещаваше и след 1989г - даже два пъти.
            Та свиквайте с тази особеност на светлото бъдеще.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

              Изглежда, че светлото бъдеще се отлага за неопределено време.

              Носим си новите дрехи, пътуваме доколкото можем, пием хубави питиета и прекарваме времето си с любимите хора, правейки любимите си неща. И по-малко анализи и разсъждения, че Карлуково ни зове.

              А, то и да ни зове, ама за нормални българи, вътре веки място няма. Трябва да е препълнено от фюрери разни, дупетати, премиери...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                И, ако правилно са преценили едни умни хора, до 2-3, макс.5 години, и едните, и другите, ще станат членове на ядрения клуб.
                - Което е нормално. Имат всичко за целта: Пари, материали, технологии а сега още, и Мотив. И работата взе, че се отече.
                Изглежда, че светлото бъдеще се отлага за неопределено време.

                Носим си новите дрехи, пътуваме доколкото можем, пием хубави питиета и прекарваме времето си с любимите хора, правейки любимите си неща. И по-малко анализи и разсъждения, че Карлуково ни зове.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                  Както видяхме, през 21 век без атомни бомби си просто боксова круша.

                  Следващите на опашката са Япония и Южна Корея.
                  И, ако правилно са преценили едни умни хора, до 2-3, макс.5 години, и едните, и другите, ще станат членове на ядрения клуб.
                  - Което е нормално. Имат всичко за целта: Пари, материали, технологии а сега още, и Мотив. И работата взе, че се отече.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                    Мен ме кефи "да обявят гражданска война" С четири думи да се докажеш неграмотен в поне три дисциплини... "уфцъ" - ряпа да яде!

                    пп
                    мурзилашки сводки от фронта няма - значи яко бой ручат,а путлерите тероризират.
                    ...и пощипывал он травку, и нагуливал бока,
                    Не услышишь от него дурного слова.
                    Толку было правда с него, как с козла-молока
                    Но вреда, однако, тоже никакого.
                    Last edited by Pyramid; 15.07.2022, 09:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение

                      Иран искат да имат ядрени бомби, това го пише с главни букви на първа страница в иранските вестници.
                      Както видяхме, през 21 век без атомни бомби си просто боксова круша.

                      Следващите на опашката са Япония и Южна Корея.
                      Last edited by Tepxi; 15.07.2022, 09:01.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin

                        Ей по това се познава именно, че си продажен путлераст
                        Мен ме кефи "да обявят гражданска война" С четири думи да се докажеш неграмотен в поне три дисциплини... "уфцъ" - ряпа да яде!

                        пп
                        мурзилашки сводки от фронта няма - значи яко бой ручат,а путлерите тероризират.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin

                          Ей по това се познава именно, че си продажен путлераст
                          Проблемът е че, не мож'си купи от него, нале.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Ми ходете си в РАШАСТАН, не можете да говорите дори от името на България, червени свини
                            "Сам ты дятел." Подумал Штирлиц.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
                              Пак сте се отвлекли в някакви безсмислени дискусии!
                              Слушайте грохота на руската артилерия! днес това е гласа на историята.
                              Този глас казва, че до дни пада Северс, Солидар малко по-късно, посе по реда си пада Бахмут, Накратко фронта в Донецк се срива.
                              Идва ред на линията Славянск - Краматорск.
                              Точно казано гласът на историята, последни думи за РФ По пътя на СССР.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                                Ххахаахахахах
                                ''София -Запад'' са русофили , бе Тъпхич .
                                Както и почти всички запалянковци , мутри и бандити . Ти ще трябва да се биеш (или криеш ) от тях . И другите тролове евроатлантици .
                                А руско население по компактно има само на Поморие .
                                Не си измисляй и не слагай думи там , където никой не ги е произнесъл .
                                А ти ако се имаш за част от някаква българонацистка организация , мечтаеща да се сражава с руските , веднага можем да те уредим .
                                България е българска територия , за българите , но няма да допуснем склещени и пъпчиви евроатлантици да си развяват коня и да плашат или унижават Русия от името на БЪЛГАРИЯ !
                                Ми ходете си в РАШАСТАН, не можете да говорите дори от името на България, червени свини

                                Коментар

                                Working...
                                X