IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Изненадан съм, че с 15-20 системи HIMARS украинците направиха толкова много. Как биха се стекли нещата на фронта (и зад фронта) ако системите са двойно или тройно повече. HIMARS в ръцете на украинските военни става нещо като прашката в ръцете на Давид срещу Голиат.
    Поправете ме ако бъркам.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

      Ей ме на!

      Етнически българин, православен, в най-доброто възможно психично здраве с оглед на последните събития, с най-любим филм изобщо "Сибирският бръснар" на Михалков, с най-любимо четиво - Илф и Петров и дълбок и искрен възторг от Чайковски, Рахманинов и Бородин.

      Напълно допускам да съм по-запознат с руската култура и изкуство от масата "русофили", че и повече да я харесвам.

      ха-ха-ха, много добре. специално за теб любимия рефрен на газпром и алексей борисыч

      Утром деньги, вечером стулья
      https://www.youtube.com/watch?v=tawB0kD-0FY

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

        Тоя ги реди глупостите си една до друга, ама това, че в България 1989г заплатите са били по 180 долара по курса на черно е върха. Стотици хиляди българи избягаха тогава щом се отвориха границите и почти никой нямаше дори 180 долара в джоба си. Виждал съм и как цивилно ченге прибра един в полицията защото си купи на улицата на черно няколко долара от един грък. А тоя ми говори за заплата 180 долара. Вече, ако се изключи още савецкото влияние сме някаква демокрация и всеки нормален българин може да тръгне да емигрира с десетки хиляди долари в джоба си, но много соц говеда ни бутат с подобни лъжи отново към Евразия.
        Аз лично като прекъснал студент през 1984г работех в една строителна бригада. Всеки месец взимах по 360лв. Майсторите в бригадата взимаха по над 500 лева. Да щата ми беше 140лв и толкоз пише и в трудовата ми книжка, но с преизпълнение на нормата се получаваха горните суми. Черния курс на долара по онова време беше някъде към 3-3.5лв.
        По-късно към 1989г, вече бях инженер и заплатата ми съответно беше по-ниска - 150лв, но с допълнителни проекти се докарваха въпросните суми.
        Така че написаното от supertreader си е самата истина.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          КОЙ ГО ПОЗВОЛИ ве?
          Нали сте демоНкраДци - ЩО НЕ СЕ БОРИТЕ С КОРУПЦИЯТА?
          сигурно РУСИЯ ИЗМИСЛИ данъчните райове, ака офшорните ЗОНИ.
          ПАК СА ЗАПАДНИТЕ ИЗМАМНИЦИ.
          Сигурно русия измисли ООД - дружество с неограничена БЕЗОТГОВОРНОСТ - ПАК СА ЗАПАДНИТЕ ИЗМАМНИЦИ.
          запада - демоНкраДцията е КОРУПЦИЯТА, как да се бори със себе си
          Баси наглярите дет сте. Все едно да кажете, ми Калашников е виновен, той измислил ак47, ние само го използвахме.

          Коментар


          • Скоро ще спират с крака, както флинстоун.

            https://dizzyriders.bg/post/10759/zh...-s-dvigatel-za

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              better, заплатите бяха между 120 и 180 долара през соца, и това по курс на черно. Такова нещо 8 долара се случи през 96 та по време на демокрацията, както наричаме това чудо, недоразумение.
              Тоя ги реди глупостите си една до друга, ама това, че в България 1989г заплатите са били по 180 долара по курса на черно е върха. Стотици хиляди българи избягаха тогава щом се отвориха границите и почти никой нямаше дори 180 долара в джоба си. Виждал съм и как цивилно ченге прибра един в полицията защото си купи на улицата на черно няколко долара от един грък. А тоя ми говори за заплата 180 долара. Вече, ако се изключи още савецкото влияние сме някаква демокрация и всеки нормален българин може да тръгне да емигрира с десетки хиляди долари в джоба си, но много соц говеда ни бутат с подобни лъжи отново към Евразия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                форума дава известна анонимност по отношение на възраст, пол, етническа принадлежност и т.н.... НО, етнически българин, православен и разбира се, който се радва на добро психическо здраве, няма как да обича България и да мрази Русия. любовта към Русия и любовта към България са единни и неделими - един език, една вера, харесваме жени

                умом Россию не понять/ аршином общим не измерить/ у ней особенная стать/ в Россию можно только верить
                Ей ме на!

                Етнически българин, православен, в най-доброто възможно психично здраве с оглед на последните събития, с най-любим филм изобщо "Сибирският бръснар" на Михалков, с най-любимо четиво - Илф и Петров и дълбок и искрен възторг от Чайковски, Рахманинов и Бородин.

                Напълно допускам да съм по-запознат с руската култура и изкуство от масата "русофили", че и повече да я харесвам.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Случи се когато не бяхме в ес!
                  Но бяхме вече частен капитализъм, соца си бе чиста проба държавен капитализъм.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Регнато в швейцария от поставено лице. Ние патки пасем.
                    КОЙ ГО ПОЗВОЛИ ве?
                    Нали сте демоНкраДци - ЩО НЕ СЕ БОРИТЕ С КОРУПЦИЯТА?
                    сигурно РУСИЯ ИЗМИСЛИ данъчните райове, ака офшорните ЗОНИ.
                    ПАК СА ЗАПАДНИТЕ ИЗМАМНИЦИ.
                    Сигурно русия измисли ООД - дружество с неограничена БЕЗОТГОВОРНОСТ - ПАК СА ЗАПАДНИТЕ ИЗМАМНИЦИ.
                    запада - демоНкраДцията е КОРУПЦИЯТА, как да се бори със себе си
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      better, заплатите бяха между 120 и 180 долара през соца, и това по курс на черно. Такова нещо 8 долара се случи през 96 та по време на демокрацията, както наричаме това чудо, недоразумение.
                      Случи се когато не бяхме в ес!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        ЛИТАСКО в каква държава е регистрирано?
                        LITASCO was founded in 2000 in Switzerland and it is the exclusive international marketing and trading company of LUKOIL Oil Company.

                        та руски или западнали ИЗМАМНИЦИ-КОРУПЦИОНЕРИ са литаско-лукойл?
                        2000г и в русия дойде демоНкраДцията - след елцин.
                        Кога се появиха руските олигарси милиардери? През КОМУНИЗМА или през демоНкраДцията?
                        Или бяха тъпи през комунизма и не моеха 2лева да изкарат а сега изведнъж поумняха и станаха ТРИЛИОНЕРИ. КОЙ ГИ НАУЧИ?
                        Регнато в швейцария от поставено лице. Ние патки пасем.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv

                          По-рано днес писах за фактите. Фактите не са мнения. Който оспорва факти, с които сам е запознат, и го прави с цел облага е трол.

                          Факт е, че РФ има ПОЛОЖИТЕЛНА миграция. Ти добре го знаеш, но въпреки това пишеш елементарни леснопроверими ЛЪЖИ. Затова по-подходящ форумен псевдоним за теб е Бертрол.

                          Очаквам сега да напишеш за "дечицата".
                          Малее кви глупоати пишеш? Кой иска да живее в русия бре? Кой? Защо всички арапи от близкия изток искат в ес а не русия? Защо 5 млн укри ( голяма част руснаци) отидоха на запад а не в русия? Защо децата на всички политици и богаташи са на запад? Защо 50% от гласовете израждане идват от западна европа, кво дирят там? Защо не са в майка русия?

                          Коментар


                          • better, заплатите бяха между 120 и 180 долара през соца, и това по курс на черно. Такова нещо 8 долара се случи през 96 та по време на демокрацията, както наричаме това чудо, недоразумение.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              За мен и рyсoфил = идиот и русофоб = идиот. (сори барби но ти си във втората категория идиоти)

                              Руският народ е един изстрадал и страдащ народ (или по-скоро сбор от народи), който е все още в някаква модерна версия на феодалния строй.
                              100 години комунистите и наследницте им се опитват да изстържат интелигенцията и инакомислещите и въпреки това този народ произвежда таланти и много умни хора - огромна част от които блесват, когато успеят да се измъкнат от мракобесието, което владее руската земя.

                              В този ред на мисли да мразим руснаци или китайци или севернокорейци заради авторитарните режим, които ги ръководят е жалко и безсмислено. Даже военните престъпления, които руската армия извършва са продукт именно на това оскотяване и тази агресия, която режима програмира в по-простите части от населението. Не е случайно, че и набора, който се стремят да изпратят в Украйна е именно от най-бeдните и оскотели райони на русия.

                              За мен хора, които одобряват режима в Кремъл, който си върви комплект с олигарсите, корумпираните чиновници средно и високо ниво - са хора със силно комплексирано съзнание и ясно изразена робска психика.

                              Това от което бягат украинците е именно този режим и стил на управление, който се е впил като вампир в русия. Огромни ресурси, богата земя, а накрая ... яхти, вили и курви нейде из гнилия запад.

                              И не ми разправяйте, че гадните западняци са ги научили, защото посоката на миграция е от русия и украйна навън, а не обратното.

                              Това, което русофилите идиоти не могат да вденат е, че има една категория политици (силно казано политици), които разчитат на тяхната глупост, за да се докопат до власт и да са между руския режим(енергия) и българският потребител... това нито е патриотизъм нито е достойно, но чипът ни е такъв, че жаждата за власт и лесни пари са по-силни от достойноството.

                              Това, което русофобите идиоти не могат да вденат е, че САЩ не са ни най-голям приятел на света и една криза и драма ги устройва перфектно в ЕС само с условие, че русите не овладеят корумпирания ни политически спектър.
                              100+

                              Коментар


                              • Може всичко това да е с перспектива руснаците да влязат в Европа, беше ясно че мирно не могат защото много са ги били и чрез Украйна могат да се промъкнат. А влязат ли те ще почнат да я управляват, на немците ще им свият перките. ГРУ на СССР също беше украинско много, те бившите шефове се знаят откъде са, масово украинци. Та какви антисъветски..големи фантазии.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X