IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    ...

    Да ти го напиша бавно, барем ти стане ясно.

    1. констатация на факт: еврото умря. Мъртво е, почина, предаде Богу дух, гушна букета, опъна петалата, хвърли топа, гътна се, пукна, обърна корема и т.н.
    2. тълкуване на явление: причините за смъртта на еврото са изцяло в действията на подкупения от САЩ европейски "елит"
    3. прогноза: САЩ ще извлекат само временна изгода, защото не прецениха докрай икономическата сила на Русия и готовността на Китай да скъса търговските връзки
    Още по-бавно:

    имам 5000 рубли, Може ли да ми дадете 100000€ за тях, Ето глупак съм, ще те уредя с рубли, а аз ще се набълбукам с умряло евро

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
      @ от 15 години чета във инвесторския форум за загниващо-умиращ евро/долар
      естествено, при силно евро се говори за умиращ долар, а при силен долар - за умиращо евро
      няма как да отрека, че в дадени моменти и аз съм се подлъгвал и съм изгубил време да чета , кога ще изчезнат еврото/долара
      с днешна дата имаме поскъпващ долар спрямо ВСИЧКО , и веднага изкараха на показ умиращото евро , ха ха
      сори, не казвам, че еврото ще бъде вечно..,ама кремълските тарикатчета имат точно НУЛА влияние върху този процес…, а зеления империалистически гущер ше бъде последната хартийка на планетата във вида в който я познаваме..,
      Написал си камара глупости. Главната е, че отъждествяваш останалите форумни участници със себе си. На мен не ми плащат, за да оказвам влияние. Не съм и ментално повреден, за да си въобразявам, че с писанията си оказвам влияние баш на еврото. Аз констатирам факти, тълкувам явления и правя прогнози.

      Да ти го напиша бавно, барем ти стане ясно.

      1. констатация на факт: еврото умря. Мъртво е, почина, предаде Богу дух, гушна букета, опъна петалата, хвърли топа, гътна се, пукна, обърна корема и т.н.
      2. тълкуване на явление: причините за смъртта на еврото са изцяло в действията на подкупения от САЩ европейски "елит"
      3. прогноза: САЩ ще извлекат само временна изгода, защото не прецениха докрай икономическата сила на Русия и готовността на Китай да скъса търговските връзки

      Коментар


      • @ от 15 години чета в инвесторския форум за загниващо-умиращ евро/долар
        естествено, при силно евро се говори за умиращ долар, а при силен долар - за умиращо евро
        няма как да отрека, че в дадени моменти и аз съм се подлъгвал и съм изгубил време да чета , кога ще изчезнат еврото/долара
        с днешна дата имаме поскъпващ долар спрямо ВСИЧКО , и веднага изкараха на показ умиращото евро , ха ха
        сори, не казвам, че еврото ще бъде вечно..,ама кремълските тарикатчета имат точно НУЛА влияние върху този процес…, а зеления империалистически гущер ше бъде последната хартийка на планетата във вида в който я познаваме..,
        Last edited by barovec; 11.07.2022, 23:25.

        Коментар


        • Все някой трябва да спре утилизацията, поне в тази форма. Те смятат да си подменят балистичните, да не вземат да изпразват шахтите по лесния начин.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

            Еее Путин още ли не е умрял?....
            Не е. Трябва да се мъчи.
            Смъртта е лека като перо - написано е от умните философи/военни, практически на всички цивилизации


            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

              Еее Путин още ли не е умрял?За Москва е ясно-боевете са вече в предградията.
              Пропуснал си. Преди малко, Зеленски се изтъпанил на мавзолея на Ленин,на Червения площад, и приема парада. Истина, ИСТИНА, ти казвамъ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                В това отношение Иран - Ирак войната беше подобна. Не можеш да сравняваш обаче директно, защото останалите разлики са прекалено значими.

                А ето и поредната новина от международния информационен обмен, доказваща неминуемия и скорошен фалит на Русия.



                https://www.marketwatch.com/amp/stor...?siteid=yhoof2

                Или както би казал Бертрол:



                ==========================

                Ся серьозно. Наистина е нереално как бетроловете градят някаква алтернативна реалност, в която Путин е болен от рак, доларът е по 200 рубли, ЕС-то е живо, санкциите убиват икономиката на РФ, а укронацистите са пред Москва.
                Еее Путин още ли не е умрял?За Москва е ясно-боевете са вече в предградията.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Опааа, кво стана? Не може да бъде. Нали Русия беше фалирала, под санкции, а четири пъти по-евтин газ (tm) днес утре идва от Америка.
                  Ох нидей. Идва, идва-по колко да идва, Мин по €179/1 MWh. Абе, правилно каза Кирчо Простото и - ама хичъ - не излъга.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                    Украйна е интересен случай във военното дело.Рядко се случва отбраняващите се да имат ТРИКРАТНО превъзходство в жива сила спрямо нападащите.При това инициативата е изцяло в ръцете на нападащите.
                    В това отношение Иран - Ирак войната беше подобна. Не можеш да сравняваш обаче директно, защото останалите разлики са прекалено значими.

                    А ето и поредната новина от международния информационен обмен, доказваща неминуемия и скорошен фалит на Русия.

                    People are giving up family dogs they adopted long before the pandemic, mostly due to inflation, shelters say

                    Published: July 11, 2022 at 1:16 p.m. ET

                    In the first half of 2022, Hansen said, the number of owners surrendering their pets are up 25% compared to the same time last year. What’s more, people aren’t adopting as much, likely because they’re nervous about the cost, she added. With inflation at a 40-year high, it’s the most “consistently packed” year the organization has ever seen, she said.
                    https://www.marketwatch.com/amp/stor...?siteid=yhoof2

                    Или както би казал Бертрол:

                    осиротели кученца, кученца загубили домовете си и разпръснати по Америка...
                    ==========================

                    Ся серьозно. Наистина е нереално как бетроловете градят някаква алтернативна реалност, в която Путин е болен от рак, доларът е по 200 рубли, ЕС-то е живо, санкциите убиват икономиката на РФ, а укронацистите са пред Москва.

                    Коментар


                    • Украйна е интересен случай във военното дело.Рядко се случва отбраняващите се да имат ТРИКРАТНО превъзходство в жива сила спрямо нападащите.При това инициативата е изцяло в ръцете на нападащите.

                      Коментар


                      • Ще има ли market cornering ако Роснефть фиксира петрола на 62 руб в SPFS а Сбербанк продава рублей през SWIFT?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Всичко е като някаква тъпа шега, от първата секунда в която се споменаха тъпите санкции беше ясно точно какъв ще е резултатът, и сега на час по лъжичка ни съобщават - О ИЗНЕНАДА ако скочиш в кладенеца те чака дъното. Просто цялата ситуация е нереална
                          ама си вярват че като затворят кръчмата ще умрат от глад клиентите, а не собственика и сервитьорите/готвачите
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • 1 Щатски долар равно на

                            62,38 Руска рубла
                            В бюджет на 2022 г. закладывалась прогнозная цена на нефть Urals на уровне $62,2/барр.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Опааа, кво стана? Не може да бъде. Нали Русия беше фалирала, под санкции, а четири пъти по-евтин газ (tm) днес утре идва от Америка.
                              Всичко е като някаква тъпа шега, от първата секунда в която се споменаха тъпите санкции беше ясно точно какъв ще е резултатът, и сега на час по лъжичка ни съобщават - О ИЗНЕНАДА ако скочиш в кладенеца те чака дъното. Просто цялата ситуация е нереална

                              Коментар


                              • Bloomberg's Mak Cudmore wrote "the fate of the European industry, and hence the global economy, hinges on the future of Russian gas flows."
                                Опааа, кво стана? Не може да бъде. Нали Русия беше фалирала, под санкции, а четири пъти по-евтин газ (tm) днес утре идва от Америка.

                                Коментар

                                Working...
                                X