IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Холандците наистина още държат стандарт, но явно идея си нямаш с какви лишения живее средният французин. Очевидно не си осъзнал какъв живот беше "пробутан" на Запад покрай Ковид е зеленията. Не съм виждал призиви на властта към руснаците да се къпят по-рядко.
    Ужас Едва издържаме във Франция

    Какви са средните спестявания на французите?
    Средно месечни спестявания от 220 евро
    Докато средният размер на финансовите спестявания възлиза на 220 евро, 54% от французите спестяват по-малко от 200 евро на месец, а 16% от французите спестяват повече от 500 евро на месец.
    Както виждам - аз съм най-зле - давам на синчето повече от 2000 евро/месец
    .
    Montant de l'épargne mensuelle % de Français
    Moins de 100 € 27%
    De 100 à 199 € 27%
    De 200 à 499 € 25%
    De 500 à 999 € 10%
    1 000 € ou plus 6%
    .
    Quel est l épargne moyen des Français ?
    En moyenne, une épargne mensuelle de 220 euros
    Si la moyenne d'épargne financière s'établit à 220 euros, on constate que 54% des Français versent moins de 200 euros par mois, alors que 16% des Français versent plus de 500 euros par mois.
    Last edited by barbaron; 28.07.2022, 14:18.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

      Унищожават последните нацисти по адреси, с хирургическа точност.
      Забележете, на един мост укрите направиха поне 8 взрива, но ватата вече животрепти дори само за 3 и то по слухове

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Нощес са ударили киев- някакво предградие- някакво видео??В статийте се говори за множество експлозии- всъщност на едно от видеата се чуват поне 3, но искам нещо по точно, а не видео от балкона на 10км разстояние
        Унищожават последните нацисти по адреси, с хирургическа точност.

        Коментар


        • Нощес са ударили киев- някакво предградие- някакво видео??В статийте се говори за множество експлозии- всъщност на едно от видеата се чуват поне 3, но искам нещо по точно, а не видео от балкона на 10км разстояние

          Коментар


          • Най-новото от фронта https://www.24chasa.bg/mezhdunarodni/article/12145155
            Паника.......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Е който е ходил войник и е бил в тези войски знае, но аз не знам и щях да съм като джурналиста
              До тях има един офицер и двама сержанти / войници / е те за към ху.....й са?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                Ще си изтрепят журналята, бахти и пияниците
                Гугъл преводач "
                Първа забележка на война: Не стой до дулния спирач на гаубица...
                Е който е ходил войник и е бил в тези войски знае, но аз не знам и щях да съм като джурналиста

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Taзи отстрани с черното и не толкова плавните движения , преводачката от украински на европейски ли е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                    Малко руско видео от фронта. Обяснява защо дори турбоватници поспряха с фронтовите новини:
                    https://twitter.com/GalileoArms/stat...82596549312514
                    Ще си изтрепят журналята, бахти и пияниците
                    Гугъл преводач "
                    Първа забележка на война: Не стой до дулния спирач на гаубица...

                    Коментар


                    • бай пеше на щатите НЕ ИМ ТРЯБВА икономика. На тях им трябва власт над другите които работят за тях (и БГ сме така).
                      Да ама тази власт им се изплъзва, въпреки 200 войни и 800 военни бази. Ресурсите са вече скъпи благодарение на Русия и арабите, стоките от Китай вече не са американски, па и да са НЯМА ги огромните печалби да ги внасят в потребление, скъпи върхови технологии за да поддържат имидж на най-добрите
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                        И къде е оригиналния текст на английски на въпросното лице Paul Craig Roberts? Тъй като често савецката пропаганда изпозва имена на западняци и пише статии от тяхно име без те изобщо да подозират това. Често хора с подобни имена дори и не съществуват. Все пак откривам, че има някакъв Paul Craig Roberts на 83 години, който поради възрастта си най-малкото не е забелязъл, че Кочината започна войната с Украйна на 24 февруари. Щото някой ако прочете горното може да си помисли, че САЩ са я започнали.

                        А това, че САЩ не произвеждали нищо е супер конспиративна глупост на савецките говеда, която ми писна да я слушам. Данните какво и колко произвеждат САЩ са общодостъпни за хора с поне малко мозък.
                        Не си ми на нивото да говоря с теб.Много книги трябва да прочетеш.Къш от тук и да не си осмелил повече

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Кое от всичкото, първите 2 са за ес- говорим за говедария и реколтата там. Тъй като гледам само си написал нещо доклад храни оон и го изпращаш. Не искам доклад храни оон, искам реколта говедария 2022
                          Нали бяхте чели, в тия доклади ги има реколтите по държави.
                          Last edited by X_Y; 28.07.2022, 13:13.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                            Малко руско видео от фронта. Обяснява защо дори турбоватници поспряха с фронтовите новини:
                            https://twitter.com/GalileoArms/stat...82596549312514
                            хахаха, чудех се дали да го пусна и аз. По същата логика може да пуснеш за тургоговедарите как стоят за самолетите да ги отвее

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                              Със сигурност не сте чели нищо. Доказали сте го не еднократно
                              https://www.google.com/search?q=%D0%...hrome&ie=UTF-8
                              Кое от всичкото, първите 2 са за ес- говорим за говедария и реколтата там. Тъй като гледам само си написал нещо доклад храни оон и го изпращаш. Не искам доклад храни оон, искам реколта говедария 2022

                              Коментар


                              • Един бърз въпрос към укрофилите- а бе сега като разрушихте мостовете, като как ще си вземете отново градовете?? Защото лесно се руши, ама трудно се ремонтира. РУснаците не ги мисля- ще прекарат през крим войската и пак ще вземат одеса, ама урките какво ще правят

                                Коментар

                                Working...
                                X