Днес е праздник на всички пропагандисти, разпускайте, празнувайте.
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
Окупационните сили вече са изгубили поне шест редки системи за противодействие на батерии Zopark-1M
Малко вероятно е руските въоръжени сили да успеят да заменят адекватно загубите на такива радари, тъй като производството им изисква огромен брой чуждестранни компоненти, чиито вериги за доставки са нарушени от санкциите.
- 3 Харесвания
Коментар
-
Украинската авиация вече използва бомби JDAM - говорителят на ВВС Игнат в телевизионния маратон
"Тези бомби са малко по-малко мощни, но изключително високоточни", каза Игнат.
По-рано за ВСУ бяха обявени доставки на авиационни бомби JDAM-ER, които позволяват поразяване на цели на разстояние до 72 км при хвърляне от височина 14 км.
- 4 Харесвания
Коментар
-
Варшава и Сеул се споразумяват да започнат производство на корейски танкове K2 Black Panther в Полша
Съгласно договора полската армия ще получи 180 танка през следващите години, а в бъдеще планира да достигне 1000. Освен това заводът в Полша ще се занимава както с производство за нуждите на армията, така и с износ.
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
Немците са най-големите мизерници в европа. Заради тях и ес ще се разпаднеD.Y.F-091066
Коментар
-
Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
Лошото е, че Русия нападна вероломно друга суверенна държава за пореден път през последните години. Колкото и да клинчиш, това е истината. Има един човек, който може да спре войната и това е Путлер. Дава нареждане за изтегляне от Украйна и всичко приключва, но няма да го направи. Зануленият диктатор все повече започва да прилича на Хитлер.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнениеПоявата на бързо променящи се мисли и несвързани изказвания са ярък сиптом на МАНИАКАЛНА ДЕПРЕСИЯ.
Заболяването маниакална депресия се проявява с различни симптоми, които в повечето случаи се влошават без лечение. Много е важно да се вземат предварителни мерки, ако даден човек усети някои от изброените симптоми по-горе.
Хората, които не знаят за болестта и не са предприели лечение, понякога се самоубиват. Това води до заключението, че болестта не е в никакъв случай за подценяване.
https://nlptherapy.bg/%D0%BC%D0%B0%D...%BC%D0%B8.html
Честит Първи Април.
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнениеГермания одобри 12 млрд. евро допълнителна военна помощ за Украйна
https://nova.bg/news/view/2023/03/29...9%D0%BD%D0%B0/
Очаква се САЩ да изпратят на Украйна нов пакет военна помощ на стойност от 2,6 млрд. долара
https://nova.bg/news/view/2023/04/01...0%D1%80%D0%B0/
Това са новини от вчера и днес. Западния свят изведнъж реши да удави Украйна с оръжие и боеприпаси в огромно изобилие и при това поема ангажименти за бърза доставка, за да може новото оръжие да се използва в предстоящото голямо контранастъпление. И други държави спешно обещаха големи военни помощи, но техните цифри не са чак толкова впечатляващи.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
Имай малко търпение. Настъплението на руснаците вече го видяхме, че го осраха, дай сега да видим какво ще направи ВСУ с многото нова техника. За разлика от руснаците при ВСУ се формира цяла една нова армия с ново въоръжение и с изобилие от боеприпаси. Тази огромна армия все още стои в тила и продължава да набира сили. Когато се окомплектова напълно, контранастъплението ще започне.
При това забележи - орките вече са изтощени както от към хора, така и от към бронетехника и боеприпаси. И ВСУ продължава да ги изтребва бавно и методично, като го прави това с един сравнително малък процент от наличните си сили (хора и техника). В същото време в тила ВСУ има огромен добре въоръжен контингент и при контранастъплението от раз ще удари някакъв участък от фронта в съотношение поне 10:1, което ще гарантира пробив и потъване дълбоко навътре в територията на врага.
Така че шоуто на ВСУ все още не е започнало, а шоуто на РФ вече се осра и на практика позорно приключи.
Честит Първи Април.
- 1 like
Коментар
Коментар