Първоначално изпратено от supertrader
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
Полски журналист неволно е снимал двойника на Зеленски при визитата на БайПън*
Мястото на роба е да е прав, даже и когато валията е дошъл на гости.
*има слухове, че вече действията на валията се контролират от ChatGPT,
има подобрение, не залита като паток и не пита къде е изхода)
Коментар
-
Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
Точно това е най-разумното решение на проблема - Украйна да управлява Русия, да я демилитаризира, да я дефашизира, да я демократизира и да унищожи ядрените ракети така, както направи със своите.Last edited by supertrader; 26.02.2023, 18:10.D.Y.F-091066
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение...ХОРАТА им свършиха...Не е препоръка за каквото и да било.
- 1 like
Коментар
-
Китай трябва да знаете, че нищо няма да направи или предприеме. Той в момента изпреварва всички икономически , не расте икономически но се държи. Европа лъже, но какво от това, паднала е поне с 30 %. Сега на стъкмистика какво да вярваме, имам си своя кошница и в нея всичко което купувам редовно е със 70 % нагоре като цена средно и дори имаше едно нещо което не се беше увеличило, обаче днес изненада и то със 70% нагоре. Така че Украйна е проблем на ЕС, ако ги чакаме да победят Русия ще трябва да живеем прекалено дълго, а всичко става прекалено скъпо. Все пак пенсионната възраст я докараха до 64 , до 640 едва ли. Икономиката трябва да заработи, засега само украинците могат БЕЗ.D.Y.F-091066
Коментар
-
Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение
До 15 януари САЩ са предоставили на Украйна над $70 милиарда, като само военната помощ е $46 милиарда. За съжаление не всички държави подкрепящи Украйна отделят еднакво.
https://www.cfr.org/article/how-much...sRVC0eVwvzljOs
Освен това от 1.1.2023 имаме нов БВП, и трябва второ отношение помощ/БВП.
А парите не идват от печатането, а от стоките които се произвеждат срещу тях. Другото е путински опорки.
Коментар
-
Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
Според рибаря са получили 32 милиарда само от говедария под различна форма
https://www.cfr.org/article/how-much...sRVC0eVwvzljOs
Освен това от 1.1.2023 имаме нов БВП, и трябва второ отношение помощ/БВП.
А парите не идват от печатането, а от стоките които се произвеждат срещу тях. Другото е путински опорки.
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнениеТочно това се чудя, Европа губи трилиони, какво са за нея 50 - 60 милиарда. Дават им ги и войната спира.
Коментар
-
Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
Според рибаря са получили 32 милиарда само от говедария под различна формаD.Y.F-091066
Коментар
-
Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение... засега е 22 години начело на веилка страна която през цялото това време е в непрекъснат възход. .
Кога Ли Куан е имал според вас такъв успех?
пп
да ви подскажа, че банковата печалба е изключително инертно нещо - дефакто туй на картинката е колосална загуба.
Last edited by satz; 26.02.2023, 17:10.
- 6 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от lost in fx Разгледай мнение
Не е възможно един човек да управлява цяла държава и да задава сам посоката! Колкото Байдън управлява САЩ точно толкова и Путин управлява Русия! Това са приказки за наивници. Тия лидери които ги издигат са просто едни говорители. Едни добре обучени фронтмени занимаващи се основно с PR(public relations) Зад всеки "голям" диктатор и зад всеки "демократичен" лидер стоят поне няколко хиляди човека които всъщност са мозъка на всичко което се случва. Тия хора са експертите и съветниците. Те създават стратегията, и те казват на лидера какво да говори и кога да го говори. И те не се избират демократично нито в Русия нито в САЩ нито никъде. Има си институции които произвеждат такива хора. Всичко минава през тайните служби на съответната държава. Има си ундърграунд система невидима за масите.D.Y.F-091066
Коментар
Коментар