IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Tepix, а за кой имаш високо мнение ?

    Коментар


    • Видео: Руски войници щастливи, че са успели да избягат

      https://liveuamap.com/bg/2022/10-sep...theyve-managed

      Харьковская обл.: еле съебались, бля, слава тебе господи .....


      А Пушилин бяга от Донецк, въпреки че украинците все още не са го нападнали.


      https://liveuamap.com/ru/2022/11-sep...-while-fleeing

      Бяга, че пушек се вдига, и въпреки това говори колко героични са руските войници, и завършва с фразата "Конечно же победим....". Паднах под масата от смях ...
      Last edited by Mateev; 11.09.2022, 08:58.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

        Честно казано, мен почва да ме притеснява ситуацията. Руснаците няма случайно да бягат панически от трудно завоювани региони, без поне да тероризират с артилерия украинците.
        Тука нещо не е както трябва.
        На артилерията, за да бачка и трябва спокойствие + командна верига+точни координати + коректировчици - в момента имат около 10% от нужното

        Поздрави на прихвостниците с новия параден марш на путлеристите:
        (видеото е вече по реални събития )

        Last edited by satz; 11.09.2022, 08:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
          Tepix, нали стреляха по огневите точки, които засичат с контрабатарейните радари. Войниците им казват, че не контактуват с населението там, защото то не ги приема. Същото е отношението му към тези които са го защитавали разполагайки огневите си позиции сред населението и това ги спясява поне да не ги нападат, но те и украинските войници не ги искат. Просто отчитат реалността, не знам ВСУ защо си мислят че могат да влязат там, рискуват да потече река от кръв. В Киев жертвите са много малко, разрушенията нищожни, но в тези райони въобще не е така.
          Мнението ми за руснаците видно не е особено високо, но успеха на тази контраофанзива е съмнително голям, бърз и категоричен.

          Коментар


          • Tepix, нали стреляха по огневите точки, които засичат с контрабатарейните радари. Войниците им казват, че не контактуват с населението там, защото то не ги приема. Същото е отношението му към тези които са го защитавали разполагайки огневите си позиции сред населението и това ги спясява поне да не ги нападат, но те и украинските войници не ги искат. Просто отчитат реалността, не знам ВСУ защо си мислят че могат да влязат там, рискуват да потече река от кръв. В Киев жертвите са много малко, разрушенията нищожни, но в тези райони въобще не е така.
            Last edited by DS66; 11.09.2022, 07:26.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


              Искам да отида до клозета, но се страхувам да не пропусна
              съобщение за освобождаване на поредния Украински град ...
              Честно казано, мен почва да ме притеснява ситуацията. Руснаците няма случайно да бягат панически от трудно завоювани региони, без поне да тероризират с артилерия украинците.
              Тука нещо не е както трябва.

              Коментар


              • better, няма да го свалят тогава, нали ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  путин падне ли ще си измият с него ръцете и ще вазират
                  имам усещането, че военните започнаха да му правят въртели на джуджака, защото не им се мре заради наполеоновския комплекс на един дребен самодържец повярвал си, че е император...
                  ..
                  Тя войната няма как да свърши сега, има си цели.

                  Коментар


                  • Янките докато се наканят с лендлийза за Украйна, орките ги изпревариха:

                    https://t.me/voynareal/34295

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Демек, Путин се оказа агент на запада.
                      Даааааа, ще трябва да се пренаписват учебниците по История ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Днес съветника на Зеленски Михаил Подоляк написа в Twiter какви са реалните тайни цели на специалната военна операция, които Путин вече ги е постигнал, но все още го крие това от Руския народ:

                        1. Ликвидация на ЛНР и ДНР
                        2. Крим се връща на Украйна
                        3. Разширяване на НАТО плътно по Руската граница
                        4. Изоставяне (ликвидиране) на газовия монопол в ЕС
                        5. Ликвидиране на Руската икономика
                        6. Нова желязна завеса, изолираща Русия от целия свят

                        Всичко се развива съгласно предварителния план .....

                        https://twitter.com/Podolyak_M/statu...7Ctwgr%5Etweet
                        Демек, Путин се оказа агент на запада.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Не знаех, че рашистите са толкова добри в бягането на дълги разстояния. Един град се борят да го превземат цели 3 месеца, а след това го губят само за 3 часа, отдалечавайки се от него с паническо бягство и поставяйки нови рекорди на Гинес по бързо бягане.

                          Със сигурност "втората" армия в света се сдоби и с титлата "най-бързо бягащата армия в света".
                          Last edited by Mateev; 10.09.2022, 23:05.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                            better, няма да стане, превърна се този район в тенджера под налягане с вряла вода в нея. Там ВСУ няма да издържат и също ще избягат. Путин падне ли, Русия не само че няма да даде а ще претендира да вземе, получи репарации.
                            путин падне ли ще си измият с него ръцете и ще вазират
                            имам усещането, че военните започнаха да му правят въртели на джуджака, защото не им се мре заради наполеоновския комплекс на един дребен самодържец повярвал си, че е император...
                            Last edited by bertram; 10.09.2022, 23:02.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • better, няма да стане, превърна се този район в тенджера под налягане с вряла вода в нея. Там ВСУ няма да издържат и също ще избягат. Путин падне ли, Русия не само че няма да даде а ще претендира да вземе, получи репарации.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                Мисля, че ситуацията около Изюм е по-важна новина днес... ти как мислиш?

                                Коментар

                                Working...
                                X