IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
    Виждам, че паралелно на украинските успехи на фронта, темата се измести към Батко, фалита на Германия, лошия ЕС и още по лошото НАТО. Товарищи, това че руската армия я пердашат в момента не значи, че трябва да удвоите спама по други въпроси.
    Така е, ама като през миналите 30 години ние и много европейски страни сме взимали парите на руската пропаганда с лекота..,..,..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

      Има ли по-добри аналози от европейски производители? Интересно ми е, не се заяждам.
      Според мен, напразно се въртя цялата заигравка с тези хвърчила. Да бяхме взели дронове. Много повече за много по-малко пари, по-достъпни, с повече часове във въздуха за единица пари и гориво и повече свършена работа. Лошото е че, нашите тук, го командорят от Вашингтон и решенията, бяха предварително взети. И грипенът не е лош, ама като са наредили, сега взехме само чертежи.

      Коментар


      • Виждам, че паралелно на украинските успехи на фронта, темата се измести към Батко, фалита на Германия, лошия ЕС и още по лошото НАТО. Товарищи, това че руската армия я пердашат в момента не значи, че трябва да удвоите спама по други въпроси.
        Не е препоръка за каквото и да било.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Не съм я опитвал

          Коментар


          • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

            Тези руски машини?
            През далечната 1993г. Миг 21 пилотираха само най-опитните български летци, защото беше 50/50 дали младите им колеги ще се върнат. Летище граф Игнатиев
            ​​​​​​

            Коментар


            • https://www.facebook.com/groups/luna...n=mo&ref=share

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Самолетът, след дълбока модернизация на авиониката, си е нов самолет. При здрав планер изцяло с пълен ресурс, не това е проблемът. По летателни способности, Ф-16 си остава скромен, сравнен с новите руски машини. Друг въпрос че, каквито ВВС - ПОТРЕБИТЕЛИ, такъв и самолет ще им доставят: Посредствен но, пределно скъпо. Като за балами.
                Има ли по-добри аналози от европейски производители? Интересно ми е, не се заяждам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Самолетът, след дълбока модернизация на авиониката, си е нов самолет. При здрав планер изцяло с пълен ресурс, не това е проблемът. По летателни способности, Ф-16 си остава скромен, сравнен с новите руски машини. Друг въпрос че, каквито ВВС - ПОТРЕБИТЕЛИ, такъв и самолет ще им доставят: Посредствен но, пределно скъпо. Като за балами.
                  Тези руски машини?
                  През изминалия месец са станали шест катастрофи с руски самолети, предаде Лента.ру, цитирайки информация на канала Военный обозреватель в Telegram.Руската техника буквално се разпада във
                  Не е препоръка за каквото и да било.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Напротив! Попаднах при останалите 50%. Бях компютърджия в щаба и ги научих на разни "нещица".
                    Аз също не се притеснявам да се уча и от по-незрели, нищо лошо няма в това.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                      Добре, че си в запаса, иначе щяхме да бъдем като Беларус много зле
                      То и аз, не си тръгнах от добро, да не си помислиш нещо.

                      Коментар


                      • better, няма значение какво говорят, винаги е добре да ти казват истината вместо да те лъжат и подхлъзват. Конкретно този човек си има пристрастията като всеки, но повечето хора които симпатизират на Русия си мислят защо тя да не е добре в добри отношения със страните от нато. За някои неща са обективни и подмазвачи няма да ги чуеш и ще си живееш в някакъв несъществуващ свят, и после изненадан.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                          Pyramid, Ф16 са много стари самолети, какъвто ще и блок да са не вярвам че може да мине толкова време и да са използваема конструкция, един двумоторен самолет е много по мощен и по маневрен, да не говорим че това не е планер и с един двигател откаже ли самолета се разбива, мисля че е неизбежно да завърши така отказ на двигателя. А тези двигатели по принцип отказват, но с два си каца и отива за ремонт, с един му търсят отломките да ги събират. Според мен не е вариант, нищо общо няма с това което е възможно в момента да се прави, произвежда..миг21 същата работа.
                          Самолетът, след дълбока модернизация на авиониката, си е нов самолет. При здрав планер изцяло с пълен ресурс, не това е проблемът. По летателни способности, Ф-16 си остава скромен, сравнен с новите руски машини. Друг въпрос че, каквито ВВС - ПОТРЕБИТЕЛИ, такъв и самолет ще им доставят: Посредствен но, пределно скъпо. Като за балами.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Несериозно. Опитай да отгатнеш, защо. САМ.
                            Добре, че си в запаса, иначе щяхме да бъдем като Беларус много зле

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Може бе. Явно, повлияли са ти. С каквито се събереш, такъв и ставаш.
                              Напротив! Попаднах при останалите 50%. Бях компютърджия в щаба и ги научих на разни "нещица".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                                Ама как да ги дават преди да е станала белята, след като български офицери говорят против съюзниците на България?
                                Несериозно. Опитай да отгатнеш, защо. САМ.

                                Коментар

                                Working...
                                X