IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
    Pyramid, не искам да се заяждам с него, дори му влизам в положението, стига да не причинява загуби на други българи. Ние сме една шепа хора. Винаги така се получава, че който държи парите казава - аз ще кажа. Ако ставаше въпрос за колкото богат може да е един човек добре, малко сме но все пак сме 6 милиона народ.
    Аз също съм приблизително наясно с това но, този ...тип, не заслужава уважение. Само бъзик и гавра.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

      Брееей, подържаш гууулям завод. Един вид този виц, като за теб е писан:
      Ами само територията му е около половин квадратен километър и да, огромен е. Друг въпрос че, не го правя сам, цял отдел сме, около 20+10 души, отделно оператори, шофьори и т.н. Иначе, вие си твърдете, каквото щете, нали. Дреме ми.

      Коментар


      • Pyramid, не искам да се заяждам с него, дори му влизам в положението, стига да не причинява загуби на други българи. Ние сме една шепа хора. Винаги така се получава, че който държи парите казава - аз ще кажа. Ако ставаше въпрос за колкото богат може да е един човек добре, малко сме но все пак сме 6 милиона народ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Громят те, таратанци. Ама едни такива, надъхани...Забавляват ме.
          Умни и красиви, какво да ги правиш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Как е братчеди, громите ли путин, 3 дни ме нямаше какво става с укропия и русия
            Громят те, таратанци. Ама едни такива, надъхани...Забавляват ме.

            Коментар


            • Как е братчеди, громите ли путин, 3 дни ме нямаше какво става с укропия и русия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                [IMG]htОлег Ляшко се присъединява към ВСУ и полага клетва за вярност към украинския народ
                Скoтовете на Кадиров започват да се тревожат. Ляшко ще им дойде отзад и край на чеченския отряд.

                Кой разбрал закачката - разбрал
                Щом ще им идва отзад и трябва да се тревожат сигурно е гьотчия, иначе най вероятно е като всички други

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Трейдърко не го знам, при мен, всеки ден е различно. Поддръжката в голям завод, е кога динамична, кога флегматична но, по принцип, разнообразна работа. Иначе, той е прав: Матейко, вместо да зее тук и да смърди, да си гледа бизнесите щото, има много за губене па, ако ще, и олигарх да е.
                  Ами който има много той губи много, който е гол и бос какво да загуби. Всъщност маркс го е написал- пролетариата може да загуби единствено оковите си

                  Коментар


                  • бай Митьо, за Укр що те боли тогава .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Миенето на тоалетни и метенето на плаца поддръжка ли е?

                      Колкото до губенето - ако всеки ден губя колкото една твоя заплата, дори и след 100 години пак ще съм по-богат от тебе.
                      ​​​​​​Как не разбраха, че от гледането в чуждия джоб файда няма"! Отбягвам подобни хора, същите не са постигнали нищо в живота си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Трейдърко не го знам, при мен, всеки ден е различно. Поддръжката в голям завод, е кога динамична, кога флегматична но, по принцип, разнообразна работа. Иначе, той е прав: Матейко, вместо да зее тук и да смърди, да си гледа бизнесите щото, има много за губене па, ако ще, и олигарх да е.
                        Миенето на тоалетни и метенето на плаца поддръжка ли е?

                        Колкото до губенето - ако всеки ден губя колкото една твоя заплата, дори и след 100 години пак ще съм по-богат от тебе.

                        Коментар



                        • Царете на комедията

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
                            Образцовая работа : https://aftershock.news/?q=node/1161269
                            При вас е 2 Октомври? Вярвам ви, ако кажете ДА
                            Click image for larger version

Name:	tupMp3AX.jpg
Views:	1
Size:	66.7 КБ
ID:	3972059






                            Гарантирам ви смях, ако сверите прогнозите им с днешните факти, публикувани пак от тях.... споко, дори великия Соловьов вече е клоун по темата
                            Last edited by satz; 03.10.2022, 19:18.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Трейдърко не го знам, при мен, всеки ден е различно. Поддръжката в голям завод, е кога динамична, кога флегматична но, по принцип, разнообразна работа. Иначе, той е прав: Матейко, вместо да зее тук и да смърди, да си гледа бизнесите щото, има много за губене па, ако ще, и олигарх да е.
                              Брееей, подържаш гууулям завод. Един вид този виц, като за теб е писан:
                              -Пич,к'ъв е тоя Илон Мъcк?
                              -Инженер е!
                              -Kaто Ванката ли?!
                              -Tи пък!!!Ванката е главен инженер!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                                бай Митьо, нямаме газ, а поляците вече са в играта..ами не е за нас там този клуб. Ще трябва да го преживееш.
                                Не знам дали ще мога. Така ме боли.......знаеш кво...за Раша.

                                Коментар

                                Working...
                                X