IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

    Някой ще ви трае да си веете коня. Сещам се за едно газопроводче към Китай, което в предвид руското качество, случайно може да гръмне. Това гарнирано със спрян газ и нефт за Европа и откъде пари за Късия да си води кървавите и напълно безсмислени войни?
    Ами ще си напечата, какво му пречи, ти да не мислиш че в русия си плащат с твоя долар

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Аз си избирам, че руската армия прави всичко възможно да победи, но просто не може да си противопостави на украинците .Корави копелета са .
      Определено- не знам точно колко е групировката говори се от 100 до 200 000 руснаци, за 6 месеца завзеха територия по голяма от бг и направиха разногледа говори се за 700000 армия уж тренирана от натовски експерти. С този лиман не знам какво ще стане, но предното нападение се говори за между 5-10 000 убити украинци. Ако вземем нещо средно 7000 си е цифра, нали? За руснаците казаха че официално нямат убити, но имат 180 човека пленени. Доколкото пишат руските сми зеленски като видял накъде отива работата с плебисцитите дал заповед- напред и само напред

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Ако експлозиите, за които шведските сеизмолози коментират, че са предизвикали трусове, еквивалентни на причинени от 100 килограма тротил, то европейската подводна инфраструктура - комуникационна и енергийна, може да се окаже руска цел.

        Май играта ще загрубее доста- както писах петров и башкиров загряват покрай балтийския тръбопровод и свързочните кабели
        Някой ще ви трае да си веете коня. Сещам се за едно газопроводче към Китай, което в предвид руското качество, случайно може да гръмне. Това гарнирано със спрян газ и нефт за Европа и откъде пари за Късия да си води кървавите и напълно безсмислени войни?
        Не е препоръка за каквото и да било.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

          Баш! От братска любов срутиха театъра в Мариопул и закопаха стотици жени и деца. Сега го бетонират, да прикрият следите. От братска любов спретнаха няколко могили. От братска любов срутиха куп градове. От братска любов целят училища, градини, болници и жилищни сгради. Представям си ако не бяха братя.
          Ако не са братя- справка ирак- мисля че бяха 3 месеца непрекъснати бомбардировки- около 600000 убити, там сигурно няма селски двор в който няма взривена бомба. Малко снимки нагледно

          Last edited by v_tin; 28.09.2022, 21:29.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Едното е това, другото е няколко яо-та и каквото такова- ти кое си избираш
            Хахаха, избирам да спечелите войната с конвенционални средства. Нали сте втoрая армия мирa? Какво стана с Киев за 3, Берлин за 7 дни? Видяхте зора и се почна с яо. А, че руснаците не ги бръсне колко цивилни ще изгинат в Украйна и на децата вече е ясно.
            Не е препоръка за каквото и да било.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Едното е това, другото е няколко яо-та и каквото такова- ти кое си избираш
              Аз си избирам, че руската армия прави всичко възможно да победи, но просто не може да си противопостави на украинците .Корави копелета са .

              Коментар


              • Ако експлозиите, за които шведските сеизмолози коментират, че са предизвикали трусове, еквивалентни на причинени от 100 килограма тротил, то европейската подводна инфраструктура - комуникационна и енергийна, може да се окаже руска цел.

                Май играта ще загрубее доста- както писах петров и башкиров загряват покрай балтийския тръбопровод и свързочните кабели

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Ами тогава Путин и руските генерали са за военен съд и разстрел. Вместо да победят, те допускат да бъдат избивани руски граждани
                  Едното е това, другото е няколко яо-та и каквото такова- ти кое си избираш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Не е толкова просто, в момента руснаците са като слон в стъкларски магазин- могат да бият, но предпочитат тях да ги бият- все пак това са братски народи- има много смесени бракове, не знам дали си чувал- аз съм руснак, но живея в украйна- тоест на коя страна да застане- русия или украйна. ГОвеарите са лоши за руснаците, защото промениха съзнанието на украинците- от братя станаха орки и укропи
                    Баш! От братска любов срутиха театъра в Мариопул и закопаха стотици жени и деца. Сега го бетонират, да прикрият следите. От братска любов спретнаха няколко могили. От братска любов срутиха куп градове. От братска любов целят училища, градини, болници и жилищни сгради. Представям си ако не бяха братя.

                    Те ти за братята ...

                    Не е препоръка за каквото и да било.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Не е толкова просто, в момента руснаците са като слон в стъкларски магазин- могат да бият, но предпочитат тях да ги бият- все пак това са братски народи- има много смесени бракове, не знам дали си чувал- аз съм руснак, но живея в украйна- тоест на коя страна да застане- русия или украйна. ГОвеарите са лоши за руснаците, защото промениха съзнанието на украинците- от братя станаха орки и укропи
                      Ами тогава Путин и руските генерали са за военен съд и разстрел. Вместо да победят, те допускат да бъдат избивани руски граждани

                      Коментар


                      • [QUOTE=GiRo;n3969979]Лоша работа ...



                        Да дадем думата, на завоявателя на Харков и Славянск и Краматорск

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Това е временно явление, после ще стане с един Кавказ по- малка, а като икономически щети, репарации и т.н. не ми се мисли- минимум 10 години да стигнат предвоенните нива
                          Ами недей да мислиш- и без това не ти се удава

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Ами провалете им плановете.Завладейте Киев Одеса ,Харков и цяла Украйна. Що не го направите?Нали сте безаналогова армия.
                            Какво ревете като вдовица колко лоши били САЩ.
                            Не е толкова просто, в момента руснаците са като слон в стъкларски магазин- могат да бият, но предпочитат тях да ги бият- все пак това са братски народи- има много смесени бракове, не знам дали си чувал- аз съм руснак, но живея в украйна- тоест на коя страна да застане- русия или украйна. ГОвеарите са лоши за руснаците, защото промениха съзнанието на украинците- от братя станаха орки и укропи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Каква новина искаш, на 30 русия става с малко повече от една българия. Това като територия, като полезни изкопаеми- онзи ден ти дадох линк- малко над 12 трилиона долара. Не се смятат житата които могат да бъдат ожънати и човешкия капитал
                              Това е временно явление, после ще стане с един Кавказ по- малка, а като икономически щети, репарации и т.н. не ми се мисли- минимум 10 години да стигнат предвоенните нива

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                                не е лоша идея също и интернет кабела между хамерика и европа да се резне

                                тероризма е любимия инструмент на Батко. въпроса е следния: трябва ли да се борим със Злото с неговите методи
                                На улицата те среща бабаит и иска да те бие- какво ще направиш- ще подложиш едната и другата буза, ще го биеш и ти/колкото можеш/, ще бягаш. Християнството казва- бузата, мюсюлманството- бой, сегашното време- бягай, ама не много бързо, за да може хем да те бие, хем и ти да го удряш понякога

                                Коментар

                                Working...
                                X