IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В другата тема се влиза по малко, затова пускам тук нещо

    Въпреки санкциите: Кабинетът разреши на НЕК и АЕЦ "Козлодуй" да работят с руснаци

    Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/politics/vy...s_1817697.html © Actualno.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      За глад не знам, цените се качват всяка седмица. ГОвори се за голямо поскъпване от 1.10. Колко е вярно не знам. но за студ- ще студува повярвай ми- и при жена ми и при мен минаха и питаха кой номер ватенки искаме. Казаха че са длъжни да спазват нарежданията за 19градуса и толкова. И не разбирам защо си мераклия за евтина газ- теб тя не те касае- нито се топлиш, нито готвиш на газ. Относно победата на украйна и разпада на русия- мммммммммммммай се отлагат за следващата година

      Матейко, да питам още нещо- може да не ми отговаряш- как щеше да се казваш ако не ни бяха освободили руснаците- може би махмут или мехмет
      Идеален момент да се спасиш от студа, глада и липсата на баня - кеф ти Беларус, кеф ти Русия, кеф ти Кимленд.

      После напролет можеш да се върнеш в Швабско и да се заселиш в имението на някой умрял от глад баварски херцог.

      Коментар


      • Още едно потвърждени, че ЦИПсО на Батко е спуснал директива да са оплюва и клевети мобилизацията в Матушка

        Глава Дагестана назвал акции против мобилизации провокацией из-за рубежа

        Акции против частичной мобилизации в Махачкале были подготовлены и управлялись в том числе из-за рубежа, написал в телеграм-канале глава Дагестана Сергей Меликов.

        «Участвуют ли в этих акциях сами провокаторы? Нет. Отправили бы они своих детей, жен и сестер бросаться на полицейских при исполнении? Нет. Стравливая дагестанцев, они (провокаторы) пытаются накалить обстановку внутри страны, старательно отрабатывая полученные от иностранных спонсоров деньги», — заявил Меликов.

        Он призвал жителей Дагестана «не поддаваться на провокации и не становиться жертвами информационной войны» и добавил, что республика выполнит задачи по частичной мобилизации, поставленные президентом.

        Подробнее на РБК:
        https://www.rbc.ru/politics/26/09/20...7947e567897d99

        Коментар


        • Айдеее Симонянката и тя възмутена от могилизацията
          https://t.me/Pravda_Gerashchenko/43668

          ватниците съвсем клоуни ги направиха

          Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          А кой каза че консервите са развалени- това че са стари не значи че са развалени. ..
          Ми ето свикнали сте. Щом е мухлясало е рокфор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Ще им се връчи по една лопата и една мистирия и да започват да ремонтират хилядите повредени и разрушени сгради. И ако бързо ги ремонтират, ще живеят в тях на топло и сухо. Ако не - в палатки близо до строежа. Колкото до храната - никакъв проблем да ги хранят с развалени консерви от 2015-та година. Те са свикнали.
            А кой каза че консервите са развалени- това че са стари не значи че са развалени. А ако искаш може да напишеш мариупол севодня и ще видиш едни приятни строежи. Руснаците мислят да останат там

            Коментар


            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
              Ватинчоо, разкажи що тъй с пидоляка бря https://youtu.be/Yj6Jr1wO_KU?t=564
              Явно си гледал видеото до около 9-тата минута и си ми изпратил линка. Изгледай го цялото и ще разбереш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Глупшости на търкалета. Запада нито ще гладува, нито ще студува. Путин обаче ще му се разкатае мамицата. Много малко му остана - буквално няколко дена. А след смяната на власта в Русия газта отново ще потече, при това със старите евтини цени. Така че прибери си опорките и спри да цапаш темата с твоите простотии. Никой не се интересува от запада в тази тема - всички се интересуват само кога Украйна ще победи и кога Русия ще се разпадне на съставните си части.
                За глад не знам, цените се качват всяка седмица. ГОвори се за голямо поскъпване от 1.10. Колко е вярно не знам. но за студ- ще студува повярвай ми- и при жена ми и при мен минаха и питаха кой номер ватенки искаме. Казаха че са длъжни да спазват нарежданията за 19градуса и толкова. И не разбирам защо си мераклия за евтина газ- теб тя не те касае- нито се топлиш, нито готвиш на газ. Относно победата на украйна и разпада на русия- мммммммммммммай се отлагат за следващата година

                Матейко, да питам още нещо- може да не ми отговаряш- как щеше да се казваш ако не ни бяха освободили руснаците- може би махмут или мехмет

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                  Още един барбалячо с исторически познания от даскал Сорос със давност 10 години ..
                  Преди 1991 година , със отстъпка за 1917 / 1920 , когато не се знае кой кой е , ако ми намериш ИСТОРИЧЕСКИ ДОКУМЕНТ в който се споменава Държавата украйна , ще те въздигна в татко Барба .
                  Божо, светла му памет, ги разправяше тия за Македония, аз поддържам мнението че има естествена и изкуствена етногенеза... Гумилев е описал процеса на естествената, а за изкуствената трябва да се създадат подходящи условия, да се измислят староукраински легенди и митове, да се създаде история, да се създаде език, да се създадат национални герои, разбира се че няма никакво значение, дали това всичко това е истина... трябва някакъв инкубационен период да кажем 100 години и ще се появи каквато искаш нация...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Страхливци! Вместо да грабнат автоматите и да изритат тия в кремъл, те бягат кът хлебарки! Бягат от най-богата държава на света, вместо да си я отвоюват от краднците! Позор!
                    храбрец ходи да отвоюваш Златните концесии, които седесарите харизаха на Батко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                      Още един барбалячо с исторически познания от даскал Сорос със давност 10 години ..
                      Преди 1991 година , със отстъпка за 1917 / 1920 , когато не се знае кой кой е , ако ми намериш ИСТОРИЧЕСКИ ДОКУМЕНТ в който се споменава Държавата украйна , ще те въздигна в татко Барба .
                      Че той е Дедо, не ти ли стига?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                        аз съм силно притеснен за МАТО-вските войничета, поради тази криза Батко вземе им отреже дневния рацион да кажем портокалов сок... и те откажат да воюват
                        Да. Само си представи, да затвори полевите тоалетни за всичките им, минус два, "социални пола" - 'ми шъ съ оакат, милите, и - кат'ся нахвърлят на Москва, и онА ке клекне, удушена от Смрад Некъпана...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          История на Украйна - Кратка хронология https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86...97%D0%BD%D0%B8
                          Още един барбалячо с исторически познания от даскал Сорос със давност 10 години ..
                          Преди 1991 година , със отстъпка за 1917 / 1920 , когато не се знае кой кой е , ако ми намериш ИСТОРИЧЕСКИ ДОКУМЕНТ в който се споменава Държавата украйна , ще те въздигна в татко Барба .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                            в Италия над 12% са под чертата на бедността, километрични опашки за безплатна чорба... публикувал съм линк по-рано
                            Ни мое да бъде. Матейкуо не е одобрил.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Страхливци! Вместо да грабнат автоматите и да изритат тия в кремъл, те бягат кът хлебарки! Бягат от най-богата държава на света, вместо да си я отвоюват от краднците! Позор!
                              Добре. Я иди им покажи Личен пример, дАрагой. Мно'о ш'ти ся радват.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Охъ, нидей. Всичко цъфти и върже. Абе, време е да им продадеш по някой панел. Не, че нещо, ама ще задобреят бе, от такова "ценно приятелство". ХвалА, дето се казва, Матейку. Той шъ във упра'й.
                                в Италия над 12% са под чертата на бедността, километрични опашки за безплатна чорба... публикувал съм линк по-рано

                                Коментар

                                Working...
                                X