IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • НОВИНИ ОТ УКРАИНА

    Спикер МиниБегства Обо*оны РФ Конашенков, как всегда, не даёт нам соскучиться
    В этой Сводке он расскажет о героической перегрупепировке в Харьковской области

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

      Мисля, че "Никой не цъфти, ама пък Раша съвсем" ми е най на сърце.
      Неволно признаваш че, и Евроча е закъсала?
      - Гледай ти, гледай ти!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Какво значение има годината?Отслужили мъже се викат в запас. Което е най-нормалното нещо на света.
        Едва ли след милениума си викан в запас. Кажи, през коя година, за последно, си бил викан в запас?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

          Коя година?
          Какво значение има годината?Отслужили мъже се викат в запас. Което е най-нормалното нещо на света.Даже сега ако ме викнат с радост ще отида.Щото става голям купон на запаса.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Дай да опитаме с "Европа разцъфтя след санкциите.", какво ще кажеш?
            Мисля, че "Никой не цъфти, ама пък Раша съвсем" ми е най на сърце.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Хващаш ли бас за 10 бона?Аз казвам,че НИТО ЕДИН български войник няма да участва във войната на Русия срещу Украйна. Какво остава за мобилизация.
              Кой ви ги спуска тия опорки?Ако стане война на Русия с НАТО просто за няколко седмици Русия ще капитулира.Естествено не говорим за употреба на ядрени ракети. Те с Украйна не могат да се оправят с НАТО щели да воюват .
              Виж ся, всичко замина в кофата.

              Няма укронацисти.
              Няма биолаборатории.
              Няма ковид-птици, атакуващи само руснаци.
              Няма геноцид срещу руснаците в Донбас.
              Няма пленени натовски генерали.
              Няма влизане за 5 дни в Киев.
              Няма котли за украинската контраофанзива.
              ​​Няма забрана за българския език от украиците.
              Вече и "най-строго охраняван" мост няма.

              Всичко е чао.
              Всяка руска опорка се топи като лански сняг на жарко слънце.

              Освен заплаха от ядрена война / заплаха от война като цяло, какво друго остана?



              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                ВЧЕРА пак обявиха, че двама българи са загинали за Укропистан.
                Доброволци и наемници може да се бият за която и да е от двете страни. Това не означава, че ще се пращат български войници в Украйна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  И какво от това?И мен са ме викали запас. Пък не съм правил извод,че ще ме пращат на война.
                  Коя година?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                    Никой не ми пуска опорки. Видях с очите си известието да се яви в офис за военен отчет - дата...., час..., гр. Варна и т.н.
                    И какво от това?И мен са ме викали запас. Пък не съм правил извод,че ще ме пращат на война.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Хващаш ли бас за 10 бона?Аз казвам,че НИТО ЕДИН български войник няма да участва във войната на Русия срещу Украйна. Какво остава за мобилизация.
                      Кой ви ги спуска тия опорки?Ако стане война на Русия с НАТО просто за няколко седмици Русия ще капитулира.Естествено не говорим за употреба на ядрени ракети. Те с Украйна не могат да се оправят с НАТО щели да воюват .
                      ВЧЕРА пак обявиха, че двама българи са загинали за Укропистан.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Хващаш ли бас за 10 бона?Аз казвам,че НИТО ЕДИН български войник няма да участва във войната на Русия срещу Украйна. Какво остава за мобилизация.
                        Кой ви ги спуска тия опорки?Ако стане война на Русия с НАТО просто за няколко седмици Русия ще капитулира.Естествено не говорим за употреба на ядрени ракети. Те с Украйна не могат да се оправят с НАТО щели да воюват .
                        Никой не ми пуска опорки. Видях с очите си известието да се яви в офис за военен отчет - дата...., час..., гр. Варна и т.н.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                          https://bnr.bg/burgas/post/101607379

                          ​​​​​​Мисля, че опорка на почти 8 месеца се е поизтъркала малко. Опитай с "Европа умира от глад, заради неработещите санкции руснаците ринат злато пред хрушчовките", мисля, че това е последния писък, красък и вид на модата.
                          Дай да опитаме с "Европа разцъфтя след санкциите.", какво ще кажеш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Колаборационисти и предатели изпадат в паника: започна активното им придвижване от територията на Крим към Бердянск и след това към Руската федерация

                            Това съобщи (https://bit.ly/3Vcc8P8) кметът на Мелитопол Иван Федоров.

                            "Днес десетки хиляди колаборационисти и предатели използват Мелитопол в обратна посока - от Крим, защото бягат. Виждаме паника сред тях. започна значително придвижване от Крим към Бердянск. Защото единственият път за напускане на временно окупираната територия е през Мелитопол, Бердянск, Мариупол и след това на руска територия. Затова днес тази посока е натоварена, голям брой автомобили напускат Крим и се отправят директно към Руската федерация", каза Федоров.

                            Той допълни, че паниката сред колаборационистите и предателите е била предизвикана и от експлозиите, които са се чували и в Мелитопол.
                            Колаборационисти са онези, дето съдействат на чужди сили. Предатели, са онези, които предават интересите на СВОЯ народ. Яко развито по време на ВСВ в Европа (Франсата), където, и ти си си замъкнал дъртия гъз. Та,
                            ПШЛНХЙ, дртпдрст.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Имам познат, който е получил "честитка" от военните. И, не, не е военен, но някога е бил парашутист. Набор 1975 г.
                              Трябва ли нашите мъже да стават курбан за кефа на янките?!
                              https://bnr.bg/burgas/post/101607379

                              ​​​​​​Мисля, че опорка на почти 8 месеца се е поизтъркала малко. Опитай с "Европа умира от глад, заради неработещите санкции руснаците ринат злато пред хрушчовките", мисля, че това е последния писък, красък и вид на модата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Май не разбра (за кой пореден път): ПОМЕЖДУ СИ, укрофилистиците, се разберете.
                                С кой да се разбирам и за какво?
                                И не знам някой българин да гори от желание да лиже украински ботуш, ама такива с желание да лижат руски има. Включително в тоя форум.
                                Та русофилистици има,не и укрофилистици.

                                Коментар

                                Working...
                                X