IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пилоты задохнулись? / Летчик о ПРИЧИНАХ падения военного САМОЛЕТА



    Две са основните причини:
    1. Липса на квалифицирани пилоти, защото те вече са избити в Украйна
    2. Некачествена Руска техника. Хотели как лучше, а получилось как всегда.
    Last edited by Mateev; 23.10.2022, 23:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Руските орки могат да бъдат изтребвани честно, почтено и законно, ако се намират с оръжие на територията на Украйна. Обратното не е вярно. Тоест орките в Украйна са престъпници и терористи, ако избиват украинци.

      Следователно е гордост и повод за хвалене, ако украинец убие орк, и е срам и позор, ако орк убие украинец. Набий си го това в главата и не се излагай по форумите.
      Матэйкин, трябваше да избиете руснаците още по времето на руско-турската освободителна война, когато са дошли да освобождават българите.. Голям пропуск от ваша страна. Вие чорбаджиите нали тогава пак сте били на страната на Султана и против Русия.
      Сега станаха прекалено силни и вече не могат да бъдат спряни.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Началось масштабное разграбление Херсона, орки дерутся за лодки и бегут



        Орките не са хора. Заслужават да бъдат изтребени до крак,

        Коментар


        • Mateev, наистина не психясвай, заеми се с нещо друго, като мернеш нещо за проклетата война го подмини, не го чети. Във война права и героична страна няма, всичките са кретени. Нормален човек ще тръгне ли да убие друг човек ? Живееш в страна в която смъртното наказание е отменено, може да се гордееш с това защото има толкова много случаи там където го прилагат да убиват невинни хора.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Определено не си видял лошо, защото не са бомбардирали нищо по твоя край- искаш ли снимки от бомбардировките на софия от бомбардировачите

            И също какво лошо си видял от руснаците- някой те е пляснал, откраднал пари, отвлякъл/убил дете??? От тях също нищо лошо не си видял, но ги мразиш- защо??? Изключвам тези глупости които си писал че поддържат войната
            Преди време разказвах но, да повторя: Ако англоамериска бомба през 1943-та не е паднала на 10 м.встрани, може би, аз нямаше да съм тук, т.к.баща ми, тогава първокласник, едва е оцелял (бомбата е паднала в двора на училището на село). Та, да, да благодарим за некадърността им.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Къде падат "много"? Авариите при съветските таралясници са 10 пъти повече, особенно сега при война.
              Виж, виж там първо колко са паднали то си го пишат хората и не го крият..нямам данни колко повече падат при едните и при другите, но при американците също количеството е много голямо. Няма такива неща - високоточни, никога не се повреждат, война без човешки жертви.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev

                Аз от янки лошо не съм видял, но това не стои така с твоята особа. Особенно като видя какъв портрет си сложил на профила си, иде ми да те намеря и да ти прегриза гръкляна. И свестните хора във форума ще ми ръкопляскат.
                Определено не си видял лошо, защото не са бомбардирали нищо по твоя край- искаш ли снимки от бомбардировките на софия от бомбардировачите

                И също какво лошо си видял от руснаците- някой те е пляснал, откраднал пари, отвлякъл/убил дете??? От тях също нищо лошо не си видял, но ги мразиш- защо??? Изключвам тези глупости които си писал че поддържат войната

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Аз уважавам руснаците или по-скоро уважавах ги до момента, до който нападнаха Украйна. Дори и тогава все още ги уважавах до момента, до който разбрах, че те подкрепят войната в Украйна. Тогава вече ги намразих, защото това не са хора, а изроди, нямащи правото да дишат същия въздух, който го дишаме и ние. В момента вече споделям мнението, че тези зомбирани пияници заслужават да бъдат изтребени до крак.

                  Ха сега сам се сети какво е моето мнение и за всичкия мурзилаж, защитаващ орките на страниците на този форум.
                  От много време не съм писал в Инвестора, не знам дали ще пиша пак изобщо, но като прочетох това, не мога да не напиша следното: Матеев, ти си ненормален, отиди на психолог, сериозно го казвам това, дано да ти помогне. Дали ще те баннат за "споделеното" ти е най-малкият проблем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Не се прави на цапнат с мокър парцал. Орки са руските войници в Украйна, а чмобики са частично мобилизираните, които като стъпят в Украйна, също стават орки. Орки са и мурзилажа по целия свят, който ги защитава.
                    Ааааааааааа хххххххххххаааааааааааа, сега разбрах- за орките предполагах, но за чмобиките дори си нямах на идея какво означава

                    Да се върнем да долния ти пост- разбрахме че мразиш руснаците защото подкрепят войната. А ако не бяха тези хора , а си беше останала турската империя ти какво име би си избрал??? Защото това са синовете и дъщерите на същите хора които са загинали при плевен / между другото днес има годишнина от предаването на бея и превземането на плевен/ , при стара загора, при люле бургаз. Означава ли че мразиш и хората които са освободили България

                    Коментар


                    • Проблема е да не се ескалира, да се спре ескалацията и после конфликта ще се реши.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Az silno се съмнявам че някой ще го направи, но виж скопени руски войници има по съвет на главния лекар на украйна
                        Факт е че го говорят по офиц. руски канал. Надминахте нацистките пропагандатори!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                          На Нато таралясниците също падат много, много военни пилоти при учебни полети губят живота си..за това е неуместно да се подигравате, мечката играе наред.
                          Къде падат "много"? Авариите при съветските таралясници са 10 пъти повече, особенно сега при война.

                          Коментар


                          • И украинците не я подкрепят, ако бяха готови да се бият от какъв зор ще си пускат затворниците да ги пращат на фронта.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              А може ли българските граничари да трепят ордите които прескачат границата.

                              Орки не знам на кого казват, също и чмобики- какво е последното- първото бяха герои от филмите, но второто???
                              Не се прави на цапнат с мокър парцал. Орки са руските войници в Украйна, а чмобики са частично мобилизираните, които като стъпят в Украйна, също стават орки. Орки са и мурзилажа по целия свят, който ги защитава.

                              Коментар

                              Working...
                              X