IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Я ми посочи кога съм подкрепял това.
    ОТ ДЕН първи. ВОЙНАТА Е ЗЛО, ИМА 2 ВИНОВНИ СТРАНИ. Няма невинни. Колкото русия е убила тези деца, толкова и украйна и ФАЩ и пуделчето ес
    Ето точно сега в момента пак го правите,
    С правенето си на невеж, кои заповеди изпълняват руските танкове и самолети и т.н. Това ви е минималната косвена подкрепа.
    напълно осъзната, защото сте показали,че не сте толкова глупав, че да си мислите че руски танкове стрелят по заповед на ФАЩ

    Както не сте и дете, че да пробутвате "Ама той ми каза така да направя"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
      Разкажете моля за справедливото изтребване на вече над 500 деца... Което многократно сте одобрявали косвено.
      Я ми посочи кога съм подкрепял това.
      ОТ ДЕН първи. ВОЙНАТА Е ЗЛО, ИМА 2 ВИНОВНИ СТРАНИ. Няма невинни. Колкото русия е убила тези деца, толкова и украйна и ФАЩ и пуделчето ес
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
        Да ти кажа какъв още съм ШОВИНИСТ. Ако ми хареса някое мислене, мнение си го присвоявам и пак отричам ВСИЧКО ЧУЖДО. ВСИЧКИ УЧИТЕЛИ в училище са ми го казвали, на десетки родителски срещи само това е била темата за разговор. Страдам от БОЛЕЗНЕНО чувство за СПРАВЕДЛИВОСТ. Отричам всякакви МАГАРИИ (не че не се научих с годините да ги използвам).
        Шибания несправедлив свят ме принуди - за да съществувам в него. Всеки един индивид който е приложил мюшенгия спрямо мен се ЗАДРАСКВА ЗАВИНАГИ, няма прошка. Най-добрия ми приятел - от детската градина сме заедно в 4-ти курс студент ме излъга и оттогава не съм ни го виждал ни чувал. Мога единствено лицемерно да казвам "здравей здрасти", това е максимума КОМПРОМИС който мога да направя.
        браво ботчо, аз на някои и здрасти не казвам
        тоя твой приятел да не опраска в четвърти курс тогавашната ти ботовица
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от NZero Разгледай мнение
          Поради неадекватна модерация - водеща до подмяна на смисъла на написани мнения, желая данните от профила ми във сайта и цялостното ми участие да бъдат заличени.

          Позовавам се на:

          - членове 12, 17, 23; съображения 65, 66 от GDPR;
          - насоки на работната група по член 29 относно изпълнението на решението на Съда на Европейския съюз относно „GoogleSpain SL и GoogleInc. срещу AgenciaEspañola de Protección de Datos (AEPD) и MarioCostejaGonzález“ c-131/1211 (WP 225)

          Скрийшот от декларирането на това желание е записан и подписан.
          Всеки потребител при регистрация се съгласява с правилата за ползване. Може да ги намерите тук:
          Правила за поверителност (ibg.bg)

          Във връзка с изтриването на профил, ще ви пейстна въпросната част от раздел "Вашите права и възможности във връзка с обработване на личните Ви данни", ако не ви се рови:

          "Всички изброени права може да упражните чрез подаване на писмено заявление в свободна форма на следния електронен адрес: protection@investor.bg, изпратено от регистрационния ви имейл адрес, съдържащо най-малко следното:
          1. потребителско име, имейл и други данни за идентифициране на съответното физическо лице;
          2. описание на искането;
          3. посочване на домейн на сайт, за който се отнася това искане;"
          रादोस्त

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
            ... Страдам от БОЛЕЗНЕНО чувство за СПРАВЕДЛИВОСТ. Отричам всякакви МАГАРИИ (не че не се научих с годините да ги използвам)...
            Разкажете моля за справедливото изтребване на вече над 500 деца... Което многократно сте одобрявали косвено.

            Коментар



            • Да ти кажа какъв още съм ШОВИНИСТ. Ако ми хареса някое мислене, мнение си го присвоявам и пак отричам ВСИЧКО ЧУЖДО. ВСИЧКИ УЧИТЕЛИ в училище са ми го казвали, на десетки родителски срещи само това е била темата за разговор. Страдам от БОЛЕЗНЕНО чувство за СПРАВЕДЛИВОСТ. Отричам всякакви МАГАРИИ (не че не се научих с годините да ги използвам).
              Шибания несправедлив свят ме принуди - за да съществувам в него. Всеки един индивид който е приложил мюшенгия спрямо мен се ЗАДРАСКВА ЗАВИНАГИ, няма прошка. Най-добрия ми приятел - от детската градина сме заедно в 4-ти курс студент ме излъга и оттогава не съм ни го виждал ни чувал. Мога единствено лицемерно да казвам "здравей здрасти", това е максимума КОМПРОМИС който мога да направя.
              Last edited by X_Y; 24.10.2022, 12:47.
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Поради неадекватна модерация - водеща до подмяна на смисъла на написани мнения, желая данните от профила ми във сайта и цялостното ми участие да бъдат заличени.

                Позовавам се на:

                - членове 12, 17, 23; съображения 65, 66 от GDPR;
                - насоки на работната група по член 29 относно изпълнението на решението на Съда на Европейския съюз относно „GoogleSpain SL и GoogleInc. срещу AgenciaEspañola de Protección de Datos (AEPD) и MarioCostejaGonzález“ c-131/1211 (WP 225)

                Скрийшот от декларирането на това желание е записан и подписан.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mvr0306 Разгледай мнение

                  Доколкото помня, зеления водород се произвежда чрез електролиза, т.е. електричество. В този смисъл да изграждаш тръбопровод за водород на стотици и хиляди километри ми нсе струва безсмислено, при условие че електролизата може да се разположи навсякъде. Много по-евтино е да пренасяш електричество, по изградените вече връзки, вместо да правиш тръба за взривоопасния водород!
                  За да ти стане смислено, трябва и малко мисловен напън от твоя страна ...

                  Не е препоръка за каквото и да било.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mvr0306 Разгледай мнение

                    Доколкото помня, зеления водород се произвежда чрез електролиза, т.е. електричество. В този смисъл да изграждаш тръбопровод за водород на стотици и хиляди километри ми нсе струва безсмислено, при условие че електролизата може да се разположи навсякъде. Много по-евтино е да пренасяш електричество, по изградените вече връзки, вместо да правиш тръба за взривоопасния водород!

                    Соларен панел разположен в Сахара, примерно, увеличава ефективността му в пъти - ако не греша малко по-малко от 2 пъти. Съотношението на загубите от пренос на газ и на електричество на разстояние 2000 километра също е в плюс. Като цяло - имаше една система, когато се строяха големи и безсмислени проекти, или нека да кажем - недомислени.... Сега времената са други - сметки, сметки и пак сметки. Има ли смисъл се проверява преди всичко останало. Е тук, на наша почва, все още сме донякъде в зоната на здрача...особено ако става дума за политически решения. Там ползата по друг начин я възприемат.

                    Коментар


                    • Этой ночью с постамента пропал памятник Суворову. Судя по всему, его в рамках так называемой "эвакуации" сняли с постамента и вывезли на Левый берег Днепра

                      дерусифицируют?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                        Рос пропагандата си върви, а стъпка по стъпка цивилизованият свят се разскача от руските зависимости. Бавно, но методично, туморът се изолира.

                        Испания, Португалия и Франция заявиха, че ще изградят морски тръбопровод за пренос на водород и газ между Барселона и Марсилия. Той ще замени плановете за разширяване на така наречения тръбопровод MidCat през Пиренеите. Маршрутът, който носи името BarMar, ще се използва главно за изпомпване на зелен водород и други възобновяеми източници. Въпреки това временно ще има възможност и за транспортирането на "ограничено количество" природен газ.
                        Доколкото помня, зеления водород се произвежда чрез електролиза, т.е. електричество. В този смисъл да изграждаш тръбопровод за водород на стотици и хиляди километри ми нсе струва безсмислено, при условие че електролизата може да се разположи навсякъде. Много по-евтино е да пренасяш електричество, по изградените вече връзки, вместо да правиш тръба за взривоопасния водород!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение

                          Явно Херсон още не е паднал, щом ни осветляваш за случилите се производствени аварии.
                          Бързоходни, мнооогоо бавно схващате, поне десет пъти съм писал,че Херсон няма да го бързат (няма за какво)

                          Разкажете сега за Лиман, имахте едни прогннози, басче ще чукнем ли?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                            Италия вече има първата си седмица с НУЛА доставки от Газпром, това не се е случвало от 1976г. насам...
                            в Германия делът на руския газ вече е под 8%
                            многоходовочка брат
                            путлирвсехпереиграл
                            Оплакваш ли се нещо, що ли- какво казваха поляците когато руснаците им треснаха санкциите 2014г- не продават, значи повече за мен. Същата работа е тук- 2/3 от пазара на газпром е русия, пък и защо плаеш на чужд гроб- не знаеш къде е главата и къде х........ , да не се окажеш че плачеш на неправилното място

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                              В соцсетях сообщают, что на пороховом заводе в Перми произошел взрыв. Есть жертвы

                              https://59.ru/text/incidents/2022/10/22/71758508/
                              Явно Херсон още не е паднал, щом ни осветляваш за случилите се производствени аварии.

                              Коментар




                              • Террористы не скрывают своих намерений взорвать дамбу Вчера, 00:44 • Опубл.: Apolitikus • Просм.: 8031 • Комм.: 43 • События в мире-81 В 35-й отдельной бригаде морской пехоты ВСУ, действующей на Херсонском направлении, что-то знают про ожидающиеся перемены в гидрографии Днепра. Украинские нацисты и террористы даже не скрывают своих намерений взорвать дамбу. Хотелось бы сообщить идиотам: "Ноев" это - ковчег, а "Потоп" он - Всемирный. Хотя, откуда сатанистам знать об этом.

                                Первоисточник публикации: https://politikus.info/events/147667...vat-dambu.html
                                Politikus.info

                                Коментар

                                Working...
                                X