IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    За какво съм се заблудил? Отговори ми на въпроса - как се нарича официално войната във Виетнам от американското правителство към онзи момент? И не ми излизай с Хелзинкските споразумения - все пак някои сме учили и Международно право - нерде Европа, нерде Индокитай. Колкото до баса - знаеш, че съм максимално коректен, но не виждам никакъв шанс да го спечелиш. Апропо, имам същия (леко модифициран) и с 4Д - политически басове не губя, освен веднъж, при първия избор на Тръмп, но си го върнах с лихвите при загубата му втория път, просто защото се ръководя от здрав разум, а не от това какво ми се иска да е.

    П.С. Специално за Имхотеп - мисля, че отрицателните ми чувства към рашките, ватниците, руслямистите, пияните казаци (както ги наричам обикновено) и техните почитатели русофилистиците са повече от очевидни, но това не значи, че следва да обичам руските северномакедонци, пардон украинците. Аз бях първия, който изрази мнението и го поддържа, че 3-ти март не следва да е национален празник, защото не е повод за национална гордост, а на преклонение към чужда държава!

    Отношението ми към русофилистиците и същото като като към сороспиите - платени държанки на едната или другата влиятелни сили у нас. Аз се интересувам само от българския интерес и ако си плащат украинците, нямам проблем да им даваме каквото си поискат. Същото се отнася и за руснаците - ако дават евтин газ без въпроси и без увъртания и шантаж - никакъв проблем да си го купуваме от тях. Няма демократична и недемократична търговия, има интереси. Ама да ни натиснат и 170 продажници да пуснат северна фиромия, само за да ни кажат не за Шенген - фак оф и толкова. А да, и който иска излизане на България от ЕС и НАТО е идиот! Горе-долу толкова, колкото и тези, които искат Украйна да влезе в ЕС (за НАТО ми е все тая) - нови корумпирани прошляци в ЕС не ни трябват!
    Ама много е любим тоя лаф за "българският национален интерес" - нали разбираш, че И това е нещо субективно? Според Роднок БНИ е да сме част от Русия, той да е шефче на някаква привоенна администрация, а децата да са пратени на разузнаване в прогнил Прованс или загниваща Флоренция да издирват евроджендъри и да ни убеждават как всички западняци са безполови същества, които се топлят с вестници на улицата.
    Според супер99 БНИ е всички да живеем в радост и сговор в Невърленд и Русия да върне окупираните области, защото не можела да плаща пенсии (понеже по принцип е супер загрижена за възрастните си).

    Според мен БНИ включва прибиране на Русия в нейните си граници, прекратяване на енергийния шантаж над Източна Европа (вкл. и над нас), руските компании да започнат да си плащат данъците, да бъдат прекратени руските саботажи над български заводи и да бъдат орязани изтичанията на европари към Кремъл и те да остават тук. Русия следва да стане предвидим партньор, да получава справедливо заплащане за ресурсите си, а ние да бъдем оставени да се развиваме в посока а-ла Чехия, Словения и Хърватия. БНИ включва силна, обединена Европа, налята с европари България и Русия да забрави за апетитите си към наши средства и територии.
    Last edited by Tepix; 08.11.2022, 11:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      ...Аман вече от умнокрасиви продажници...
      Това каза всичко за начина и посоката ти на мислене.
      Не е препоръка за каквото и да било.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Барби, досега лоша дума за теб не съм казал, но вече прекаляваш, особено за самовлюбен надут пуяк, избягал от държавата си - премахване на двойното гражданство е първото нещо, което бих направил, ако имах власт! Аман вече от умнокрасиви продажници, избягали от родината си и ръсещи акъл - седи си у Францата иси гледай афроафриканския рай, ние тук ще се оправим и без теб! Сложи ли осми бустер на бустера, че навън са трупове на купове и китайската чума коси наред?
        +1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron
          Има лошо, и то много. И не почивка, а концерт на Кобзон му пожелавам

          Такива лицемерни негодници са най-вредни.
          Заради такива България мухлясва от 1944 г. та до днес.
          Барби, досега лоша дума за теб не съм казал, но вече прекаляваш, особено за самовлюбен надут пуяк, избягал от държавата си - премахване на двойното гражданство е първото нещо, което бих направил, ако имах власт! Аман вече от умнокрасиви продажници, избягали от родината си и ръсещи акъл - седи си у Францата иси гледай афроафриканския рай, ние тук ще се оправим и без теб! Сложи ли осми бустер на бустера, че навън са трупове на купове и китайската чума коси наред?
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
            Заблудил си се нещо.

            Хелзинкските споразумения съществували ли са преди и по време на Виетнамската? (отговор съм задал) Въпросния отговор, прави смешен въпросът ви.

            Усещането ми е, че нервничите по повод вече +50% загубен бас
            За какво съм се заблудил? Отговори ми на въпроса - как се нарича официално войната във Виетнам от американското правителство към онзи момент? И не ми излизай с Хелзинкските споразумения - все пак някои сме учили и Международно право - нерде Европа, нерде Индокитай. Колкото до баса - знаеш, че съм максимално коректен, но не виждам никакъв шанс да го спечелиш. Апропо, имам същия (леко модифициран) и с 4Д - политически басове не губя, освен веднъж, при първия избор на Тръмп, но си го върнах с лихвите при загубата му втория път, просто защото се ръководя от здрав разум, а не от това какво ми се иска да е.

            П.С. Специално за Имхотеп - мисля, че отрицателните ми чувства към рашките, ватниците, руслямистите, пияните казаци (както ги наричам обикновено) и техните почитатели русофилистиците са повече от очевидни, но това не значи, че следва да обичам руските северномакедонци, пардон украинците. Аз бях първия, който изрази мнението и го поддържа, че 3-ти март не следва да е национален празник, защото не е повод за национална гордост, а на преклонение към чужда държава!

            Отношението ми към русофилистиците и същото като като към сороспиите - платени държанки на едната или другата влиятелни сили у нас. Аз се интересувам само от българския интерес и ако си плащат украинците, нямам проблем да им даваме каквото си поискат. Същото се отнася и за руснаците - ако дават евтин газ без въпроси и без увъртания и шантаж - никакъв проблем да си го купуваме от тях. Няма демократична и недемократична търговия, има интереси. Ама да ни натиснат и 170 продажници да пуснат северна фиромия, само за да ни кажат не за Шенген - фак оф и толкова. А да, и който иска излизане на България от ЕС и НАТО е идиот! Горе-долу толкова, колкото и тези, които искат Украйна да влезе в ЕС (за НАТО ми е все тая) - нови корумпирани прошляци в ЕС не ни трябват!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Така се получава, когато те докопа смъртоносната лапа на руский мир. А някой товарищи тук много искат това да се случи ...

              Преди началото на войната през 2014 г. Донецк беше икономически развит град с отлична инфраструктура и международно летище. Градът дори беше домакин на Европейското първенство по футбол през 2012 г. Драматичните промени настъпиха през 2014 г. заедно с „руския свят“ и тези региони на Украйна се превърнаха в нещо, напомнящо повече на пиратски поддържави с царящо беззаконие.

              П.С.
              С това си припомнихме някои от "героите" - офицерът от ФСБ Гиркин, руският депутат Бородаев, офицерът от МММ Пушилин, главорезът Моторола и награденият от Путин убиец Мозговой. А те са само върхът на айсберга на въстаналия „народ“.
              Руската пропаганда свърши отлична работа, за да убеди обществото, че появата на т.нар. Луганска и Донецка народни републики през 2014 г. не е руска намеса, а волята на народа. Понякога дори сред проти
              Last edited by GiRo; 08.11.2022, 10:07.
              Не е препоръка за каквото и да било.

              Коментар


              • Турция не пусна руски военни кораби в Черно море

                От 1 ноември Анкара забрани и полетите на руски самолети през въздушното си пространство
                Не е препоръка за каквото и да било.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Понеже си говорим за пропаганда,а все още никой не е намесил великата книга "1984", та се присетих за нея, покрай тази новина
                  И за 1984 си в грешка. Колко мнения се изказаха по въпроса ... Друго се забелязва при теб. Определено си с проруски наклон. Вярно, твърдиш, че и едните и другите са еднакви, но хейта е винаги в една и съща посока - Украйна. Няма лошо, но поне излез и си го кажи в пряк текст, а не да четем врели некипели веднъж седмично. Приятна почивка!
                  Не е препоръка за каквото и да било.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    ... Апропо, понеже тук не се обичат въпросите и мисленето извън опорките, да попитам как се нарича войната във Виетнам от официланото американско правителство по онова време? За един прЕател питам ..
                    Заблудил си се нещо.

                    Хелзинкските споразумения съществували ли са преди и по време на Виетнамската? (отговор съм задал) Въпросния отговор, прави смешен въпросът ви.

                    Усещането ми е, че нервничите по повод вече +50% загубен бас

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Злоба и ненависть!!!
                      Откуда у россиян любовь к жестокости и зверству?




                      Они ворвались в чужое государство, чтобы грабить, мародерить, убивать и уничтожать все на своем пути. Почему россияне так рьяно хотят разрушить все то, что построено не их руками, украсть то, что не принадлежит им по праву, и испортить все, не оставив после себя ничего живого?
                      Я! Гьобелс (пак) се преродил.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                        2014-тa: [ATTACH=CONFIG]n3986847[/ATTACH]
                        [ATTACH=CONFIG]n3986850[/ATTACH]





                        Забраванът е друг
                        Дечица, освен Меморандумът 1994-та, има подписано партньорство за мир, има и договор за взаимопомощ.
                        и там няма едно изречение относно права на Русия да променя правителства и граници. Но има много такива за подписани гаранции за мир.
                        Е, то и никъде няма сигурно, ангажименти на Украйна да НЕ действа и да НЕ позволява чужди действия срещу интересите на Русия от и на собствена територия, нале. Сигурно няма, няма как да има, нале.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Понеже си говорим за пропаганда,а все още никой не е намесил великата книга "1984", та се присетих за нея, покрай тази новина:

                          Украинските власти поемат временен контрол върху пет стратегически компании, сред които "Укрнафта" и "Мотор Сич", съобщава Bloomberg. Секретарят на Съвета по национална сигурност и отбрана на страната Олексей Данилов коментира, че управлението на тези компании ще бъде дадено на Министерството на отбраната, а този ход не трябва да бъде разглеждан като "национализация", защото те ще бъдат върнати на своите собственици след края на войната.

                          Та значи национализацията не било национализация, а временен контрол? И после се смеят на, как беше, рашистите, за "специалната операция" или там както беше? Апропо, понеже тук не се обичат въпросите и мисленето извън опорките, да попитам как се нарича войната във Виетнам от официланото американско правителство по онова време? За един прЕател питам

                          Аре със здраве, аз да побачкам малко, че утре летя малко на почивка - да похарча копейките, дето вече обърнах в евро
                          Click image for larger version

Name:	314652639_561272842674993_5976768944158696992_n.jpg
Views:	1
Size:	66.5 КБ
ID:	3986960

                          Коментар


                          • Понеже си говорим за пропаганда,а все още никой не е намесил великата книга "1984", та се присетих за нея, покрай тази новина:

                            Украинските власти поемат временен контрол върху пет стратегически компании, сред които "Укрнафта" и "Мотор Сич", съобщава Bloomberg. Секретарят на Съвета по национална сигурност и отбрана на страната Олексей Данилов коментира, че управлението на тези компании ще бъде дадено на Министерството на отбраната, а този ход не трябва да бъде разглеждан като "национализация", защото те ще бъдат върнати на своите собственици след края на войната.

                            Та значи национализацията не било национализация, а временен контрол? И после се смеят на, как беше, рашистите, за "специалната операция" или там както беше? Апропо, понеже тук не се обичат въпросите и мисленето извън опорките, да попитам как се нарича войната във Виетнам от официланото американско правителство по онова време? За един прЕател питам

                            Аре със здраве, аз да побачкам малко, че утре летя малко на почивка - да похарча копейките, дето вече обърнах в евро
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Разгромили колонну штурмовых войск РФ! Видео с места событий!



                              Такива клипове с унищожена руска бронетехника има много, но в този има нещо ново и интересно. Група от руска бронетехника по време на настъпателна операция навлязла в минно поле, но мините в него не се взривявали веднага, а по радиосигнал от наблюдаващия ги разузнавателен дрон. Оператора на дрона изчакал колкото се може повече машини да навлязат в минното поле и чак тогава едновременно взривил всички мини. След това останалата все още неповредена бронетехника била доунищожена от артилерията. Оцелели няма !!! Добра работа

                              Коментар


                              • Топ-10 доказательств того, что украинцы и россияне никакие не братья

                                Коментар

                                Working...
                                X