IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега ми дойде нещо на ума- защо говедарите се завърнаха към инспекциите на ядрените оръжия- при това по тяхна инициатива

    Разправят че засекли мисля че беше буревестник- последната подводница, при излизане и при влизане и чрез разни формули определили че е изстреляла 2 ракетки без ядрени глави от около 1600км под вода които са се взривили на около 600км от брега на говедария. Всъщност са засекли и тези подводни взривове, та така се усетили че май не е каквото си представят за руснаците

    Коментар


    • Зазка, виж в другата тема за тока съм пуснал нещо което ще те зарадва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

        Латиносите, Тинче, латиносите. Знам, че не можете да надскочите "защо биете негрите?", но латиносите са тези, които започват да стават доминиращи. Относно индианците, ти още малко ще се върнеш до Колумб. Твоите "герои" руснаците избиват жени и деца СЕГА, не преди няколко стотин години. Някой вече ти го каза простичко, като за теб:".
        Е за доминиращите не знаех, мислех че са негротата. А другото не го ли броим- робството- отмениха го преди няколко години, избиването на индианците- а то е станало в минало време, майната им

        Ами тогава майната им и на твоите и моите деди които са били под турско робство, които са клани и изнасилвани от рязаните карабини- означава ли че трябва да простим за тези неща???

        Да простим и на циганите дето крадат и бият възрастните хора по селата, да простим на момчето дето уби журналиста на кръстовището, на този с джипа дето уби 2-те момичета а полицаите го закриляха, на киро- задето бг купува с 30% по скъпо газа, на байхуй задето откраднал поне 5-6 милиарда

        На всички тези да простим ли

        Коментар


        • Mateev, а това видео което си пуснал, в което говорят да им се дадат още по мощни оръжия, как го приемаш. Че и презрение се усеща към тези които им дават, не им давали достатъчно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Идвам у вас, вземам ти половината къща, и ти започваш да се държиш невъзпитано и да ме дразниш. Това автоматично ми дава правото да убия жена ти и децата ти, защото ме обиждаш, а ако продължаваш, ще ти съборя и цялата къща.

            Болен си мой човек. Лекувай се......

            v_tin
            Junior Member
            Заслужил
            инвеститор

            Днес, 00:45
            Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Идва някой у вас, убива жена ти и децата ти, събаря ти къщата, и след това обявява, че ти си си го просил. Гениално, нали ... Човека ти мисли доброто и иска да те денацифицира, демилитаризира и десатанизира, а ти си тръгнал да го съдиш. Срам и позор за тебе.
            Искаш ли да отнесем твоят пост към индианците или е по добре да не обсъждаме тези неща, ако искаш може да го отнесем и към негрите. Все пак последните започват да стават доминираща раса в най голямата демокрация- ето тази тук https://www.youtube.com/watch?v=CroJyqFM7w4

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev

              Аз не лъжа и не мамя като тебе. Не поддържам агресията на когото и да било към когото и да било. Не се радвам на убийствата на хора, жени и деца. Не се радвам на разрушаването на цивилни сгради, болници, училища и детски градини.
              Относно лъжата и измамата мога да се разтърся в твоя форум и да намеря нещо за корупцията- относно убийствата- ако се разровя в твоята комбинация пияни орки на бас че ще намеря радост в 3/4 от твоите постове

              Не се прави на света вода ненапита- видяхме те колко струваш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Искаш ли да отнесем твоят пост към индианците или е по добре да не обсъждаме тези неща, ако искаш може да го отнесем и към негрите. Все пак последните започват да стават доминираща раса в най голямата демокрация- ето тази тук https://www.youtube.com/watch?v=CroJyqFM7w4
                Латиносите, Тинче, латиносите. Знам, че не можете да надскочите "защо биете негрите?", но латиносите са тези, които започват да стават доминиращи. Относно индианците, ти още малко ще се върнеш до Колумб. Твоите "герои" руснаците избиват жени и деца СЕГА, не преди няколко стотин години. Някой вече ти го каза простичко, като за теб:

                "- Осъждам ви на 20 години за убийството на съседа ви.
                - Ама господин съдия, знаете ли, колко индианци са избити от американците?".
                Last edited by GiRo; 13.11.2022, 00:18.
                Не е препоръка за каквото и да било.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                  Те после им взеха двете области, не преди Майдана, а след него явно за да ги накажат. Това за нахлуването сега е ясно. Говоря за началото на конфликта им.
                  В основата на този копнфликт са имперските амбиции на Путлер, неговото бандитско и терористично мислене,и разбира се поддръжката му от страна на бандата престъпници около него.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                    https://www.youtube.com/watch?v=vHuHyZqgGRM, обаче там наистина в този град са останали една шепа хора, тези сгради са в централната му част очевидно, вижте колко прозорци светят в огромна сграда.
                    Сградата е офис, мой човек. Пак се излагаш. Но дори и да приемем, че няма тока - това нима е радост за тебе?
                    Last edited by X_Y; 13.11.2022, 10:59.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Идвам у вас, вземам ти половината къща, и ти започваш да се държиш невъзпитано и да ме дразниш. Това автоматично ми дава правото да убия жена ти и децата ти, защото ме обиждаш, а ако продължаваш, ще ти съборя и цялата къща.

                      Болен си мой човек. Лекувай се......
                      Те после им взеха двете области, не преди Майдана, а след него явно за да ги накажат. Това за нахлуването сега е ясно. Говоря за началото на конфликта им.

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?v=vHuHyZqgGRM, обаче там наистина в този град са останали една шепа хора, тези сгради са в централната му част очевидно, вижте колко прозорци светят в огромна сграда.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                          Mateev, първо им взеха двете области тогава защото ги обиждаха, можеше да се държат по възпитано и да не ги дразнят.....
                          Идвам у вас, вземам ти половината къща, и ти започваш да се държиш невъзпитано и да ме дразниш. Това автоматично ми дава правото да убия жена ти и децата ти, защото ме обиждаш, а ако продължаваш, ще ти съборя и цялата къща.

                          Болен си мой човек. Лекувай се......

                          Коментар


                          • Умиране има, оттърване от тях няма. От оня свят ще се върнеш да се занимаваш пак с тях, колко са велики и колко са славни.

                            Коментар


                            • А бе то в максуда във варна е по чисто- ебаси мизерията

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Идва някой у вас, убива жена ти и децата ти, събаря ти къщата, и след това обявява, че ти си си го просил. Гениално, нали ... Човека ти мисли доброто и иска да те денацифицира, демилитаризира и десатанизира, а ти си тръгнал да го съдиш. Срам и позор за тебе.
                                Искаш ли да отнесем твоят пост към индианците или е по добре да не обсъждаме тези неща, ако искаш може да го отнесем и към негрите. Все пак последните започват да стават доминираща раса в най голямата демокрация- ето тази тук https://www.youtube.com/watch?v=CroJyqFM7w4

                                Коментар

                                Working...
                                X