IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Аха. Информационна война. Само рупорите други.

    Коментар


    • Русия, а после и Европа нищо не ги бърка да станат комунистически за да не ядат бой.

      Коментар


      • mitaka7, не са прости вярно е. Но ако САЩ си мисли, че Европа и Русия ще се бият с китайските комунисти вместо тях, няма да стане.

        Коментар


        • Преди час в село Милове, а преди половин час в Благодатно вече се вее Украински флаг !!!

          https://liveuamap.com/bg/2022/10-nov...age-of-kherson
          https://liveuamap.com/bg/2022/10-nov...kherson-region

          Тези украинци не спят ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Россия посыпется, когда люди там узнают про потери

            Ако преди няколко месеца средно на ден умираха по 100 руски войници, то след могилизацията тази цифра нарастна на средно 700 на ден !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Пък едни други медии (записки не си водих но, беше днес) споменаха, че щатите отказали да му дават ракети с такъв обсег. Проблемът там е че, те усещат, как вече им се пече яйце на гъза с Тайван и се очаква, в скоро време, да им се наложи пренасочване на износа към Китайско море, т.к.на Китай , му остават макс.2 (две!) години, да осъществи тайванската операция.
              ...
              АМИ СЕГА ?!?
              Китайците да не са прости като дрУшняците? Няма и да го дочакаш тоя момент.

              Коментар


              • Ukrainian military in Blahodatne of Kherson region

                https://liveuamap.com/bg/2022/10-nov...kherson-region

                Явно западните медии също следят настъплението на ВСУ и там също през половин час публикуват новини за поредното освободено населено място.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                  Путин обделался в Херсоне и умоляет о мире, а США дают ВСУ ракеты на 1000 км — Пионтковский



                  Страхотна новина. Украйна получава ракети с обсег на действие от 1000 километра. Май наистина щатите са се съгласили Украйна да бомбардира Москва и още 3-4 други окръжни градове. Ще бомбардира и целия Крим, както и кримския мост вероятно ще бъде направен на пух и прах. И само след 1 месец Крим ще последва съдбата на Херсон. А какво ще стане с остатъците от руския черноморски флот чак не ми се мисли.
                  Пък едни други медии (записки не си водих но, беше днес) споменаха, че щатите отказали да му дават ракети с такъв обсег. Проблемът там е че, те усещат, как вече им се пече яйце на гъза с Тайван и се очаква, в скоро време, да им се наложи пренасочване на износа към Китайско море, т.к.на Китай , му остават макс.2 (две!) години, да осъществи тайванската операция.
                  ...
                  АМИ СЕГА ?!?

                  Коментар


                  • Село Качкаривка в Херсонска област също е освободено. На всеки половин час се освобождава по едно населено място. Браво на ВСУ !!!

                    За който не знае - ето ви линкове към 3-те карти, които аз ежедневно следя, а на днешния ден ги следя през 1 час ...

                    https://liveuamap.com/bg
                    https://deepstatemap.live
                    https://storymaps.arcgis.com (тука трябва да се регистрирате и да си създадете акаунт)
                    Last edited by Mateev; 10.11.2022, 20:05.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                      Може да е бил украинец ?
                      Това го написах да се заяждам като вас, явно е заразно, но аз не съм такъв човек. Нещо ми писна вече, в интернет има все още полезни за четене неща, не мисля че тук е здравословно.
                      Last edited by DS66; 10.11.2022, 20:05.

                      Коментар


                      • Путин обделался в Херсоне и умоляет о мире, а США дают ВСУ ракеты на 1000 км — Пионтковский



                        Страхотна новина. Украйна получава ракети с обсег на действие от 1000 километра. Май наистина щатите са се съгласили Украйна да бомбардира Москва и още 3-4 други окръжни градове. Ще бомбардира и целия Крим, както и кримския мост вероятно ще бъде направен на пух и прах. И само след 1 месец Крим ще последва съдбата на Херсон. А какво ще стане с остатъците от руския черноморски флот чак не ми се мисли.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Снимките да не са като граничния стълб, дето го откраднали, че и човек бяха убили заради глупостите украински
                          Снимката е истинска, но явно има проблем с превода от този, който поддържа картата. Оказва се, че на североизток от Нова Каховка има 2 населени места с подобно име - Томарине на 10 км. от Нова Каховка и Тамарине на 30 км. от същата. В новината пише Томарине, но явно става въпрос за Тамарине.

                          Когато аз пуснах постинга върху Томарине се мъдреше синия знак със знаме, но след 5 минути той беше преместен върху Тамарине.
                          Last edited by Mateev; 10.11.2022, 19:47.

                          Коментар


                          • Ха, имали сме топки ...

                            Изказването на говорителя на външното министерство на Руската федерация Мария Захарова от сряда, че решението за изпращане на военна помощ за Украйна е поредното неприятелско действие на София спрямо Москва и удължава конфликта, напълно се вписва в пропагандната реторика на Русия и не е изненада.

                            Това заяви на редовния брифинг на Министерството на външните работи заместник-министър Костадин Коджабашев.

                            "Бих искал да припомня, че далеч преди 3 ноември, откогато датира това решение на Народното събрание, България фигурира в списъка на неприятелските държави на Русия, а не обратното. Освен това говорителят на МВнР на Руската федерация заявява, че отношенията ни са в най-ниската си фаза, но в същото време със заявлението си допълнително ескалира въпросната ситуация. Двустранните отношения наистина са в най-ниската си фаза, по същество всякакво сътрудничество на практика е прекратено. Но това се дължи на започната от Русия война, която е в противоречие с устава на ООН, на международното право и застрашава сигурността не само в региона, а в целия свят", подчерта той.

                            Коджабашев изтъкна - България е суверенна държава и всички институционални решения, в това число и това на парламента, се "диктуват единствено от интересите на страната".

                            "Не считам, че е проява на добър тон да се коментират решенията на парламента ни от представители на чужда държава", добави заместник-министърът.
                            Не е препоръка за каквото и да било.

                            Коментар


                            • Mateev, какво значение има колко време ще издържат ? Нали когато победят другите, ще е абсолютно същата кочина.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                                ceco666, за какво видео става въпрос, за минирането на Херсон ли ? Естественно, че не ми харесва, аз да не съм слобоумен. Едните и другите правят едни и същи глупости.
                                за това https://youtu.be/uqAM3Y-tEC8

                                Коментар

                                Working...
                                X