IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Стига тъпотии. България е член на НАТО.И като такава ако не може да осигури защита на небето си,тази защита се поема от други държави. И то става въпрос само за няколко години .Не постоянно.
    Аз какво съм писал- бг е член на нато и мисля че имаме около 30 самолета, като не бяхме в нато, а във варшавския блок имахме около 180 самолета и ракети способни да ударят без да се зорят истанбул. Сега имаме чертежи на самолети и войници които не знаят как се стреля с автомат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Понеже ме изтри модераторът та, ше представя смекчена версия на изтрития пист:
      Същият обект на въпроса ти, Валентий, каза веднъж че,
      Та, акцентирам на възгледите и разбиранията на обекта и отново пояснявам че, не позволявам на такива да ми определят живота.
      След, като украинският наркоман Зе, някак така, "изведнъж", без да е имал мащабен бизнес, се оказва узаконен доларов милиардер и въвлича страната, на която се врече да служи във война със стотици хиляди жертви и десетки милиони емигранти... На мястото на украинците, бих сторил всичко за неговия импичмънт и предаване на покеви военен съд за измяна на Родината.
      И, да, също не бих му позволил изобщо допир до властта, да не говорим за роля в нея, различна от най- ниЗката.
      Ама, разбира се.Щом не се надупи на Путин, то Зеленски е национален предател. Левски,Бенковски и другите апостоли също.Вдигнали са българите да се бият за свобода и в резултат има десетки хиляди жертви.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Нищо няма да стане, то и без армия и без полиция можем, още по добре Бг ще се справи без население
        Стига тъпотии. България е член на НАТО.И като такава ако не може да осигури защита на небето си,тази защита се поема от други държави. И то става въпрос само за няколко години .Не постоянно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Понеже ме изтри модераторът та, ше представя смекчена версия на изтрития пист:
          Същият обект на въпроса ти, Валентий, каза веднъж че,
          Та, акцентирам на възгледите и разбиранията на обекта и отново пояснявам че, не позволявам на такива да ми определят живота.
          След, като украинският наркоман Зе, някак така, "изведнъж", без да е имал мащабен бизнес, се оказва узаконен доларов милиардер и въвлича страната, на която се врече да служи във война със стотици хиляди жертви и десетки милиони емигранти... На мястото на украинците, бих сторил всичко за неговия импичмънт и предаване на покеви военен съд за измяна на Родината.
          И, да, също не бих му позволил изобщо допир до властта, да не говорим за роля в нея, различна от най- ниЗката.
          Неговите откровения във неговия форум съм ги чел, а това изказване май го имам и копирано на компа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            И какво ще се случи ако до пристигането на новите 16 от САЩ няколко години сме без изтребители?Литва,Латвия и Естония като нямат изтребители какво лошо им се е случило?Като нямаме изтребители самолети на други държави от НАТО ще пазят българското небе.
            Нищо няма да стане, то и без армия и без полиция можем, още по добре Бг ще се справи без население

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Искаш да кажеш че бута кинти на кметицата- не я ли опандизиха, и на либовника и ли??
              Понеже ме изтри модераторът та, ше представя смекчена версия на изтрития пост:
              Същият обект на въпроса ти, Валентий, каза веднъж че,
              Корупцията е необходимо зло. Ако я премахнат, кой ще иска да управлява държавата?
              Та, акцентирам на възгледите и разбиранията на обекта и отново пояснявам че, не позволявам на такива да ми определят живота.
              След, като украинският наркоман Зе, някак така, "изведнъж", без да е имал мащабен бизнес, се оказва узаконен доларов милиардер и въвлича страната, на която се врече да служи във война със стотици хиляди жертви и десетки милиони емигранти... На мястото на украинците, бих сторил всичко за неговия импичмънт и предаване на полеви военен съд за измяна на Родината.
              И, да, също не бих му позволил изобщо допир до властта, да не говорим за роля в нея, различна от най- ниЗката.
              Last edited by Pyramid; 12.11.2022, 17:10.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                Ако има, то и на практика, и на теория не е българин.
                Предвид, че не казва. По скоро има.

                Остава да намерим фейсбука на немската полиция

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Много пъти съм писал срещу копейкин, но ако това е истина - браво на копейкин

                  Костадин Костадинов: Ето срещу каква мощна, лъжлива, пропагандна машина за производство на фалшиви новини сме изправени


                  Вчера един депутат от Демократична Украйна, Иво Свирчев, изстрелял новина, която прочел в някакъв холандски сайт, че Холандия щяла да ни даде подарък самолети Ф-16 ако ние на свой ред сме си били подарили нашите МиГ-29 на Украйна. Свирчев толкова се задъхал от вълнение и евроатлантически напън, че още същия час изпляскал актуален въпрос до министъра на отбраната с ултимативен тон - да каже кога ще подари нашите самолети на украинците и ще вземе холандските. Междувременно, без дори да изчака отговор, Свирчев почнал да обикаля в лек свински тръс по медиите и да обяснява назидателно в стил "ний казвахми ли ви, чи ши ни дадат бизплатни самолети" как още утре трябва да си дадем самолетите, защото холандските вече летят насам.
                  Само че докато Свирчев тичаше по медиите, от Министерството на отбраната излезе официална информация, че Холандия няма никакво намерение да ни дава каквито и да било самолети. И сега следва най-интересното - аз поне до момента не съм видял нито една медия да е изкарала новина за огромната лъжа, сътворена от депутата на Демократична Украйна. Просто тихо и гузно си мълчат. Ако съм пропуснал нещо, поправете ме. Същевременно миналата седмица същите медии обвиниха Възраждане в лъжа, защото уж не сме били получили доклад от БНБ за ефекта от въвеждане на еврото. Не стига, че излъгаха, но и когато им пратихме копие от писмото на БНБ, с което ни предоставят доклада, както и самия доклад, повечето дори не си направиха труда да го публикуват. В резултат сега в интернет остава следния архив - Свирчев каза истината за холандските самолети, а Възраждане излъга за доклада на БНБ.
                  Ето срещу каква мощна, лъжлива, пропагандна машина за производство на фалшиви новини сме изправени. Но ще спечелим в неравната битка. Ще спечелим, защото истината винаги побеждава лъжата!
                  И какво ще се случи ако до пристигането на новите 16 от САЩ няколко години сме без изтребители?Литва,Латвия и Естония като нямат изтребители какво лошо им се е случило?Като нямаме изтребители самолети на други държави от НАТО ще пазят българското небе.

                  Коментар


                  • Много пъти съм писал срещу копейкин, но ако това е истина - браво на копейкин

                    Костадин Костадинов: Ето срещу каква мощна, лъжлива, пропагандна машина за производство на фалшиви новини сме изправени


                    Вчера един депутат от Демократична Украйна, Иво Свирчев, изстрелял новина, която прочел в някакъв холандски сайт, че Холандия щяла да ни даде подарък самолети Ф-16 ако ние на свой ред сме си били подарили нашите МиГ-29 на Украйна. Свирчев толкова се задъхал от вълнение и евроатлантически напън, че още същия час изпляскал актуален въпрос до министъра на отбраната с ултимативен тон - да каже кога ще подари нашите самолети на украинците и ще вземе холандските. Междувременно, без дори да изчака отговор, Свирчев почнал да обикаля в лек свински тръс по медиите и да обяснява назидателно в стил "ний казвахми ли ви, чи ши ни дадат бизплатни самолети" как още утре трябва да си дадем самолетите, защото холандските вече летят насам.
                    Само че докато Свирчев тичаше по медиите, от Министерството на отбраната излезе официална информация, че Холандия няма никакво намерение да ни дава каквито и да било самолети. И сега следва най-интересното - аз поне до момента не съм видял нито една медия да е изкарала новина за огромната лъжа, сътворена от депутата на Демократична Украйна. Просто тихо и гузно си мълчат. Ако съм пропуснал нещо, поправете ме. Същевременно миналата седмица същите медии обвиниха Възраждане в лъжа, защото уж не сме били получили доклад от БНБ за ефекта от въвеждане на еврото. Не стига, че излъгаха, но и когато им пратихме копие от писмото на БНБ, с което ни предоставят доклада, както и самия доклад, повечето дори не си направиха труда да го публикуват. В резултат сега в интернет остава следния архив - Свирчев каза истината за холандските самолети, а Възраждане излъга за доклада на БНБ.
                    Ето срещу каква мощна, лъжлива, пропагандна машина за производство на фалшиви новини сме изправени. Но ще спечелим в неравната битка. Ще спечелим, защото истината винаги побеждава лъжата!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                      След победата във войната с орките, предполагам Зеленски ще се оттегли от поста си. Тогава и вие ще сте доволни, предполагам. Ха-ха. Украинците не ги мисли, ще се оправят. Работливи, горди, интелигентни, няма да имат сред тях предатели, родоотстъпници, копейкаджии след края на войната.

                      ПП Искаш ли да се хванем на бас, че хуманитарни помощи ще бъдат пращани от Украйна за орките през следващата година?
                      Работливи, горди, интелигентни, няма да имат сред тях предатели, родоотстъпници, копейкаджии- това сигурно е някакъв виц

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                        Вероятность того, что Украина уже в следующем году заберет у России Крым, - где-то 60-65%.

                        Такое мнение высказал нам один из генералов, которые принимают участие в СВО. Возможные причины – поражение российских войск в Херсоне, большие потери нашей армии, некачественная мобилизация, из-за которой ВС РФ, переполненные неподготовленными кадрами, «с каждым днем становятся слабее украинской армии».

                        Еще одна причина – позднее отступление из Херсона, из-за которого российские войска потеряли минимум 5-6 тысяч человек погибшими, ранеными и пропавшими без вести. Если бы Владимир Путин разрешил отступить раньше, этих жертв можно было бы избежать.

                        «Есть еще плохой прогноз для Крымского моста, исходя из оружия, которое американцы дают украинцам. Все эти данные уже переданы Путину и Суровикину. Президент им не поверил, возможно, жуткий опыт ухода из Херсона приблизит его к реальности», - также сказал военный.

                        Что именно может случиться с Крымским мостом, он пока говорить отказался.
                        Ne stawa ясно защо да е било късно отстъплението от херсон- злите бяха на десетки километри от херсон, добър е путин че дава дъвка на пропагандата че иначе....... хептен ще го закъсате. Относно кримския мост- предния път удариха само подстанциите и някакъв офис на зеления главанак, сега най вероятно ще го ударят него и ще ударят електростанциите. https://liveuamap.com/ на ето тази карта ако си поиграеш с времето и зададеш датите след удара по моста ще видиш ще видиш какво ще се случи отново

                        Относно крим- ами и аз имам вероятност да набия джошуа или някой от тези боксьори-, но вероятността това да се случи по-скоро клони към нула ако играя по правилата на бокса. Същата работа е и тук
                        Last edited by v_tin; 12.11.2022, 16:02.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение

                          Значи прави се нещо и не е важно какво ще стане, важното е да не му се мотат на Зеленски. Украйна по всяка вероятност ще преживее много трудни моменти още след военна победа, то е ясно че ще стоят на студено и на тъмно без Русия. Ами на Зеленски може да му се заклатят краката, ако гласа народен се чува, народа и едва ли си представя че ще мизерства. Тогава какво правим ? Кризата ще удари тепърва всички държави, за Украйна специален чадър не се очертава. Естественно съюзниците ще кажат че ще направят неща за нея, но ще направят каквото им е във възможностите. Да не се окаже, че ще трябва да се договарят с някой руски Зеленски. Защото това се очертава падне ли Путин, който въобще не е диктатор..все пак прави избори човека и иска народната подкрепа.
                          След победата във войната с орките, предполагам Зеленски ще се оттегли от поста си. Тогава и вие ще сте доволни, предполагам. Ха-ха. Украинците не ги мисли, ще се оправят. Работливи, горди, интелигентни, няма да имат сред тях предатели, родоотстъпници, копейкаджии след края на войната.

                          ПП Искаш ли да се хванем на бас, че хуманитарни помощи ще бъдат пращани от Украйна за орките през следващата година?

                          Коментар


                          • Вероятность того, что Украина уже в следующем году заберет у России Крым, - где-то 60-65%.

                            Такое мнение высказал нам один из генералов, которые принимают участие в СВО. Возможные причины – поражение российских войск в Херсоне, большие потери нашей армии, некачественная мобилизация, из-за которой ВС РФ, переполненные неподготовленными кадрами, «с каждым днем становятся слабее украинской армии».

                            Еще одна причина – позднее отступление из Херсона, из-за которого российские войска потеряли минимум 5-6 тысяч человек погибшими, ранеными и пропавшими без вести. Если бы Владимир Путин разрешил отступить раньше, этих жертв можно было бы избежать.

                            «Есть еще плохой прогноз для Крымского моста, исходя из оружия, которое американцы дают украинцам. Все эти данные уже переданы Путину и Суровикину. Президент им не поверил, возможно, жуткий опыт ухода из Херсона приблизит его к реальности», - также сказал военный.

                            Что именно может случиться с Крымским мостом, он пока говорить отказался.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Не знам, но така и конска каруца не се управлява, коня ще се отвърже и ще избяга. И ще е прав коня.

                                Коментар

                                Working...
                                X