IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

    ........ също като 10-те години на комунистическата армия която ....
    ...натрупа много по-малко срам, за начало.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

      Хаххахаха, чакай малко ти казваш само част от реалността, Русия не се пробвала в Афганистан, така ли?
      Не, не е. СССР,да. Русия - не.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Мисля че 10+ години наблюдавахме една капиталистическа армия в афганистан която изостави ..................
        ........ също като 10-те години на комунистическата армия която ....
        Не е препоръка за каквото и да било.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          В руския войник още от дете трябва да се възпитават 3 изключително важни качества:
          1. Бързо бягане с препятствия
          2. Бързо копане на дупки и криене под земята
          3. Бързо хвърляне на автомата и високо вдигане на ръцете

          За съжаление недостатъчно възпитаните и недостатъчно обучените орки и мобики засега са усвоили само бързо напиване и бързо насиране ...
          По себе си ли съдиш за всичко това? Намерил с кого да сравнява нормалните момчета.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            превземането на Херсон и позорното бягство на пияните орки и чмобики.
            Херсон не е превзет и няма никакво бягство- има достатъчно клипове че херсон е предаден с договорка. На теб може да не ти се вярва, но най вероятно е така. Когато руснаците се изтегляха нямаше бомбардировка на моста или на понтоните. Защо са го направили- обясняват че се съмняват че могат да снабдяват войските си. Украинците снабдявай войските си през около 20-25 моста. Остава руснаците да ги избомбят и войната приключва

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Аз не отричам легиите на раковски или разни други неща, просто ми излезе сайта и го пуснах за да питам дали е вярно. ТОва, че е направил много за българия, не означава че не е направил описаното в статията
              Не коментирам описаното в статията. Това че пишеш името му с малка буква, както и това на България...точно показва едно от двете ми предположения. Или неграмотен, или предател-подлога.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Мисля че 10+ години наблюдавахме една капиталистическа армия в афганистан която изостави ..................
                Хаххахаха, чакай малко ти казваш само част от реалността, Русия не се пробвала в Афганистан, така ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                  След всяка следваща загуба на Русия, "братушките" ставате все по-неадекватни. Като се стигне до Мелитопол, не ми се мисли какви ще ги ръсите тук.
                  Глупости, мен ме притеснява че войната няма да има край. Просто си представям, как украинци които не могат без ток, без вода, без отопление се надигат и с голямо съжаление викат Русия да ги присъедини и давай пак отначало. Няма да има край. Ако бяха се споразумяли е съвсем друго, Европа добива вяра че в тези тежки за иконимиката и времена ще даде пари, ще се построи и няма да се разруши. Пък и притеснения имам по отношение на желанието им да открият газ в Луганск, газ няма да има, но ще има инвестрани пари за газ който така и няма да се появи. Въобще вариантите при обърната кола на пътя хората казват са много, а украинците яко обърнаха тяхната. Можеха да ги преживеят тези територии, не са голяма загуба, бяха няколко жалки процента от територията им, ако махнем Крим, който е змийски кокали и вечна ябълка на раздора. Имат всичко да си построят добър живот, но явно нямат с кой.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                    Изобщо няма да коментирам факта, че явно нямаш никаква представа за стойността и значението на Раковски за съдбата на България.
                    Виждам, написал си Раковски с малка буква.....неграмотен ли си....или си обикновен предател на родината си, подлога на чужда държава?
                    Аз не отричам легиите на раковски или разни други неща, просто ми излезе сайта и го пуснах за да питам дали е вярно. ТОва, че е направил много за българия, не означава че не е направил описаното в статията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                      От 24.02.22г. наблюдаваме боеспособността на една бивша комунистическа армия..... кошмар.
                      Мисля че 10+ години наблюдавахме една капиталистическа армия в афганистан която изостави ..................

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Поредните глупости. Сърбия като имаше подобни самолети какво направи срещу НАТО?Общо взето доктрината за отбрана по време на комунизма беше българските самолети да успеят да задържат турските половин час,докато долетят съветските от Одеса. Ти изобщо служил ли си в армията?Щото аз служих 18 месеца няколко години след 1990г и знам каква пародия беше всичко.

                        Аз съм служил 82-84 в ртв така че явно знам сигурно повече от теб. Едва ли е трябвало да се чака половин час, бил съм свидетел - на смяна, аз водих полета на 2 мига които дойдоха на практика за няколко минути откъде точно не знам.

                        А ти най вероятно си бил трудовак- там се разправяха такива неща

                        Коментар


                        • В руския войник още от дете трябва да се възпитават 3 изключително важни качества:
                          1. Бързо бягане с препятствия
                          2. Бързо копане на дупки и криене под земята
                          3. Бързо хвърляне на автомата и високо вдигане на ръцете

                          За съжаление недостатъчно възпитаните и недостатъчно обучените орки и мобики засега са усвоили само бързо напиване и бързо насиране ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                            бай Митьо, виж това за Раковски е истина, не мисля че има някакво особенно значение. Просто нещата винаги не са идеални, хората и грешки правят за които после съжаляват.
                            След всяка следваща загуба на Русия, "братушките" ставате все по-неадекватни. Като се стигне до Мелитопол, не ми се мисли какви ще ги ръсите тук.
                            Не е препоръка за каквото и да било.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              ..основното в момента - превземането на Херсон и позорното бягство на пияните орки и чмобики.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                                GiRo, какъв началник, нямам началник. И опорки нямам и винаги съм бил на мнение, че това нещо нямаше да се случи ако не се нагнетяваше. Украйна да беше си върнала до сега 100 пъти териториите и да е забравила.
                                Нямаш опорки, а директно преписваш това, което са ти спуснали свише. Личи си по стила ти на писане кога преписваш, и кога твориш врели-некипели, плод на собственото ти невежество. Благодарение на ежедневния хейт и на хилядите ти словесни диарии отдавна вече сме наясно както с интелектуалния ти капацитет, така и със задачите, които ти спускат свише във връзка с платеното ти тролене.

                                Та престани да разводняваш темата и да се опитваш да я отклоняваш от основното в момента - превземането на Херсон и позорното бягство на пияните орки и чмобики.

                                Коментар

                                Working...
                                X