IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Не бой се , има време .....
    Е за мен има, за теб отдавна е изтекло....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe_1234 Разгледай мнение

      Сори бате, не съм достатъчно изтрщел....
      Не бой се , има време .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Тази "война" има потенциалЪ тепърва да стане пълномащабна и не ,не мисля ,че скоро ще свърши .До момента русите играят хорото "и тва отзад и душата в рая" и като гледам няма да им се получи . Та драги списващи дружно глупотевини , запасявайте консерви и минете един стрелкови курс ,да не дава господ да ви се наложи . При това масово изтрещяло и психически нестабилно мъжко народонаселение , жените тепърва ще стават мъже ,нищо ,че си мислят ,че вече са !
        Сори бате, не съм достатъчно изтрщел....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

          Европа е по-подготвена от всякога с газ за зимата, делът на руските доставки е паднал до 8,6 процента

          От 40 на 9%. Кое не е ясно товарищ? Сетих се, не е ясно къде ще пласирате газа, че и тръби към Китай няма, няма и да има в близко бъдеще.
          Когато от едно място вземаш трябва и да слагаш- 2008 кризата помниш ли- по план трябва да изкараме около 40 дни- на практика изкарахме около 25 дни с газа в чирен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe_1234 Разгледай мнение
            Абе в паралелен свят ли живеете? Тя войната свърши вече. В следващите 40-50 години руснаците нема да могат да гъкнат повече. Приключиха. Е днес Г - 20 всичките дружно го игнорираха Лавров. Там са и Китай и всички...
            Тази "война" има потенциалЪ тепърва да стане пълномащабна и не ,не мисля ,че скоро ще свърши .До момента русите играят хорото "и тва отзад и душата в рая" и като гледам няма да им се получи . Та драги списващи дружно глупотевини , запасявайте консерви и минете един стрелкови курс ,да не дава господ да ви се наложи . При това масово изтрещяло и психически нестабилно мъжко народонаселение , жените тепърва ще стават мъже ,нищо ,че си мислят ,че вече са !

            Коментар


            • GiRo, Китай отказва да купува газ на такава цена, увеличават въглищата рекордно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Тук съм съгласен. Само да беше уточнил, какви "такива".
                Старшинка, отговори ми на въпроса. Не се дръж като ощипана мома. 24 часа и няколко ракии, не ти ли помогнаха да стигнеш до отговора?
                Не е препоръка за каквото и да било.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                  GiRo, вярваме им, газ откъде понеже все пак щели да имат ? България какво ще получи ме интересува, в момента губим. То и аз мога да кажа че от утре спирам да ям и да пия, вярвам им.
                  Европа е по-подготвена от всякога с газ за зимата, делът на руските доставки е паднал до 8,6 процента

                  От 40 на 9%. Кое не е ясно товарищ? Сетих се, не е ясно къде ще пласирате газа, че и тръби към Китай няма, няма и да има в близко бъдеще.
                  Не е препоръка за каквото и да било.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    ...а най-интересното е че, един бивш аспирант, вярва на подобни твърдения. Хеле пък, на онова, за "без пари".
                    Кой е аспирант и по какво

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe_1234 Разгледай мнение
                      Абе в паралелен свят ли живеете? Тя войната свърши вече. В следващите 40-50 години руснаците нема да могат да гъкнат повече. Приключиха. Е днес Г - 20 всичките дружно го игнорираха Лавров. Там са и Китай и всички...
                      Ами да честитим на Иран хиперзвуковите ракети тогава, явно най после са изтеглили дългата клечка. И СК ще ги огрее предполагам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Така е. Путин спомогна Украинската армия да стане една от най-силните НАТО-вски армии в света. При това тази армия е много по-силна и много по-добре въоръжена от Руската. И най-важното - за Украинците всичко това е без пари. Голям кеф.
                        Не знам как е без пари като непрекъснато в говедария се обсъждат кредити за украйна, германия също дава кредити

                        Коментар


                        • Абе в паралелен свят ли живеете? Тя войната свърши вече. В следващите 40-50 години руснаците нема да могат да гъкнат повече. Приключиха. Е днес Г - 20 всичките дружно го игнорираха Лавров. Там са и Китай и всички...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                            Така че - Със газ и без газ , но НИКОГА срещу Русия .
                            Това български или руски патриот го казва? Радке, остави глупостите. Я кажи какво се случва в Олешек в момента. Гледам руските състезатели се изнасят със 120 км/ч от там. Новини от фронта има ли?
                            Last edited by GiRo; 15.11.2022, 15:02.
                            Не е препоръка за каквото и да било.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                              Нова смяна? Да повторим ...

                              "Без газ или без вас? Без вас"
                              Това болднатото са детските мечти на няколко хиляди сороститутки в България . Разбира се , те се намират и по другите държави , пак в същото количество . Като говорим за хората , за народа . Не за продажните правителства , сложени от Батко из цяла Европа .
                              Ще се радвам да се разрешат референдуми по цяла Европа по въпроси свързани с Нато , украйна , Русия , кой прав кой крив , кой зад кого застава . Но народа и референдум . Не банда тулупи на които това което си болднал ИМ Е РАБОТАТА . За някой и друг милион .
                              Така че - Със газ и без газ , но НИКОГА срещу Русия .

                              Коментар


                              • Ето има хора се отказват от газта, Калифорния например е една прилично голяма държава. Разбирам да кажат без газ и като калифорнийците, тяхното е сериозно.

                                Коментар

                                Working...
                                X