IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен такава ситуация ще се излекува с хиперинфлация, тя ще отнеме парите на олигарсите, ще им разстрои бизнесите като обеднеят хората и не могат да купуват трайни стоки от техните бизнеси, бизнесите ще се разпаднат и ще станат за скраб.
    Голямата причина е концентрацията на богатство, ресурси.

    Коментар


    • Etihad, Германия е доста по различна държава. Една идея, хората в Русия говорели, че войната била Коломйски - Абрамович, не била украинци - руснаци, затова не искали руснаците да се бият с украинците. На Германия кой и е олигарха ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        На който не му е промит мозъка, спокойно си джитка в русия и не му трябва никаква европа
        А ти защо си стоиш в Германия и немците да се гаврят с теб и семейството ти.
        Last edited by RUBLA; 11.12.2022, 11:13. Причина: Спазвайте добрия тон!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Искаш да кажещ че аз трябва да ти покажа ти какво си написал- сигурен съм че имаш нужда от мозъчен хирург да ти направи трепанация и да ти постави това което като малък са ти отнели
          Да покажете снимката на немския мост, къде не ви била проблем.

          2. Да покажете затворен немски мост дни след откриването му от президент.

          Виждам,че сте личен специалист по липсващи неща в мозъци, но това не е за тази тема.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

            Е хайде де, от коги чакаме да разберете какво сме написали
            Искаш да кажещ че аз трябва да ти покажа ти какво си написал- сигурен съм че имаш нужда от мозъчен хирург да ти направи трепанация и да ти постави това което като малък са ти отнели

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              На който не му е промит мозъка, спокойно си джитка в русия и не му трябва никаква европа
              Те имат роднини там човек, те им помагат да си намерят работа, сигурно 90% работят на добра работа. Не е като някой българин както беше с една торба на рамо да иде в Германия и някой неграмотен балканец му става робовладелец, като го пласира да работи нелегално и му прибира 90% от парите които се плащат за труда му. Не са клошари там.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Мога да ти покажа мост по пътя за дортмунд паднал от само себе си след 10 години експлоатация и сега обикаляме през селата за да отидем до летището
                Е хайде де, от коги чакаме да разберете какво сме написали

                Коментар


                • v_tin, не ми трябват данни за Тайван по случайност, тайванци казват че чакат момчетата от китай да дойдат да купят от тях разни неща, модели на неща които да произвеждат в Китай. Имат ли пари момчетата - о, имат много пари. В Тайван чак такива пари няма, защото в Китай в тези индустриални градове е голяма концентрация на индустрия и капитал. Китайците в Европа и в САЩ обратно да върнат пари и да почнат да инвестират, няма да се случи. Американците могат най спокойно да направят още пет пъти по толкова търговски дефицит с тях, да напечатат долари и да им ги дадат за стоки, няма проблем. Те и в Европа го разбират това нещо. Проблема е че в Азия ще направят много страхотни неща тепърва, а Европа и САЩ ще въртят печатниците, тези неща няма да се случат при тях, то не върви да си само богат като пехливанин, трябва и да не оглупяваш. Трагедия е че бутат Русия към Азия.

                  Коментар


                  • А бе гледам че специално за авдеевка украинците пробвали руснаците дали имат толкова патрони колкото те войници. Това било най новата тактика в укропската армия- да заринем руснаците с трупове

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                      v_tin, в Русия в Санкт Петербург гледах на клип, стои си кола с украинска регистрация най спокойно, че и малко неправилно паркирана по тираджийски настрани с извити колела и въобще никой не я закача. 3 милиона украинци казваха в момента работят в Русия и нямат проблеми там никакви.
                      На който не му е промит мозъка, спокойно си джитка в русия и не му трябва никаква европа

                      Коментар


                      • Зазка, няма те никакъв в темата за тока, що така?? Няма кой да ни разсмива. Пирамидата пуска някакви новини за китай и русия че направили кръговрат, а теб те няма да обясниш колко са глупави СИ и ПУТИН

                        Коментар


                        • v_tin, в Русия в Санкт Петербург гледах на клип, стои си кола с украинска регистрация най спокойно, че и малко неправилно паркирана по тираджийски настрани с извити колела и въобще никой не я закача. 3 милиона украинци казваха в момента работят в Русия и нямат проблеми там никакви.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                            Повече от десет експлозии са чути във временно окупирания Мелитопол, Запорожка област, тази вечер.

                            "В Мелитопол е горещо. Във всеки район на града са чути повече от 10 експлозии", каза Федоров.

                            Според него окупаторите са силно обезпокоени от случващото се. Той също така заяви, че си струва да се изчакат добри новини от украинските военни.

                            Според руски военни кореспонденти по време на експлозиите в базата е имало около 200 души.

                            По-рано кметът на Мелитопол заяви, че през изминалата седмица украинските въоръжени сили са унищожили около десет окупационни бази и щабове във временно окупираната част на Запорожка област. Става дума за стотици или по-скоро хиляди войници от руската армия, които никога повече няма да могат да воюват срещу Украйна.
                            Гиро, къде се намира кмета на мелитопол- за кой кмет става дума- стария или новия, защото стария избяга във франция някъде си и от там си пише комюникетата. И защо само стоТИци или хиляди- така и така си започнал давай по стар сигански обичай с мельони
                            Last edited by v_tin; 10.12.2022, 23:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Мъчно ти е за руснаците че са им вдигнали тока с 10%. Сега като си казал а, кажи и б. Кажи колко струва тока в русия
                              Къде съм казал, че ми е мъчно?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                При мен се заселиха 2 семейства украинци- мъжете карат бусове за доставки, жените не знам. Едното семейство има мерцедес- старичък с немска регистрация. Другите имат кола акира-акура/ не съм я чувал сигурно е японска/- нормална, седан. В края на първата седмица надраскаха акирата- обаче зверски е надраскана- с ключ, ламарината вдлъбната. Така че и тук не ги любят укропите
                                Ти ли го направи?

                                Коментар

                                Working...
                                X