IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
    Ц, опитайте пак
    Доскоро бих се обзаложил, че от раз ще познаеш експортното салдо на България
    Знам, че е експортното салдо, само дето върху него влияе инфлацията. Пусни го за по-дълъг период от време, че да се сравнява с 2020 и 2021 не е много коректно
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев

      Инфлация? ..
      Ц, опитайте пак
      Доскоро бих се обзаложил, че от раз ще разпознаеш експортното салдо на България
      (странно е некси, нали все българския интерес гледаш...)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Тцъ, не отивам на почивка - почивка след месец (ще ходя до Френските Алпи) и после една в края на февруари (до Йордания), но от време на време ви чета и виждам едно и също - орки, блядове, превземаме мАсква до 2 дни, ватниците ще плащат още 100 поколения, чакаме газ на корем за без пари, свършиха им ракетите, Украйна цЕла да е, всекой да я знае и т.н. Всичко е точно
        ...ама няма смисъл. Така е при тях.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Каква затворена икономика са Китай?Ако не им изкупуват стоките в Европа и Америка няма да имат ръст на БВП.
          А САЩ си емитират долари и от 80 години всички се избиват да им купуват доларите.И то едва в последните години започнаха сериозен добив на нефт и газ.
          Погледни го от веселата страна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

            Груйче, бях се притеснил за теб, че тази седмица няма да си copy-paste-неш мъката за пореден път. Виждам нищо не се променило от миналата седмица. Предполагам отиваш на почивка? Хайде със здраве до след седмица.
            Тцъ, не отивам на почивка - почивка след месец (ще ходя до Френските Алпи) и после една в края на февруари (до Йордания), но от време на време ви чета и виждам едно и също - орки, блядове, превземаме мАсква до 2 дни, ватниците ще плащат още 100 поколения, чакаме газ на корем за без пари, свършиха им ракетите, Украйна цЕла да е, всекой да я знае и т.н. Всичко е точно
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              .... Аз все още не мога да разбера каква ни е далаверата от цялата работа, но нищо, ще го пишем, че е от милосърдие и състрадание. То ние така пуснахме и северна фиромия, ама сега ни показаха кукиш за Шенген - европейска солидарност, кво да правиш
              Click image for larger version

Name:	ufffbrqEXPROTbg.jpg
Views:	1
Size:	29.7 КБ
ID:	3998602

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                Вече само Европа може да емитира някакви пари в необходимите количества. Китай просто забравете, затоврена икономика са, парите които получават от другите тях не ги вълнува да ги харчат. Сега последно точно това се променя, оказва се че те стават още по самостоятелни. Русия не им трябва освен за приятелство, там да нямат вражда..война, обаче за нищо друго. Сащ могат да емитират долари, но какво ще стои зад тях - газ, петрол може да ги купиш от 100 места без да използваш пари.
                Каква затворена икономика са Китай?Ако не им изкупуват стоките в Европа и Америка няма да имат ръст на БВП.
                А САЩ си емитират долари и от 80 години всички се избиват да им купуват доларите.И то едва в последните години започнаха сериозен добив на нефт и газ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                  В Праге вместо статуи маршала Конева установили памятник Путину в виде орка, закручивающего газовый кран.

                  https://www.currenttime.tv/a/putin-o.../32162761.html

                  Добре са те издокарали. Аз се чудех,къде зачезна напоследък, а то- позирал си. Не вярвам да са хванали Путин за модел, няма време за глупости но, определено, ти ходи.
                  Прочее, никой не им е длъжен за газа, ако не си плащат, според изгодна нему схема.

                  Коментар


                  • Вече само Европа може да емитира някакви пари в необходимите количества. Китай просто забравете, затоврена икономика са, парите които получават от другите тях не ги вълнува да ги харчат. Сега последно точно това се променя, оказва се че те стават още по самостоятелни. Русия не им трябва освен за приятелство, там да нямат вражда..война, обаче за нищо друго. Сащ могат да емитират долари, но какво ще стои зад тях - газ, петрол може да ги купиш от 100 места без да използваш пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      не знам защо, но ситуацията започва да ми заприличва на конфликта Израел-Палестина, само дето САЩ са от другата страна. Примерно палестинците направят някой удар в Израел и поумрат малко еврейци, за което Израел разбомбва всичко в Палестина и измират 10 пъти повече. И после отново същото. Ма всичко е точно - путлер-капут, жу су и зеленко, орките на сапун и т.н. Аз все още не мога да разбера каква ни е далаверата от цялата работа, но нищо, ще го пишем, че е от милосърдие и състрадание. То ние така пуснахме и северна фиромия, ама сега ни показаха кукиш за Шенген - европейска солидарност, кво да правиш
                      Груйче, бях се притеснил за теб, че тази седмица няма да си copy-paste-неш мъката за пореден път. Виждам нищо не се променило от миналата седмица. Предполагам отиваш на почивка? Хайде със здраве до след седмица.
                      Не е препоръка за каквото и да било.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                        Сега тази война ще спре, тя губи всякакъв смисъл. Руснаците и украинците ще трябва да се помирят. Те и избор нямат.
                        Как е загубила смисъл ве. Ще продължи докато европа ФАЛИРА и я разделят ФАЩ и РУСИЯ. Дано туркие не вземе балканите
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • не знам защо, но ситуацията започва да ми заприличва на конфликта Израел-Палестина, само дето САЩ са от другата страна. Примерно палестинците направят някой удар в Израел и поумрат малко еврейци, за което Израел разбомбва всичко в Палестина и измират 10 пъти повече. И после отново същото. Ма всичко е точно - путлер-капут, жу су и зеленко, орките на сапун и т.н. Аз все още не мога да разбера каква ни е далаверата от цялата работа, но нищо, ще го пишем, че е от милосърдие и състрадание. То ние така пуснахме и северна фиромия, ама сега ни показаха кукиш за Шенген - европейска солидарност, кво да правиш
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • GiRo, няма да стане, тези дорони - мрони само дето се показват, да плашат гаргите и децата. Войната се разсъхва по друго направление.

                            Коментар


                            • Сега тази война ще спре, тя губи всякакъв смисъл. Руснаците и украинците ще трябва да се помирят. Те и избор нямат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                                Дали ?
                                Въпросът е не дали, а КОГА?
                                Не е препоръка за каквото и да било.

                                Коментар

                                Working...
                                X