IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev

    Не съм купувал биткойн на 63 000, защото не съм толкова прост колкото тебе. Но купих дронове за 100 000 и знаеш ли защо? Защото ги имам парите и не съм като тебе беден и прост прошляк, дошъл да избива комплекси в този форум и да лъже на поразия за няколко копейки на ден. Купих и коли за над 200 000, и нови имоти, въпреки че вече имам хиляди декари и въобще аз съм всичко това, което ти не си, и има да ги мечтаеш тези екстри и този стандарт на живот, които аз ги имам. Ако IQ-то ти беше повече от 10, щеше да се заяждаш с мене за нещо друго, но Sorry - за по-голямо IQ можеш да мечтаеш в следващия живот.

    Хайде отивай на фронта, за да загубиш жалкия си живот срещу една бяла лада за курвата, която дори не можеш да изчукаш, защото ти е мека оная работа.
    жена ти рак хвана от твойто "чукане" ..........
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Naas! Banyak Tentara Ukraina Bergelimpangan di dalam Parit, Imbas Serangan Artileri Rusia


      За съжаление! Много украински войници лежат в окопите в резултат на руска артилерийска атака https://www.youtube.com/watch?v=QjvCpI03vxs

      Отпреди ден
      Русия бомбардира окопите на Украйна, войските на Зеленски се разпръскват по земята- https://www.youtube.com/watch?v=zTboVu0kaXc- отпреди 8 часа
      Вероятно умират украинци, но умират като ГЕРОИ. Бъдещите поколения ще ги възхваляват като ГЕРОИ. В историята ще бъдат записани като ГЕРОИ и славата им ще е вечна като ГЕРОИ.

      За разлика от тях руснаците умират като ПИЯНИ СВИНЕ. Бъдещите поколения нищо няма да знаят за тях, защото пропагандата ще лъже, че те въобще не са се раждали, и затова няма как да умрат. В историята ще бъдат записани като ПИЯНСКА ИЗМЕТ и ЗОМБИРАНИ ИДИОТИ. А бъдещите поколения ще знаят за тях че са МАРОДЕРИ, НАЦИСТИ, ОКУПАНТИ, САДИСТИ, ИЗВЕРГИ и ЗОМБИРАНИ КРЪВОЖАДНИ АГРЕСОРИ.

      Бъдещите поколения ще ги е срам да си признаят, че са руснаци. Всеки ден ще пикаят на руския флаг, а веднъж в годината в деня на позора ще серат на него.
      Last edited by Mateev; 04.01.2023, 20:04.

      Коментар


      • https://youtu.be/V-e-bS-YIrs

        Нека разведрим тежката дискусия с малко смях от Християнозаличителя от Грозни.

        Коментар


        • Naas! Banyak Tentara Ukraina Bergelimpangan di dalam Parit, Imbas Serangan Artileri Rusia


          За съжаление! Много украински войници лежат в окопите в резултат на руска артилерийска атака https://www.youtube.com/watch?v=QjvCpI03vxs

          Отпреди ден
          Русия бомбардира окопите на Украйна, войските на Зеленски се разпръскват по земята- https://www.youtube.com/watch?v=zTboVu0kaXc- отпреди 8 часа
          Last edited by v_tin; 04.01.2023, 19:51.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            То и в агитката на"Левски"има хора, които правят подобни жестове.А и в агитките на руски футболни клубове. Дай заради пишлигари да избият десетки хиляди хора.
            Руснаците превзеха 115 000 кв. км. украинска територия. Една свастика да бяха намерили някъде щяха да ни я завират в лицата с години. Не намериха. Не намериха биолаборатории, ковид-гугутки, бойни комари, сатанински ритуали, Алф от Мелмак, дори собствените си клещи и чували при Лиман и Херсон не намериха.

            ​​​​​​Глутница некадърни алкохолици с ядрени ракети, буквално ходещи върху газ, нефт, злато и дървесина, но бедни като църковни мишки, живеещи в дървени колиби или в хрушчовки с комунална тоалетна на етажа.
            100 рубли да изкарат от продажба на "каквото даде земята" , 50 ще отидат за пропаганда колко е зле ЕС и колко са си добре те, 40 ще отидат за яхти и образование в умиращия ЕС на децата на елита и 10 ще отидат за собственото благосъстояние.
            Скоро и китайците в оризовите плантации ще живеят по-добре от тях.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
              Като не знаем, Ше чакаме премъдрото обяснение за тоя канешно неоспорим руски успех.
              Ами нали това ви беше целта- да не зависите от руските суровини, да зависите от говедарските. А и да не забравите да искате на всеки кораб с въглища/газ по едно благодарствено слово от министъра на говедария

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                Няма да мога , честно .
                Но на Зеленски със тиишъртка ''Аз обичам Хитлер '' , не е нужно и да качвам - вие си го знаете . А в последствие (2-3 години ) и ще го изпитате .
                Зеленски го няма заснет на неонацистки маршове, докато тези около него на края на речта му отправят поздрава с изпънатата ръка.

                Виж, не мога да кажа същото за някои бивши шефове на Роскосмос...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                  Некви хора пред некъв телевизор някъде си. .. 100 про са украинци, които после да си качат наци снимката в нета.

                  Аз пред подобно достоверно и неопровержимо доказателство мога само да немея.

                  Почнахте да сваляте нивото твърде много. И твърде рязко. Някоя снимка на Хитлер с тениска "Аз обичам Зеленски" ще намериш ли?
                  То и в агитката на"Левски"има хора, които правят подобни жестове.А и в агитките на руски футболни клубове. Дай заради пишлигари да избият десетки хиляди хора.

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                      Някоя снимка на Хитлер с тениска "Аз обичам Зеленски" ще намериш ли?
                      Няма да мога , честно .
                      Но на Зеленски със тиишъртка ''Аз обичам Хитлер '' , не е нужно и да качвам - вие си го знаете . А в последствие (2-3 години ) и ще го изпитате .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение


                        А истината е, че това не са руснаци, защото само в най-пиянските нации на света (украинската . полската , финландската , немската и англосаксите) алкохола се сипва в големи водни чаши.
                        Абе и аз това казвам , но без дедуктивните , логични съждения на един габровец , купил Биткойн на 63 000 , чрез същите причинно - следствени връзки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Обявяваме, че това са украинци, и нападаме Украйна.
                          След това обявяваме, че това са молдовци и нападаме Молдова.
                          След това обявяваме, че това са поляци, и нападаме Полша.
                          И така нататък за всичките повече от 100 държави по света.

                          А истината е, че това са руснаци, защото само в най-пиянската нация на света (руската) алкохола се сипва в големи водни чаши. Така че няма смисъл да се напъваш с фалшиви снимки - руснаците са зомбирани пияници, руснаците са върли фашисти и нацисти, руснаците имат най-лъжливата пропаганда и руснаците имат нужда от такива фалшиви снимки, за да зомбират собствения си народ.
                          Можеше поне един украински флаг да опънат на стената, 90% от русоробския планктон не знае сложни думи като "инсценирано" и щеше да се подлюти за нацистка Украйна.
                          Или плакат на Руслана.
                          Или календар на шоколадите Рошен.
                          Или снимка на Олена Зеленска.
                          Нещичко.

                          Няма, акъл дори за най-нелепи монтажи и сцени няма.

                          Зеленски и телевизор. Т'ва е. За повече - не ги търсете. И тия искат да окупират Европа. Нещо по-нелепо - тия вече са я владяли половината.
                          Как първи литнаха в Космоса, никога няма да си обясня.
                          Last edited by Tepix; 04.01.2023, 19:17.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                            В Украйна всичко е нормално.
                            В украинския канал беше публикувана снимка на украинци, които слушат новогодишното обръщение на президента Зеленски.
                            Това не е омразна руска пропаганда. Това просто си показват украинците един на друг.



                            Обявяваме, че това са украинци, и нападаме Украйна.
                            След това обявяваме, че това са молдовци и нападаме Молдова.
                            След това обявяваме, че това са поляци, и нападаме Полша.
                            И така нататък за всичките повече от 100 държави по света.

                            А истината е, че това са руснаци, защото само в най-пиянската нация на света (руската) алкохола се сипва в големи водни чаши. Така че няма смисъл да се напъваш с фалшиви снимки - руснаците са зомбирани пияници, руснаците са върли фашисти и нацисти, руснаците имат най-лъжливата пропаганда и руснаците имат нужда от такива фалшиви снимки, за да зомбират собствения си народ.

                            Също така и руснаците са един от най-простите народи, и фалшификатора на снимката също е прост и невеж, иначе щеше да се сети да сложи на масата малки чашки за концентрирания алкохол.
                            Last edited by Mateev; 04.01.2023, 19:11.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                              В Украйна всичко е нормално.
                              В украинския канал беше публикувана снимка на украинци, които слушат новогодишното обръщение на президента Зеленски.
                              Това не е омразна руска пропаганда. Това просто си показват украинците един на друг.



                              Некви хора пред некъв телевизор някъде си. .. 100 про са украинци, които после да си качат наци снимката в нета.

                              Аз пред подобно достоверно и неопровержимо доказателство мога само да немея.

                              Почнахте да сваляте нивото твърде много. И твърде рязко. Някоя снимка на Хитлер с тениска "Аз обичам Зеленски" ще намериш ли?
                              Last edited by Tepix; 04.01.2023, 19:11.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                                Тия опорки за борба с " нацистите" се изтъркаха вече. В Америка има нацистки организации като бяла сила и куклукс клан, даже и негърска нацистка организация черните пантери. Защо не пробват рашките да ги " денацифицират" щом са такива борци с нацизма
                                Хай , отговори си сам , Митенце . По невзрачен въпрос , отдавна не бях срещал в Инвестор.

                                Коментар

                                Working...
                                X