Крим е окупиран от своите жители, той е отделна държава каквато е и Украйна след разпада на СССР, това че е приет в състава на РФ не означава че не е отделна държава...Украйна иска да го унищожи като държава и да присъедини неговата територия към своята. Това не е връщане на окупирана територитория, Украйна иска да окупира Крим и да прогони населението му.
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от satz Разгледай мнениеАеродромче, тазсутрешно
аре рашистите - тежък ви ден!
плувайте не е контранаступ туй и риба не е
Според източници на УНИАН в СБУ в този момент на летището са се намирали най-малко 12 военни самолета Су-24 и Су-30, както и ПЗРК "Панцир". Там е имало и тренировъчна база за операторите на безпилотни летателни апарати Mojaher, които се използват за координиране на собствени въздушни атаки, а също и като боен ударен дрон.
Ударите са нанесени от безпилотни летателни апарати, които са поразили руската система за противовъздушна отбрана, след което са били изстреляни ракети "Нептун". В резултат на това техниката на окупаторите беше сериозно повредена, а руските телеграмни канали съобщиха за най-малко 30 "двухсотых".
- 5 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение"Своих не... абе все тая"D.Y.F-091066
Коментар
-
Сталин освобождава и южен Азербайджан, но британците след ултиматум го връщат на Иран, били са доста заблудени:
https://dzen.ru/video/watch/63ce774d2dcdaf253daba192
Точно азерките не носеха забрадки и бяха репресирани от нравствената полиция
Коментар
-
Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
https://walkmancentral.com/products/wm-d6c , колко години сони произвеждат един и същ модел, нямат никакъв напредък, некадърници.Last edited by supertrader; 21.09.2023, 03:16.D.Y.F-091066
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнениеСъгласен съм ... Съвършенството няма нужда от промяна
Last edited by RUBLA; 21.09.2023, 12:06.D.Y.F-091066
Коментар
-
Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
Русия ги предаде, едно че не ги защити, а даже мълчи като г.. за убитите от Азербайджан руски " миротворци" . Такъв срам Русия отдавна не е бралаD.Y.F-091066
Коментар
-
Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
Армения ще отстъпела на Азърбейжан и претоварят, договора им бил готов на 70%. Казали са че са слаби и нямат сили, не искат да изпращат мъжете и синовете си на война.
- 7 Харесвания
Коментар
Коментар