IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Дори и да е вярно това къде прочете,че Турция ще нападне България. Ако не си наясно България и Гърция са различни държави.
    Добре, ти, като си наясно, ще обадиш ли как, ако си дадем оръжията на Украйна, ще противостоим на внезапно хрумване на Ердоган да стигне до Дунава? И с какво, с голи ръце? Голям "умник" си, няма що.

    Коментар


    • Е поне не е нетбот, те не бъркат темите.

      Коментар


      • Ами прецизирайте си изказа, защото това:
        Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
        За пръв път съм съгласен със НОВА ТВ
        Дали не почват да сменят палачинката ?
        ..
        и това,
        Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
        ...
        Да, на Ханке мнението, одобрявам, кое не е ясно ?...
        са много различни неща.

        Относно стойността,то в темата за войната в Украйна да намесвате ще има ли евро в България си е чист СПАМ

        Коментар


        • Добре прав ли е Стив Ханке или се заблуждава ? Твърдението е негово, а той бяхме приели че ги разбира тези неща, или може би не ги разбира. Мисля че само след година, година и половина стига в България да искат може да влезем в режим Монако, държава в която богатите си държат парите на сигурно място. Разбирам че не харесвате такива дестинации, не е честно там да има толкова много пари а другите да нямат, но не виждам какво може да се направи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

            Вие наистина ли не сте видели чие твърдение одобрявате??? (НоваТВ нищо не твърди)
            Затруднявам се да те разбирам, повтаряш нещо което съм писал, само и само да кажеш нещо без стойност.
            Да, на Ханке мнението, одобрявам, кое не е ясно ?

            БТВ също, ама много рядко, е показала друго мнение по въпроса за еврото, баси, да не повярва човек

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
              За пръв път съм съгласен със НОВА ТВ
              Дали не почват да сменят палачинката ?
              Форумните тролове да гледат и да се учат, та това е тяхната телевизия.
              Вие наистина ли не сте видели чие твърдение одобрявате??? (НоваТВ нищо не твърди)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение
                За пръв път съм съгласен със НОВА ТВ
                Дали не почват да сменят палачинката ?
                Форумните тролове да гледат и да се учат, та това е тяхната телевизия.
                Коя е тая Европа?Не знам да има единна държава Европа. Мен като българин ме интересува ЕДИНСТВЕНО как са се отразили санкциите на България. А тъй като нараснаха цените на тока ,а България продава ток,то тези санкции са се отразили ПОЛОЖИТЕЛНО на България.Плюс 5 милиарда лева допълнително от продажбата на оръжие.Пък вие си карайте по опорки колко лошо било станало в Германия или някъде другаде. Единствено важна е България. Ама такива безродници като вас няма как да го разберат.
                Last edited by Vergil1975; 22.01.2023, 10:53.

                Коментар


                • Ти не си,ама други руснаци получиха новогодишен подарък.

                  Коментар


                  • За пръв път съм съгласен със НОВА ТВ
                    Дали не почват да сменят палачинката ?
                    Форумните тролове да гледат и да се учат, та това е тяхната телевизия.

                    Коментар


                    • Vergil1975, аз не съм в Макаавеевка, ти ако си там..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                        GiR, на нас да ги дадат най добре ще направят.
                        Ами те ви ги дават де.Кеф ти снаряди от Хаймърс в Макеевка,кеф ти снаряди от Джавелин по руските танкове.Получавате достатъчно. И още подаръци ще има.

                        Коментар


                        • GiR, на нас да ги дадат най добре ще направят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Энергомечты и жестокая реальность

                            «Германия ДОЛЖНА отремонтировать газопровод СП-1 и готовиться к поставкам газа из России» - ПМ Федеральной Земли Саксония Михаил Кретчмер в интервью газете «Funke Mediengruppe».
                            Какво ни интересува какво е казал някакъв си чукундур от ГДР ?
                            "Михаэль Кречмер (нем. Michael Kretschmer, род. 7 мая 1975, Гёрлиц, ГДР) ..."

                            Я виж ти
                            Funke Mediengruppe has publications in Austria, Hungary, Croatia, Albania, and Russia.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение

                              Те чакат да им вземат Леопардите и после поляците вместо да вземат част от Украйна, ще им се наложи пак да дават. Поляците защо не ги дадат на нас тези Леопарди, ние също може да им ги вземем.
                              Къде си видял поляк да дава Леопард на руснак?
                              Не е препоръка за каквото и да било.

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	FnAsyXzXwAAg4r7.jpg
Views:	1
Size:	64.8 КБ
ID:	4014509

                                Коментар

                                Working...
                                X