IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Аз разбирам че, от мен те е страх. Но, нека те успокоя: Вече нито ти си войник, нито аз съм на служба, а моето поделение, го закриха. Затова, няма нищо страшно са споделиш номера му и, евентуално, по кое време, си влязъл. Може пък, да си имал шанса да сме се разминали
    Чибурашка, постни го това при вицовете...

    Коментар


    • Пак са започнали ядрените дрънкалки.Скука.

      Драги путинофили, по официалната доктрина на Русия, повод за ядрено дум имаше поне три пъти
      кога ще си отговорите на въпроса: Къде му е на вожда, поне едното подземно ядрено пръц

      (дали пък украинците не са безразсъдно смели,а точно знаят ядрената импотенция на стария джуджак )

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Не разбрах въпроса, че гледам и контролата на любимия отбор? За мен войната е бизнес, ако не си от воюващите страни - ако плащат сега и без да се пазарят, ми е все тая на кой ще продават. Продажби на вересия или дарения - не, мерси. За дългосрочните ми притеснения, особено при влизане на украйна в ЕС (за НАТО ми е все тая, ама те тези неща вървят в комплект), знаеш - за на с е жизненонеобходима тези бедняци и скъсаняци да НЕ влизат в ЕС, щото това е смърт за реципиенти като нас. Това ми е мнението, ако съм разбрал правилно въпроса ти
        Помня каква ти е гледната точка, не питах това. И не за политическата, а за личната ти позиция.
        Според мен, за тази война няма как да се правиш на умрял, поради много причини. Или подкрепяш Украйна, или Русия, или какво?

        Коментар


        • Штирлиц стоял на своем. Такова была тяжелая кара Мюллера.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

            Хвана ни , митю . Сега какво ще правим , не знам . Другите може и на Владимир Владимирович да пишат , че са разконспирирани , но аз ще те поканя , на мен да ми го преместиш от дясно на ляво
            Аз, когато им чета..."разкритията", сам си го местя. По-здравословно някак, не попада в мръсни ръце, дори за секунда. А, че ме били одумвали...Вярно е,знай: По-добре на хората в устата, вместо в краката

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Оня DS66 си е руски професионален трол.По-скоро няколко човека пишат от един профил.
              А изброените от теб са русороби.
              Аз разбирам че, от мен те е страх. Но, нека те успокоя: Вече нито ти си войник, нито аз съм на служба, а моето поделение, го закриха. Затова, няма нищо страшно са споделиш номера му и, евентуално, по кое време, си влязъл. Може пък, да си имал шанса да сме се разминали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                Забелязахте ли как DS66, който пуска по 50 безсмислени поста на ден не се е отбелязал на последните 2 страници, но щафетата веднага е поета от Втин и Рондок или както беше там. Работи се на 3 смени за пустите копейки, нЕма лабаво
                Хвана ни , митю . Сега какво ще правим , не знам . Другите може и на Владимир Владимирович да пишат , че са разконспирирани , но аз ще те поканя , на мен да ми го преместиш от дясно на ляво

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Оня DS66 си е руски професионален трол.По-скоро няколко човека пишат от един профил.
                  А изброените от теб са русороби.
                  Ти си скорошен и не познваш супертрейдъра - човекът си пише от 20+ години тук и само това, че инвесторът бъгна лятото, му пречи да си пише със стария профил. Не е трол или поне не го прави за пари. БАЦЕ ви (сегашният роднок) също не е трол за пари. Валентинчо - също, той просто си е русофил по убеждение (малко му е объркано в главата, затова). От другата страна също не мисля (изключая 2-3 ника с по 5-6 профила), че има професионални тролове - всеки си пише, както го чувства или понеже има гузна съвест, че е бил член на бкп преди, та сега трябва да се прави на демократ. Мила родна картинка.

                  П.С. Пак да питам къде изчезнаха Бате Пешо и Гигов. както и 4Д, да речем
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                    Умнокрасивитета освен, че не са от най-умните и са си второ поколение от редиците на любимата партия. Не знам кой може да очаква нещо полезно от тях.
                    В тая връзка Кокорчовците си играха класическа двойна игра, като разделиха кинтите с руските посредници, зер нищо се не знае...ако се обърне палачинката. За това и предадоха четата(СМ), да спасят своя си задник. Явно успешно, справка позволената поръчка в DW.
                    И последно, тъй като не веднъж си показвал неодобрението си за подкрепата на Украйна срещу Русия, кое е според теб правилното действие по въпроса?
                    Не разбрах въпроса, че гледам и контролата на любимия отбор? За мен войната е бизнес, ако не си от воюващите страни - ако плащат сега и без да се пазарят, ми е все тая на кой ще продават. Продажби на вересия или дарения - не, мерси. За дългосрочните ми притеснения, особено при влизане на украйна в ЕС (за НАТО ми е все тая, ама те тези неща вървят в комплект), знаеш - за на с е жизненонеобходима тези бедняци и скъсаняци да НЕ влизат в ЕС, щото това е смърт за реципиенти като нас. Това ми е мнението, ако съм разбрал правилно въпроса ти
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                      Забелязахте ли как DS66, който пуска по 50 безсмислени поста на ден не се е отбелязал на последните 2 страници, но щафетата веднага е поета от Втин и Рондок или както беше там. Работи се на 3 смени за пустите копейки, нЕма лабаво
                      Оня DS66 си е руски професионален трол.По-скоро няколко човека пишат от един профил.
                      А изброените от теб са русороби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Ще си позволя да го постна и тук, защото аз винаги гледам през призмата на родните интереси за тази война. Изводите всеки сам ди си ги прави:

                        Вече стана ясно какво се случи в последно време и защо, ще ви го сумирам. Изводите са си мои, не са препечатки от сульо и пульо у фейса

                        1. ПП очеизвадно се оказаха американски проект, вече дали са хързулнали президента, или и той е част от същия американски проект - ще разберем. Бяха сложени от САЩ с ясната визия, че ще има агресия от Русия към Украйна (и последваща война), за да може раболепно да отпуснем оръжията и да лобираме за санкциите срещу орките, ватниците или както там се водят. Що не оставиха БХ ли - ми я си го представете БХ да обяснява значението на СУИФТ или за дедо си, дето бил репресиран от комунистите, пък той самият е бил член на БКП. Отлично проведена акция - евала им бичим на краварите. Кирчо кокорчовците канализираха разпръстнатата енергия от разчорованието към слафчу тъпото и омразата на населението към БХ. Като диви популисти, първото нещо, което направиха, беше да вдигнат пенсиите (95% от родните неграмотници са напълно за това), с което счупиха държавата (тук БХ е прав) и ни вкараха в дълговата спирала, за да станем още по-зависими

                        2. Слафчу тъпуту явно е искал едни пари по време на ходенето с влак към Киев през пролетта, след като е разбрал, че кака Курни е взела едни много милиони, за да слага подписче под едни договори за износ и да се кълне, че нито едно патронче не е отишло в Украйна. Естествено, най-лесно се крадат пари през инфраструктура, а тя се държеше от слафчу тъпуту. Ама пари за инфраструктура нямаше, щото Кирчококорчовците ги дадоха за пенсии. Така, без да искат, сами си взривиха коалицията - няма как някой да им стои в нея, ако няма келепир, хеле пък като си дал келепир на другите

                        3. Като резултат от взривяване на коалицията от слафчу тъпото (реално от кирчококорчовците, щото не му дадоха кинтите, а дадоха на кака курни), се отвори един прозорец на Овертон (умнокрасивитета да се ди прочета в гугъл ко е туй нящу), в който (отново евала на Щатите - прекрасна игра), кирчококорчовците, заедно с умнокрасивитета и вече готовия на всичко БХ плюс неточно българите от дупясе, си пуснаха северна фиромия в ЕС и сега реват с крокодилски сълзи за пребития българин

                        Сега светна ли ви ламБата, уважаеми Какво следва оттук насетне - БХ се връща на бял кон, вече лустросан и с набито ясно послание в тиквата му, че трябва да слугува само на големия краварски брат и да забрави за всякакви патоци и беленета на орките. Умнокрасивитета пак ще го играе прелъстена и изоставена, а народът у нас - е, на никого не му пука за народа у нас, нали?

                        За финал една снимка от понеделник (лична творба) от случаен Карфур във Франция


                        Цена за 4х250 грама масло Президент - 11 лева (5.58 евро) на промоция или 2,80 за пакетче от 250 грама. Без промоция цената е 3,94 за опаковка от 2х250 грама или 4 лева за пакетче от 250 грама. Разходете се в който си искате магазин в България (малък, голям, средн, в село , в град - все тая) и ако ми намерите пакетче масло Президент 250 грама под 10 лева, ще ви призная. Толкова за инфлацията у нас, как се е получила, колко са виновни кирчококорчовците и т.н. Просто факти.

                        А да не забравя - жу су и Зеленко и путлер-капут, че иначе не е европейско подобно мнение
                        Умнокрасивитета освен, че не са от най-умните и са си второ поколение от редиците на любимата партия. Не знам кой може да очаква нещо полезно от тях.
                        В тая връзка Кокорчовците си играха класическа двойна игра, като разделиха кинтите с руските посредници, зер нищо се не знае...ако се обърне палачинката. За това и предадоха четата(СМ), да спасят своя си задник. Явно успешно, справка позволената поръчка в DW.
                        И последно, тъй като не веднъж си показвал неодобрението си за подкрепата на Украйна срещу Русия, кое е според теб правилното действие по въпроса?

                        Коментар


                        • Германското правителство официално обяви, че ще изпрати 14 танка "Леопард 2" на Украйна и потвърди разрешението на други съюзнически държави да изнасят тези бронирани машини.

                          Пусти центаджии пак ме изловиха по бели гащи

                          Коментар


                          • Забелязахте ли как DS66, който пуска по 50 безсмислени поста на ден не се е отбелязал на последните 2 страници, но щафетата веднага е поета от Втин и Рондок или както беше там. Работи се на 3 смени за пустите копейки, нЕма лабаво

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Груйче, кво праиш из тая мизерна и некъпана франция бре?
                              Троша лична пара Всъщност, като изключим някои услуги, на тема качествена храна Франция е по-евтина от България. парадоксално, но факт. Не видях някакви ограничения, които мноог да ми се набият на очи, освен че някои лифтове не работеха, когато нямаше достатъчно хора. Въобще трябва много да се замислим на тема спекулата у наше село и особено на тема убитото и от зърнарите селско стопанство у нас, но това е друга тема. Тук викаме жу су и и се кефим на зеленко
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Е поне някаква анимайцика няма ли да дадеш да се посмеем на тва вероятно галактическо чудо?
                                Не.

                                Коментар

                                Working...
                                X