IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

    Ахам. Кое зло?
    Обезлюдило половин Африка, и откарало населението и в робство. Или избило милиони индианци. А останалите пропило, За да им завзвмв земите?
    Та, кое зло?
    Динозаврите пропуснахте.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

      И защо не си в Украйна, не бойното поле? Ми джаскаш клавиатурката тук, за жълти, къравави центове.
      А за общочовешките ценности, питай индианците, виетнамците, афганистанците, иракчаните, либийците, сирийците и др. Сигурно съм пропуснал няколко.
      На тъпите краварски опорки, вече никой не вярва. Трол, до трол сте се сбрали.
      Click image for larger version

Name:	FoTiuHsWAAAl3ST.jpg
Views:	1
Size:	79.8 КБ
ID:	4022400

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение

        Това е мой личен избор. Не виждам защо по-слабоумните правят връзка винаги между помощта за Украйна с някакви центове, САЩ и подобни, но то след гледане на руска пропаганда явно е трудно да не полудееш.

        За тези които ме знаят добре, а не като Грую, ще информирам, че предишния ми прякор беше fon, но го загубих по технически причини. Това sosi значело на дупнишки диалект "яко, готино", но за мене са само 4 звучни букви с които съм регистрирал профил. Аватара ми е същия - украинското знаме. Не съм го избирал заради центове, заради САЩ и подобни, а заради украинците, с които за нещастие имаме и някаква обща част от съдбата ни. Не обичам лични обяснения, за мене е важно какво казваш на интернет и как го защитаваш.
        Кое е твоят личен, избор?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

          И защо не си в Украйна, не бойното поле? Ми джаскаш клавиатурката тук, за жълти, къравави центове.
          А за общочовешките ценности, питай индианците, виетнамците, афганистанците, иракчаните, либийците, сирийците и др. Сигурно съм пропуснал няколко.
          На тъпите краварски опорки, вече никой не вярва. Трол, до трол сте се сбрали.
          Това е мой личен избор. Не виждам защо по-слабоумните правят връзка винаги между помощта за Украйна с някакви центове, САЩ и подобни, но то след гледане на руска пропаганда явно е трудно да не полудееш.

          За тези които ме знаят добре, а не като Грую, ще информирам, че предишния ми прякор беше fon, но го загубих по технически причини. Това sosi значело на дупнишки диалект "яко, готино", но за мене са само 4 звучни букви с които съм регистрирал профил. Аватара ми е същия - украинското знаме. Не съм го избирал заради центове, заради САЩ и подобни, а заради украинците, с които за нещастие имаме и някаква обща част от съдбата ни. Не обичам лични обяснения, за мене е важно какво казваш на интернет и как го защитаваш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение



            Няма да има изненади. Русия ще развее белите гащи и ордите с получовеци ще се приберат по дупките. Не разбрахте ли, че Русия ( злото) се бори срещу целия цивилизован свят ( доброто ). Докато има живи хора в цивилизования свят, борбата срещу злото няма да престане.
            Ахам. Кое зло?
            Обезлюдило половин Африка, и откарало населението и в робство. Или избило милиони индианци. А останалите пропило, За да им завзвмв земите?
            Та, кое зло?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Някакви признаци войната да е свършила? Не. Значи, целите още не са постигнати. Значи, продължава СВО.
              Е от това по-голям дебилизъм има ли?Ще загинат стотици хиляди, а най-вероятно и над милион млади хора и от двете страни, които са много близки като култура, ценности,език, вяра.Само,за да си начеше егото Путин да се прави на завоевател.Все едно България да нападне Македония и да ги избиваме и те нас.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение



                Няма да има изненади. Русия ще развее белите гащи и ордите с получовеци ще се приберат по дупките. Не разбрахте ли, че Русия ( злото) се бори срещу целия цивилизован свят ( доброто ). Докато има живи хора в цивилизования свят, борбата срещу злото няма да престане.
                Разминават се разбиранията ни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Войната, като пожара, спира сама при свършване на поне едно от двете, гориво или окислител. Сама ще спре, все някога. Моята прогноза беше за около 2 (две) години но, не изключвам и изненади. Имай търпение.


                  Няма да има изненади. Русия ще развее белите гащи и ордите с получовеци ще се приберат по дупките. Не разбрахте ли, че Русия ( злото) се бори срещу целия цивилизован свят ( доброто ). Докато има живи хора в цивилизования свят, борбата срещу злото няма да престане.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Аз лично чух Путин да казва, че целта на СВО била денацификация и демилитаризация на Украйна. Искаш да кажеш, че Владимир Владимирович е лъгал ли?Не мога да повярвам.
                    Някакви признаци войната да е свършила? Не. Значи, целите още не са постигнати. Значи, продължава СВО.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                      И защо не си в Украйна, не бойното поле? Ми джаскаш клавиатурката тук, за жълти, къравави центове.
                      А за общочовешките ценности, питай индианците, виетнамците, афганистанците, иракчаните, либийците, сирийците и др. Сигурно съм пропуснал няколко.
                      На тъпите краварски опорки, вече никой не вярва. Трол, до трол сте се сбрали.
                      Харесах. Т.е., опитах...и ми изписва, че не съм се бил логнал и т.н.

                      Коментар


                      • Уникално. Форумът отново се бъгна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                          и трето не работи...

                          а новини за нея писаха - на около 100км. е от епицентъра, а трусът при нея е нямал 4 по рихтер.... Да, ако я повреди 4 по рихтер то ще си е НОВИНА за супер скапано строителство (в Стражица 6 по рихтер имаше оцелели блокове... , сам си провери при Козлодуй колко е бил трусът )

                          уфф
                          Отделно че, и турците са наясно, колко сериозен обект е една АЕЦ и едва ли, са допускали компромиси с качеството на работата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение

                            Ти с тези дето искат европейски пенции ли се припозна, та се въодушеви така? Е, аз пък не деля хората по географско положение и едни украинци, воюващи да освободят и нас, и тях и целия свят от дивите руснаци са много по-ценни за мене отколкото някой патриот тук обул потури, надуващ гайда и сложил портрета на Путин на стената си. Което не ме прави по-малко истински патриот от тебе. Но над патриотичните ценности има общочовешки ценности. Бил за неутралитет, за домати, ракийка и повече далавера. Дребна душичка, ганьовска. Не виждам какво общо мога да имам с тебе и не се чувствам да ти давам и една стотинка като на българин или каквото и да е на тази стойност.
                            И защо не си в Украйна, не бойното поле? Ми джаскаш клавиатурката тук, за жълти, къравави центове.
                            А за общочовешките ценности, питай индианците, виетнамците, афганистанците, иракчаните, либийците, сирийците и др. Сигурно съм пропуснал няколко.
                            На тъпите краварски опорки, вече никой не вярва. Трол, до трол сте се сбрали.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Е как ще спре сама войната?Искаш да кажеш,че Путин ще се договори с нацистите ли?
                              Къде видя да споменавам договаряне?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение

                                Зетки се бият с други Зетки.
                                Аз лично чух Путин да казва, че целта на СВО била денацификация и демилитаризация на Украйна. Искаш да кажеш, че Владимир Владимирович е лъгал ли?Не мога да повярвам.

                                Коментар

                                Working...
                                X