IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

    Меморандумът не е договор....
    Меморандум -дипломатически документ с изложение на възгледите на правителството по даден въпрос.
    Е то от русофил колко акъл да очакваш? Меморандумът не бил договор. Договор е всяко съглашение между две или повече лица, може да бъде сключен дори и устно и стига да можеш да го докажеш важи пред всеки съд по света. В меморандума може да се поемат задължения, а може и да не се поемат. Ето ти го по-ясно на английски: In law, a memorandum is a record of the terms of a transaction or contract, such as a policy memo, memorandum of understanding, memorandum of agreement, or memorandum of association. Виждаш ли думичката "contract," която дава право на всеки съд да те осъди ако не спазваш нещо в него. Другият пък с целия си акъл на русофил и хамалин на цимент в Горна добавя, че "Украйна няма регистрирани в ООН граници, според Бан Ки Мун". Бърза проверка установява, че не той е измислил този идиотизъм, а само му вярва. А на 7 април 2014 г, когато Бан Ки Мун го бил "казал", бил в Руанда и не е споменавал Украйна изобщо. Русия можела да си напада Украйна когато си иска през 2022г. Оле-ле, и това са пълнолетни хора. Пълнолетни, ама русофили.
    https://proveri.afp.com/doc.afp.com.32497CV
    Last edited by sosi; 07.02.2023, 22:28.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение
      Гледам постоянно, някакви руснаци и русофили, подскачат че Украйна била изкуствено създадена държава и с малка история, без да обясняват какво искат. За мене липсата на ясни логически връзки е признак на лудост, та някой би ли ми обяснил аз ли съм луд или те, като:
      1.Даде ми пример само на една "естествено" създадена държава в света
      2.Каква е разликата дали си държава на 2000 години или един ден ако всички са те признали законно? Украйна е призната от всички държави в ООН. На 5 декември 1994 г. в град Будапеща лидерите на Украйна, САЩ, Русия и Великобритания подписват Меморандум. САЩ, РФ и Великобритания се задължават да зачитат независимостта и суверенитета и съществуващите граници на Украйна;
      https://www.ukrainadnes.com/budapesh...at-memorandum/
      В Русия знаят ли какво е това нещо "договор" изобщо, за какво се използва, какъв е смисъла му и как се спазва?

      В случая историята на Украйна няма НИКАКВО значение, но подозирам, че Русия се е изгаврила с нейната история като и с българската, която познавам много добре, за разлика от украинскта. За най-тъпите русофили се разпространява това, че "у крайна" си било Русия, ама "на края" на Русия. Българите веднага може да разберем тази лъжа, тъй като и ние казваме "отивам си у моя роден край", който може да е и в центъра на България. Чувам украинския език бил руски с няколко измислени думи. Ами послушах няколко украински песни и мога да кажа че само идиот с промит мозък от руската пропаганда може да твърди подобно нещо. Но пак питам, какво значение има историята, каквато и да е тя за тази война? Според Путин войната била за да се "изправят исторически неправди". Все едно да продам на някого дядовата ми къща и на другия ден да го посетя с пистолет в ръка, за да му обясня каква голяма история имала къщата.
      Да напомним и тук, Фоньо:
      1.МЕМОРАНДУМЪТ НЕ Е ДОГОВОР.
      2.Украйна няма регистрирани в ООН граници, според Бан Ки Мун
      3.Онзи меморандум, включва и уточнения. Провери ги отново а също, дали не са нарушени именно от Украйна, със заявлението на Зе Ленски за промяна на НЕядрения статус на Украйна, който онзи меморандум,трябваше да опазва.

      Да се ограничим до тук,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

        Убеден съм, че ако по някаква причина, отново влезем в руската зона /не дай боже/, всичките платени ибрикчии ще смените никовете, и ще почнете да възхвалявате Путин.
        Ще има:
        РАЗПАД НА ФАЩ.
        АМИН.
        Елементарни подлоги..

        П.П А митьо, не е "бай'. А малко 20+-годишно пишлеме.
        - Затова му казвам "Митко".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

          Меморандумът не е договор....

          Меморандум -дипломатически документ с изложение на възгледите на правителството по даден въпрос.
          На фоня много неща не са му ясни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

            ТЪПО
            поредната Клевета
            другарю РАЗПАДА на "кочината-империята на Злото-ра$$ия" ЗАПОЧНА
            пазете си нервите и ПРАВЕТЕ други ник-ове защото ЩЕ се скриете в дън земя
            един ден от руZия ще остане САМО московията-АМИН
            АМИН
            АМИН
            Факти може и да не ти харесват, ама не ме е грижа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение
              Гледам постоянно, някакви руснаци и русофили, подскачат че Украйна била изкуствено създадена държава и с малка история, без да обясняват какво искат. За мене липсата на ясни логически връзки е признак на лудост, та някой би ли ми обяснил аз ли съм луд или те, като:
              1.Даде ми пример само на една "естествено" създадена държава в света
              2.Каква е разликата дали си държава на 2000 години или един ден ако всички са те признали законно? Украйна е призната от всички държави в ООН. На 5 декември 1994 г. в град Будапеща лидерите на Украйна, САЩ, Русия и Великобритания подписват Меморандум. САЩ, РФ и Великобритания се задължават да зачитат независимостта и суверенитета и съществуващите граници на Украйна;
              https://www.ukrainadnes.com/budapesh...at-memorandum/
              В Русия знаят ли какво е това нещо "договор" изобщо, за какво се използва, какъв е смисъла му и как се спазва?

              В случая историята на Украйна няма НИКАКВО значение, но подозирам, че Русия се е изгаврила с нейната история като и с българската, която познавам много добре, за разлика от украинскта. За най-тъпите русофили се разпространява това, че "у крайна" си било Русия, ама "на края" на Русия. Българите веднага може да разберем тази лъжа, тъй като и ние казваме "отивам си у моя роден край", който може да е и в центъра на България. Чувам украинския език бил руски с няколко измислени думи. Ами послушах няколко украински песни и мога да кажа че само идиот с промит мозък от руската пропаганда може да твърди подобно нещо. Но пак питам, какво значение има историята, каквато и да е тя за тази война? Според Путин войната била за да се "изправят исторически неправди". Все едно да продам на някого дядовата ми къща и на другия ден да го посетя с пистолет в ръка, за да му обясня каква голяма история имала къщата.
              Меморандумът не е договор....

              Меморандум -дипломатически документ с изложение на възгледите на правителството по даден въпрос.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                ТЪПО
                поредната Клевета
                другарю РАЗПАДА на "кочината-империята на Злото-ра$$ия" ЗАПОЧНА
                пазете си нервите и ПРАВЕТЕ други ник-ове защото ЩЕ се скриете в дън земя
                един ден от руZия ще остане САМО московията-АМИН
                АМИН
                АМИН
                Убеден съм, че ако по някаква причина, отново влезем в руската зона /не дай боже/, всичките платени ибрикчии ще смените никовете, и ще почнете да възхвалявате Путин.
                Ще има:
                РАЗПАД НА ФАЩ.
                АМИН.
                Елементарни подлоги..

                П.П А митьо, не е "бай'. А малко 20+-годишно пишлеме.
                Last edited by SKP; 07.02.2023, 21:03.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Само дето русия ПОДАРЯВА тези земи и онея неблагодарници тероризират населението с неукрофашистко мислене. Дали БЪЛГАРИ или руснаци все тая. Абе малоумник аз съм ти дал да ползваш и СТОПАНИСВАШ а не да РУШУШ.
                  ТЪПО
                  поредната Клевета
                  другарю РАЗПАДА на "кочината-империята на Злото-ра$$ия" ЗАПОЧНА
                  пазете си нервите и ПРАВЕТЕ други ник-ове защото ЩЕ се скриете в дън земя
                  един ден от руZия ще остане САМО московията-АМИН
                  АМИН
                  АМИН

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение
                    Гледам постоянно, някакви руснаци и русофили, подскачат че Украйна била изкуствено създадена държава и с малка история, без да обясняват какво искат. За мене липсата на ясни логически връзки е признак на лудост, та някой би ли ми обяснил аз ли съм луд или те, като:
                    1.Даде ми пример само на една "естествено" създадена държава в света
                    2.Каква е разликата дали си държава на 2000 години или един ден ако всички са те признали законно? Украйна е призната от всички държави в ООН. На 5 декември 1994 г. в град Будапеща лидерите на Украйна, САЩ, Русия и Великобритания подписват Меморандум. САЩ, РФ и Великобритания се задължават да зачитат независимостта и суверенитета и съществуващите граници на Украйна;
                    https://www.ukrainadnes.com/budapesh...at-memorandum/
                    В Русия знаят ли какво е това нещо "договор" изобщо, за какво се използва, какъв е смисъла му и как се спазва?

                    В случая историята на Украйна няма НИКАКВО значение, но подозирам, че Русия се е изгаврила с нейната история като и с българската, която познавам много добре, за разлика от украинскта. За най-тъпите русофили се разпространява това, че "у крайна" си било Русия, ама "на края" на Русия. Българите веднага може да разберем тази лъжа, тъй като и ние казваме "отивам си у моя роден край", който може да е и в центъра на България. Чувам украинския език бил руски с няколко измислени думи. Ами послушах няколко украински песни и мога да кажа че само идиот с промит мозък от руската пропаганда може да твърди подобно нещо. Но пак питам, какво значение има историята, каквато и да е тя за тази война? Според Путин войната била за да се "изправят исторически неправди". Все едно да продам на някого дядовата ми къща и на другия ден да го посетя с пистолет в ръка, за да му обясня каква голяма история имала къщата.
                    Само дето русия ПОДАРЯВА тези земи и онея неблагодарници тероризират населението с неукрофашистко мислене. Дали БЪЛГАРИ или руснаци все тая. Абе малоумник аз съм ти дал да ползваш и СТОПАНИСВАШ а не да РУШУШ.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Гледам постоянно, някакви руснаци и русофили, подскачат че Украйна била изкуствено създадена държава и с малка история, без да обясняват какво искат. За мене липсата на ясни логически връзки е признак на лудост, та някой би ли ми обяснил аз ли съм луд или те, като:
                      1.Даде ми пример само на една "естествено" създадена държава в света
                      2.Каква е разликата дали си държава на 2000 години или един ден ако всички са те признали законно? Украйна е призната от всички държави в ООН. На 5 декември 1994 г. в град Будапеща лидерите на Украйна, САЩ, Русия и Великобритания подписват Меморандум. САЩ, РФ и Великобритания се задължават да зачитат независимостта и суверенитета и съществуващите граници на Украйна;
                      https://www.ukrainadnes.com/budapesh...at-memorandum/
                      В Русия знаят ли какво е това нещо "договор" изобщо, за какво се използва, какъв е смисъла му и как се спазва?

                      В случая историята на Украйна няма НИКАКВО значение, но подозирам, че Русия се е изгаврила с нейната история като и с българската, която познавам много добре, за разлика от украинскта. За най-тъпите русофили се разпространява това, че "у крайна" си било Русия, ама "на края" на Русия. Българите веднага може да разберем тази лъжа, тъй като и ние казваме "отивам си у моя роден край", който може да е и в центъра на България. Чувам украинския език бил руски с няколко измислени думи. Ами послушах няколко украински песни и мога да кажа че само идиот с промит мозък от руската пропаганда може да твърди подобно нещо. Но пак питам, какво значение има историята, каквато и да е тя за тази война? Според Путин войната била за да се "изправят исторически неправди". Все едно да продам на някого дядовата ми къща и на другия ден да го посетя с пистолет в ръка, за да му обясня каква голяма история имала къщата.

                      Коментар


                      • Кои момченца разправяха тук, че санкциите не действали? Дефицита в руския бюджет този месец минава рекордния дефицит от дефолтната за Русия 98 година

                        Коментар


                        • бай Митьо, няма да се излеят пари там, ако не приключат войната с преговори и то такива че да са убедителни че там това нещо повече няма да се повтори. Никой няма да си вложи парите на такова място. Не знам кой им дава акъл, че на тях военна победа им трябва и само тя ги устройва, но или не разбира или ги заблуждава.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                            Когато браниш родината си е така. Ти най-добре трябва да го знаеш. Губите 27 милиона във ВСВ.

                            Иначе не искам да те разочаровам, но Украйна са мноооого далеч от мобилизациония си потенциал от 5 до 10 милиона мъже. Далеч не е изчерпан. Така, че ще почакаш за 15 годишни. Абе кой ви ги пише тези опорки? Можете и повече ... дали
                            За разлика от теб. Ти беше до тук и се изчерпа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                              Посока Бахмут —
                              Няма измъкване за укрите - мобилизация чака всичко живо над 15 години
                              Когато браниш родината си е така. Ти най-добре трябва да го знаеш. Губите 27 милиона във ВСВ.

                              Иначе не искам да те разочаровам, но Украйна са мноооого далеч от мобилизациония си потенциал от 5 до 10 милиона мъже. Далеч не е изчерпан. Така, че ще почакаш за 15 годишни. Абе кой ви ги пише тези опорки? Можете и повече ... дали
                              Не е препоръка за каквото и да било.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                                И за това десетилетие бяха убити няколко цивилни, неясно от чий обстрел. Руски или украински. Какво прави руската армия в Луганск през това десетилетие, също не е ясно. За сметка на това твоите хора "освобождавайки" само Мариопул избиха няколко десетки хиляди цивилни, според тях уж руснаци. Единственият който тероризира жителите на Украйна е твоят мокър сън В.В. Путлер.
                                А истината е че, са убили, разчленили и изяли повече. МНОГО повече. Не десетки хиляди, ами милиони. Много милиони. Поне двайсет. Без чесън. Абе ужас някъф.

                                Коментар

                                Working...
                                X