IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

    Оу, извинявай, не си публикувал украински гробове и ковчези от има-няма 15 минути и вече говориш за уважение към смъртта и почит към чуждата мъка.
    Моето е фактология , при това - не е фейк . Това е част от войната , а ако щеш и от живота . След живота идва смъртта . Със нея и гроба .
    Ти на гроба на родина не си ли ходил . Трябва ли да се каже , че нямаш уважение към живота ??

    Но това със ''вземете по едно пАлто , че мъжа ви е загинал за Родината си '' - няма нищо общо със опита ти за оправдание , в стил уотабаутизъм
    А някъде срещнах твое мнение в което се кълнеше , че соросоидите никога не го използвате . хахахахахахаах


    Така че остава най вероятното ми предположение
    форумеца който тиражира такива дебилщини е соросоиден червей

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение





      Преди- сега, преди-сега

      Тъй де - да си дойдем на думата за великите сили и техните намерения. наистина ли все още смяташ че те са били приятелски настроени спрямо бг
      Тинче, хайде да не се правим на луди, а. Една от силите разкъсала ни на Берлинския конгрес е Русия. Обединена България е била регионална сила, която тя не е можела да допусне. Поради същата причина 7 години по-късно е ПРОТИВ Съединението, изтегля офицерите си и насъсква Сърбия да ни нападне в гръб, докато цялата ни армия е на турската граница. За наша радост тогава старшините побеждават офицерите, нали така старшинка

      П.П. Постнал си нова картинка. Да търся ли от коя изложба е този път или сам ще си признаеш
      Не е препоръка за каквото и да било.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Като близо два пъти по-възрастен, аз живях там по едно време и даже, бях женен за смесица от донски и кубански казаци (1/2 украинка, 1/2 рускиня) и съм видял това -онова. Трудно ще ме преубедиш.
        Добре, няма

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

          Отдавна си ясен на всички.... озлобен пенЦионер с твърде много излишно време и твърде малко въображение.
          Верно ли си занимавА да ми подправяш цитатите.....толкова ли не можа да измислиш нещо свое? Жалка история...
          Достатъчно време ти отделих, не заслужаваш повече внимание.
          Плувай, плувай......
          ЦК на БКП не прощава! Или на КПСС. Все тази, (д)ефектът е същият.
          Не е препоръка за каквото и да било.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Дали ще влезе Украйна в НАТО - все ми е тая, нека да влезе, аз не искам да влиза в ЕС ...
            Какво не искаш ти е без значение. Ще се кротнеш като го разбереш.
            Не е препоръка за каквото и да било.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Говорил съм с българи,които са ходили да работят в Коми по времето на комунизма. И всички разправят едно и също-рускините масово изневеряват на мъжете си.Даже имаше и един руски документален филм, в който се разправяше за отношението на рускините към руснаците и че ни ги броят за нищо.
              Така че тая информация ми се струва напълно достоверна.
              То най-лесно се пълнят с глупости празните глави.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                Тук откровено не съм съгласен. Пак казвам, теорията ми не лежи на някакви задълбочени познания или изследвания, а просто на наблюдения - репортажи и интервюта с руски вдовици и руски майки след национални трагедии. Не искам да обобщавам - става дума за 140 млн. държава с различни по нрав и манталитет хора все пак, но има нещо.
                Като близо два пъти по-възрастен, аз живях там по едно време и даже, бях женен за смесица от донски и кубански казаци (1/2 украинка, 1/2 рускиня) и съм видял това -онова. Трудно ще ме преубедиш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                  Защо аз да се ровя да подкрепям написаното в статията - ти си този, който твърди, че това е лъжа - давай, обори ме.

                  Познавайки руския манталитет, фразата "Руските майки ще родят нови" и гордостта, с която руснаците развяват ненужно огромната си бройка загинали през ВСВ поради некадърно военно командване, липса на грижа за цивилното население и некомпетентност, ДОПУСКАМ в "Мъжа ви умря - вземете си палто" да има истина. Това е народ, за който смъртта "за Русия" (каквото и да значи това) води до примирение и особената вдовишка невъзмутимост на рускините.
                  Говорил съм с българи,които са ходили да работят в Коми по времето на комунизма. И всички разправят едно и също-рускините масово изневеряват на мъжете си.Даже имаше и един руски документален филм, в който се разправяше за отношението на рускините към руснаците и че ни ги броят за нищо.
                  Така че тая информация ми се струва напълно достоверна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Зазка, а бе не разбрах руснаците нощес оцелили някакъв парк според теб, а властите говорят че гори промишлен обект, на кого да вярвам сега- на теб или на властите
                    Най добре, ги включи по схема "логическо или": Все нещо гори.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Не съм се занимавал с религиозната част но - не знам, дали ще ми повярваш - възприемат смъртта както всички други народи.
                      Тук откровено не съм съгласен. Пак казвам, теорията ми не лежи на някакви задълбочени познания или изследвания, а просто на наблюдения - репортажи и интервюта с руски вдовици и руски майки след национални трагедии. Не искам да обобщавам - става дума за 140 млн. държава с различни по нрав и манталитет хора все пак, но има нещо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                        Защото е неморално , да побликуваш такива цинични фейкове , свързани със смъртта на хора и мъката на близките им , пък били те и врага ти .
                        Ясно ..
                        Оу, извинявай, не си публикувал украински гробове и ковчези от има-няма 15 минути и вече говориш за уважение към смъртта и почит към чуждата мъка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                          А, не всички са така впрочем. Имаше една женица, чиито син беше на "Курск". Всички помним как й биха инжекция с успокоително пред камерите и кадрите обиколиха света. Има си и скърбящи съпруги със сигурност, които наистина надали ще преживеят напълно любимия си мъж. Но ще си накривиш душата, ако кажеш, че при руснаците въпроса със смъртта не е малко по...специфичен. Има нещо почти будистко.
                          Не съм се занимавал с религиозната част но - не знам, дали ще ми повярваш - възприемат смъртта както всички други народи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Сега какво, не можеш да преглътнеш, че може да сме освободени като страничен ефект при по-комплексен замисъл?
                            Мога и го приемам, защото е исторически факт.
                            Не приемам обаче "трябва да .................…..............
                            ​​​​​на Русия, защото преди 150 години Руската империя ни е освободила".
                            ​​
                            Каквото било - било. Русия малко след Освобождението ни става враг, Турция днес ни е съюзник в НАТО, а обикновения турчин, чиито деди са ни клали и събирали данък за хабене на зъбите, искрено ни се радва и българите са на почит в цяла Турция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Добре де, помисли: Възмущават се вдовиците. И? Болката им минава? Мъжете им се връщат?
                              А, не всички са така впрочем. Имаше една женица, чиито син беше на "Курск". Всички помним как й биха инжекция с успокоително пред камерите и кадрите обиколиха света. Има си и скърбящи съпруги със сигурност, които наистина надали ще преживеят напълно любимия си мъж. Но ще си накривиш душата, ако кажеш, че при руснаците въпроса със смъртта не е малко по...специфичен. Има нещо почти будистко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение

                                Някой да не забелязва русофилския кретен, който не може да каже нищо смислено по смислен въпрос? Може би, само модератора, но защото просто не е погледал натам.
                                АЗ съм РЕПРЕСИРАН ОТ КОМУНИСТИТЕ ве укрофашистки кретен.
                                МРАЗЯ КОМУНИЗМА ака НЕКАДЪРНИЦИТЕ В ЧЕРВАТА.
                                Проблема ми е че в момента некадърниците и КОМУНИЗМА са на запад.
                                На изток има ДИВ ДЕСЕН КАПИТАЛИЗЪМ
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X