IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар



    • 5 долара! Български троянски магарета - веднага ЧЕМОДАН - ВОКЗАЛ - МОСКВА

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

        Ебасиму, повече от половината шкарто.
        И тоя си е мислил като митко 7 номер

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

          Ебасиму, повече от половината шкарто.
          Знаеш ли че, когато една машина не е на мястото на снимката, най-вероятно, просто е другаде? НИЩО не доказват тези снимки освен, че втория път, машините са другаде.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

            Ебасиму, повече от половината шкарто.
            По-готинното ебасиму е, кога отстъпиха Херсон?
            А шматарока захапал бастуна и дърпа ли дърпа, че това ще ходи на фронта Е няма такъв хилеж (според мен го проверяват дали копира безрезервно глупости)

            За отбелязване е, че няма елементарната мисъл, че вижда "достоверната" си снимка при трето лице сложена в Ноември !!! и пелтечи че това ЩЕ идва в 2023 Ох нимоя толко смях отдавна не бях имал

            Смехът е Здраве. благодарен съм на роднокя
            Last edited by satz; 10.02.2023, 17:15.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Не ми говори врели некипели.Офицер се ставаше по два начина-или директно те назначават като офицер или те назначават като старшина(сержант)и после по заслуги те правят офицер. Ти сам каза,че са те направили по заслуги.
              НЕ. НЕ Е ВЯРНО. Имам ценз в близка специалност, бях работил 2,5 години в сферата, изявих желание, имаше свободна длъжност - произведоха ме. Бъркаш боба с боя, явно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                Винаги съм ценял опитът ви. Проверих снимката на която сте се подмокрили, много е смешно

                ето ви същото място снимано в ноември

                ХА ХА Ха
                Всеизвестни са вашите фейкове и тъпsatzизми . Виждали сме ги , а и сме слушали за отрицателни цени и отрицателен ток . Та и тая снимчица - същата
                ХА ХА ХА
                Last edited by Rodnok; 10.02.2023, 17:12.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                  Винаги съм ценял опитът ви. Проверих снимката на която сте се подмокрили, много е смешно

                  ето ви същото място снимано в ноември




                  ХА ХА Ха
                  https://twitter.com/RusevDmitrii/sta...790976/photo/4
                  Ебасиму, повече от половината шкарто.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Ето, който не внимава, пак се излага. Грешка, малкия. Точно такива неща, не съм казвал.
                    Не ми говори врели некипели.Офицер се ставаше по два начина-или директно те назначават като офицер или те назначават като старшина(сержант)и после по заслуги те правят офицер. Ти сам каза,че са те направили по заслуги.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                      Всички тъпsatzи се смеят предпоследни ! ...:
                      Винаги съм ценял опитът ви. Проверих снимката на която сте се подмокрили, много е смешно

                      ето ви същото място снимано в ноември




                      ХА ХА Ха
                      https://twitter.com/RusevDmitrii/sta...790976/photo/4

                      Коментар


                      • Шофьор от украинската армия: „Вкарвам нови момчета, след това минава половин ден и ги прибирам ранени или мъртви.“ - > Трудна история... войната е ад


                        https://twitter.com/i/status/1623833627829084160

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Значи си лъжец.Щото лично ми каза ,че са те направили офицер по заслуги. А офицери по заслуги правеха единствено старшините. Или се хващаш за термина и не си бил старшина,а сержант. Все тая -бил си фатмак,казано на жаргон.
                          А че си дурак не се съмнявам.
                          Ето, който не внимава, пак се излага. Грешка, малкия. Точно такива неща, не съм казвал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                            sosi, ти също си руснак, българите по тези земи сме дошли от там, те са българи. Един руснак по това как изглежда, ако каже че е българин няма ли да повярваш ? Или украинец. Трагедия. Ние сме близки с тях и по далечни с англоезичните народи, макар и с тях да не сме толкова далечни защото сме от една раса.
                            Брей, тоя робот отговаря умно дори на безсмислени бръщолевения

                            https://chat.openai.com/chat :
                            "Идентичността и произходът могат да бъдат сложни и многопластови, а самоидентификацията на човека може невинаги да съвпада с възприеманата от него идентичност въз основа на външния вид или културния произход. Личната и културната история на хората може да бъде разнообразна и да формира тяхната идентичност по различни начини. Важно е да уважаваме и признаваме самоидентификацията на хората и да избягваме да правим предположения за някого въз основа на външния му вид или произход. Освен това понятието за една-единствена "раса" е социален конструкт без научна основа, а идеята за раса е била използвана в миналото за оправдаване на дискриминация и сегрегация. Вместо това е по-добре да празнуваме и приемаме културните и индивидуалните различия и да се отнасяме към всички хора с достойнство и уважение."

                            Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                            Чудя им се на руснаците в момента, те искаха тази ситуация в която попаднаха с глупавото нахлуване в Украйна да се обърне и сега когато има възможност - да им дадат някакви пари на украинците и всеки по пътя си както се казва. Обаче някой иска да вдигне народа и в Русия е в Украйна.
                            https://chat.openai.com/chat :
                            "Мога да ви кажа, че ситуацията, за която говорите, е сложна и в нея играят роля много политически, исторически и културни фактори. Важно е да се вземат предвид множество гледни точки и да се потърси точна информация от надеждни източници, преди да се правят каквито и да било заключения или предположения за определена група хора."
                            Last edited by barbaron; 10.02.2023, 17:03.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                              Със сигурност. Наскоро гледахме клип от един изобретател за едни ровичкащи машинки, спуснати по една тръба. Те това е, нали?
                              Сега, като се замисля...благодаря за идеята.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Сигурно, сигурно. Отнася се до някакви мними старшинки. МИМО, ДУРАК! МИ-МО!
                                Значи си лъжец.Щото лично ми каза ,че са те направили офицер по заслуги. А офицери по заслуги правеха единствено старшините. Или се хващаш за термина и не си бил старшина,а сержант. Все тая -бил си фатмак,казано на жаргон.
                                А че си дурак не се съмнявам.

                                Коментар

                                Working...
                                X