IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Явор Дачков

    Най-корумпираната страна в света, в която депутатите директно се пазаруват от корпорации и приемат закони без да ги четат, и това е легализирано в закон за лобизма, държава, в която президент става онзи, който е налял повече пари в кампанията си и е успял по-успешно да фалшифицира изборите, страна, чийто вицепрезидент е уволнил главния прокурор на Украйна, защото разследва компанията на сина му, който получава 50 000 долара на месец само защото е син на баща си, и която напада без никаква причина други страни, която е окупирала без никакво право петролните, житни и водни залежи на Сирия, сваля и качва правителства, реди българския кабинет и взема каквото си поиска – та тази страна има нахалството да вади списъци на корумпирани българи.

    Съвсем конюнктурно избирателно и без никакъв смисъл за правото, без никаква идея за справедливост, а само поради политически краткотраен интерес.

    Аз не се сещам за по-нагла държава в новата история на Западния свят.


    Страна, която взриви икономиката на Германия и запуши устата на всички западни правителства и медии по този въпрос, страна, която се държи като нагла мутра от 90-те, да размахва списъци с виновни, е в тотален морален фалит. Да го знаят нейните клакьори тук. Това е приключило, мъртво.

    Гледаме жестове на зомби с претенцията на глобален стражар, който не си дава сметка, че никой вече не го е грижа за него. Дори е комично. А още по-комично е да гледам българската им клиентела тук.

    Помня комунизма и „Работническо дело“ от края на 80-те и знам, че тези са още по-нелепи и отвратителни.

    Да защитаваш държава-мутра с претенции за демокрация, морал и красота е долнопробна професия. Най-древната.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
      Дечица, като ползвате непознати думички, почти винаги, веднага ще ставате смешни...
      Имаме и спомагателни материали за по-бавноразвиващите се зелчици ! С картинки...

      https://www.opcw.org/our-work/what-chemical-weapon

      https://www.youtube.com/embed/7Dpxz-...&start=0&rel=0

      Коментар


      • barovec, добре ще ги купуваме от друго място, в замяна ще им дадем наши футболни клубове да ги издържат. Яко.

        Коментар


        • едни и същи тъпни с тия суровини. не разбрахте ли, че тая опорка се изтърка?
          как каза другаря медведев? няма ли кой да го напише в оригинал? “ те пак ще допълзят”
          аз кат гледам цялото кремлинско войнство, май никога не е спирало да пълзи за тия гадни империалистически гущери….

          Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
          Сега като се получи революцията в Русия, тя ще обхване и Украйна. Лошото е че тези ще блокират износа на суровини от там.

          Коментар


          • Сега като се получи революцията в Русия, тя ще обхване и Украйна. Лошото е че тези ще блокират износа на суровини от там.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
              .. химическо оръжие .
              Дечица, като ползвате непознати думички, почти винаги, веднага ще ставате смешни...

              Коментар


              • Жерар Депардийо:
                " Престоят ми в Русия ме убеди, че аз съм французин. Няма какво да правя в тази страна. Апартаментите ги продадох, за да си излекувам нервите след престоя в страната на идиотите"

                Коментар


                • В източна Русия - започна антипутинска революция !!!
                  Путин - крадец ! Путин - ухади ! - скандират руснаци !
                  Путин в затвора! Лефортово!
                  https://www.facebook.com/10002748494...61599929347144

                  Коментар


                  • Не съм чел нищо, за тяхното мнение по този въпрос..на руснаците. Единственото което съм чел, е че те смятаха че долара ще умира и отпадне и му правеха панахида и тези неща ги коментираха със Си. Няма логика тези които държат трилиони долари в държавата си, и то десетки да искат те да се изпарят. Според мен китайците го начукаха на всички зевзеци, Украйна го отнесе като най обрания бустан в момента и всички правят някакви глупости, включително и ние.

                    Коментар


                    • тук вече звучим като вездесъщата и неповторима сахипзадовна…, малко се губим в превода, ама няма нищо
                      другаря владимирович трябва да ходи да пали свещи за госпожа елвира сахипзадовна

                      Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                      Той долара, който не се обезценява обслужва интересите на тези които го ползват по малко отколкото на тези които го натрупват. САЩ нямат интерес, те го харчат и се натрупва другаде. Особенно както и банките кредитират с едни и същи пари и всеки долар при тези при които се акумулират парите създава още 7-8, а може и над 10 долара кредитни пари.
                      Last edited by barovec; 10.02.2023, 23:03.

                      Коментар


                      • Той долара, който не се обезценява обслужва интересите на тези които го ползват по малко отколкото на тези които го натрупват. САЩ нямат интерес, те го харчат и се натрупва другаде. Особенно както и банките кредитират с едни и същи пари и всеки долар при тези при които се акумулират парите създава още 7-8, а може и над 10 долара кредитни пари. САЩ имат интерес данъците им да са нулеви и да си покриват разходите с печатане на пари, защото с нулевите данъци ще привличат инвестиции, като с магнит. Нямат интерес и от тези войни, защото са разход за да си компроментират имиджа дори като съюзници. 2008 - ма Русия им беше съюзник и правилно управлявана и постъпваща правилно държава на международната сцена. Сега е врага с който не могат да споделят един и същ Свят, планета може би и т.н.т.

                        Коментар


                        • @ хаха, ама румбатаовчаров се оказа, че въобще не е четирихилядник.., натъкал мегаенергитика $ 5 милки в офшорка

                          има едно нещо за тия омразни гущери, дето съм сигурен, че румбата е наясно: начи имаш гущери, ама само си мислиш , че ги имаш. те са на фед и са ти ги дали да ги ползваш….

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                            опааа, румбата овчаров къде цъфна

                            междудругото, само заради плашилата дето хвърляха последните 7-8 месеца, румбатаовчаров може да лепне една ефективна
                            Кой сега е номер 1

                            САЩ и Великобритания санкционираха петима българи за корупция по закона "Магнитски". Това са бившият министър на финансите в две правителства на ГЕРБ Владислав Горанов, бившият министър на енергетиката в правителствата на БСП Румен Овчаров, председателят на движение "Русофили" Николай Малинов и бившите директори на АЕЦ "Козлодуй" Александър Христов Николов и Иван Генов, който е и бивш депутат от БСП. Санкциите по закона "Магнитски" се налагат от Министерството на финансите на САЩ. За първи път към тях се присъединява и Великобритания. Обединеното кралство санкционира днес и българите, попаднали в предишния списък "Магнитски" - хазартният бос Васил Божков, депутатът от ДПС Делян Пеевски и Илко Желязков, бивш заместник-председател на българската Държавна агенция „Технически операции“. Британският външен
                            Не е препоръка за каквото и да било.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Доставка на вторични суровини.
                              Така е старшинка. Доста Т-62 ще изгорят
                              Не е препоръка за каквото и да било.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                                Аз пък друго чувам. Поляците още танкове щели да им дават
                                Доставка на вторични суровини.

                                Коментар

                                Working...
                                X