IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имат ли двойници зеления идиот и дементния дядка- https://twitter.com/AZgeopolitics/st...WZvyvlFBA&s=19

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение


      Постинга ми беше насочен към отрепките, които са склонни да се обединят и да отцепят парче от България, и ми беше много любопитно кой се чувства такава отрепка, че да ми отговори на него.

      Определено не блестите с интелект, щом толкова лесно попадате в капани.
      Така и не разбрах какво щяло да ни се случи.
      Аз мога да ти кажа какво ще ни се случи... - НИЩО!

      Но мога да ви кажа какво ще ви се случи на вас евро-?ейците, ако разиграете украинския сценарий в България.

      Пробвайте се в бг да тероризирате, да тормозите и да избивате местното етническо население, така както го правят украинските националисти в Източна Украина, и ще останете без държава.
      Ердоган ще им прати на помощ турската редовна армия, и до няколко часа... максимум до 1/2 ден София ще е превзета, паднала, и окупирана.
      Софианци ще гледат от панелките турските батальони по улиците...


      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Виждаш ли, удар с ЯО, дори и най-маломощно и по "незнайна поляна в Украйна", ще изложи на заразяване огромни площи, а на смъртна опасност - и хиляди хора, много от които, съвсем невинни, вкл.и деца и т.н. ТОВА, без крайна смъртна опасност за целостта на Русия, не би трябвало да се случва.
        Ааааааааааа нещо си се объркал , ако ударят с малкото момче центъра на габрово, матейко ще оцелее- на мисля 5км каза че живее от центъра, тоест малко радиация е здравословна както в украйна , така и в габрово на 5км от центъра

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
          опааа
          искаш да кажеш, че лукойл са калкулирали НЕплащането на данък печалба в цената на крайния продукт???
          В цената на крайния продукт, данъците, ни ги намъква държавата. ТОВА, е европейският похват за пълнене н бюджетите, нищо лично. Виж, Лукойл, ако не плаща нещо, трябва него да притиснеш. Ако ли, обаче, държавата реши да го национализира, експроприира и т.н. дали, според теб, някой (сруг) после, ще се реши да го придобие и развива, като се сеща, какво е станало малко преди това? Не, трябва да има някакъв друг, балансиран подход. ТОЗИ, води до разруха.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            В такива случай се крие, за да не налага да обяснява. То какво ли да обяснява- и така всичко е ясно
            Те и обясненията му такива.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Не знам кои чете рибар, но преди 2 дни излезе статия какво да прави русия с украйна- първия случай продължава войната и умират руснаци, втория и по интересния е да ударят с ядрено оръжие. В този смисъл се разглеждат и няколко варианта- удар по неизвестна поляна в украйна с идеята да ги принудят да седнат на масата за преговори и другия вариант е да ударят няколко големи града с по един заряд като преимущество имат киев и лвов. Доколкото разбирам лвов е за предпочитане защото е по далеч, от друга страна там украинците са малко и също се посочва че повечето укропи са концентрирани в киев и да се удари тяхното събрание директно
              Виждаш ли, удар с ЯО, дори и най-маломощно и по "незнайна поляна в Украйна", ще изложи на заразяване огромни площи, а на смъртна опасност - и хиляди хора, много от които, съвсем невинни, вкл.и деца и т.н. ТОВА, без крайна смъртна опасност за целостта на Русия, не би трябвало да се случва.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                къде е оня с укро флага, да обясни ситуацията
                В такива случай се крие, за да не налага да обяснява. То какво ли да обяснява- и така всичко е ясно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                  Началото на края.[/IMG]
                  Двамцата в черно на снимката според мен не са укропи

                  Коментар


                  • Не знам кои чете рибар, но преди 2 дни излезе статия какво да прави русия с украйна- първия случай продължава войната и умират руснаци, втория и по интересния е да ударят с ядрено оръжие. В този смисъл се разглеждат и няколко варианта- удар по неизвестна поляна в украйна с идеята да ги принудят да седнат на масата за преговори и другия вариант е да ударят няколко големи града с по един заряд като преимущество имат киев и лвов. Доколкото разбирам лвов е за предпочитане защото е по далеч, от друга страна там украинците са малко и също се посочва че повечето укропи са концентрирани в киев и да се удари тяхното събрание директно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение


                      Постинга ми беше насочен към отрепките, и ми беше много любопитно кой се чувства отрепка, че да отговори на него.
                      За постингите ти не знам, мен ми е мъчно, в какво се превърна ти самият.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        хаха. Ама тази демонкрадция УМОРИ ЖЕНА ти. И ти я умори щот си стиснат гъз и не даде и ЛЕВ за българското здравеопазване. Ти си следващия КЛИЕНТ на здравепогазването и на тебе НЯМА ДА ТИ ПРОСТЯТ - ще те уморят като куче като преди това ти вземат всички хартишки, колкото и милиарди да имаш няма как да си купиш нещо дет го няма - и не само здраве, ами и сигурност, спокойствие - нима не са беше насрал че ще ти вземат хартишките с революция, то пушкала глупости ...
                        Аз съм си направил диверсификация в Атина, ще си направя и в Стамбул или някъде другаде където е противоположно на умиращото консуматорско общество. От 3-4 години знам че ВСИЧКО ще ни вземат - ще започнат с атрактивното, затова си правя ПАРАЛЕЛЕН СВЯТ, с МОИ ПРАВИЛА, НЕЗАВИСИМ ОТ СИСТЕМАТА. НА МЕН НИКОГА НЕ СА МИ ЛИПСВАЛИ ПАРИ, ВИНАГИ СЪМ ИМАЛ ПОВЕЧЕ ОТКОЛКОТО МИ ТРЯБВАТ.
                        Нямам НИКАКВА нужда да харча пари за да се чувствам добре, НУЛА нужда от пари
                        Не ме натъжавай. Дано не е истина това дето го спомена, за жена му. Тя е отделен човек и не е отговорна за неговите постъпки. Удивително е нещо друго: Дори в омразата и ненавистта си, той се издава, когато уважава някого. Без значение, с какви епитети го нарича. Ще рече, не е тотално изгубен, ако ще и на тъмната страна да е. А това, за революцията и вземането на хартишките...Аз не виждам да му пълнят душата, теб не те знам. Умиращото общество, от всички споменати от теб неща, е най-страшното. С него, не знам накъде. В Украйна, преди да се стигне до войната, минаха точно оттам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                          Ха-ха-ха...
                          И какво ще ни се случи бе, дядка?!....
                          Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Знаеш ли какво искаш всъщност ?
                          Постинга ми беше насочен към отрепките, които са склонни да се обединят и да отцепят парче от България, и ми беше много любопитно кой се чувства такава отрепка, че да се засегне и да ми отговори на него.

                          Определено не блестите с интелект, щом толкова лесно попадате в капани.
                          Last edited by Mateev; 25.02.2023, 13:35.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Христина Борисова

                            1 дни ·
                            Какви неща са говорили преди ...
                            И какви ги плещят сега
                            ( фотка крадната от Весела Трайкова)

                            Ето и предаването https://www.facebook.com/watch/?v=64...05&ref=sharing
                            къде е оня с укро флага, да обясни ситуацията
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Пуснали са печатницата орките,а всички знаем до какво води това(на снимките е илюстрирано)


                              https://www.moscowtimes.net/2023/02/...udzhete-a34979


                              Резултатът от паричната емисия на Централната банка беше рекорден ръст на паричното предлагане в Русия за 10 години - с 24,4% на годишна база. Наред с отслабването на рублата това обещава на руската икономика ускоряване на инфлацията, прогнозира Deutsche Bank
                              и всичко това става когато:
                              Правителството ще получи по-малко от 1,5-2 трилиона рубли поради падащите цени на руския петрол и намаляването на производството му с 500 000 барела на ден от март.
                              Last edited by petrg5s; 25.02.2023, 13:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Хайде съберете се повече отрепки на едно място и се опитайте да отцепите някое парче от България, пък да видим какво ще ви се случи ....

                                В ДНР и ЛНР властта беше превзета именно от отрепки, терористи и национални предатели, и ако Русия не им беше помогнала, отдавна всичките щяха да са в затвора или в гроба. И целият свят щеше да ръкопляска, защото с терористи точно така се постъпва.
                                Знаеш ли какво искаш всъщност ? Да вземат руската база в Крим, да я няма и да има само Натовски бази. В биполярен свят ти искаш да го направиш монополярен. После има пак две възможности - той да започне да се развива с хиперзвукова скорост или да спре въобще да се развива. И като ги гледаш в донбас по видеата, има такива на които се вижда такова опустошение за последните 30 години че артилерията стреляла по тях а то не им личи. Трябва да се вгледаш за да разбереш, това от снаряд ли е паднало или се е разрушило с времето. И лошите хора там са се вдигнали. Украйна иска да се повиши като държава, това че тези се отцепват не е висока цена за нея. Те да повишат стандарта на останалите си хора да не живеят в мизерия. Страна която може да изхрани 600 милиона, а населението и давало последните си пари за храна сега. Няма нищо против да си върнат Донбас, но това не се очертава или очертавало по този начин да стане лесно. Тогава как ще се подобрят като са тръгнали пак да гребат срещу течението, не Донбас а се очертава цяла Украйна да се лепне пак за Русия накрая.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X