IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
    Работата отече.Според Игор Гиркин Русия е закъсала за боеприпаси и оръжия и само доставка от Китай може да спаси положението.Само дето Байдън предупреди Китай, че доставка на оръжия за Русия ще доведе до санкции срещу Китай.
    Те снаряди и ракети си ги правят и трактори правят и дори и часовници, но часовниците им малко работят като трактори. Според мен не трябва да дразнят въобще Китай. Ще се стресират и ще спрат да дават рафинирани редки метали и да ги изнасят..това означава обратно в 20 век. Получава се развитие само когато са включени всички със своите уникални способности.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Според мен си пийва повечко и от там го докарва на дрезгав глас, но щом жена му го търпи..
      Неговото е театър.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss. Разгледай мнение

        Защо твърдиш, че е наркоман?
        Виждал съм го.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          И за какво да рева аз?Реват близките на 150 хиляди избити руски граждани. И още толкова тежко ранени.
          Много грозно стана там. Зеленски защо не се направи че го свалят от власт, нали е артист, те щяха веднага да се изтеглят и щяха да спасят тези хора ?
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Според мен си пийва повечко и от там го докарва на дрезгав глас, но щом жена му го търпи..
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Поплачи си, малкия.
              И за какво да рева аз?Реват близките на 150 хиляди избити руски граждани. И още толкова тежко ранени.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Пропуска да прозре че, нещата са навързани и си въобразява какво ли не. Сега, дали ще успеят да си обработят земите и какво ще съберат (колко машини и колко хора им останаха?) После, с какво и колко ще успеят да наторят? С какво и колко ще успеят да обработят, са съберат? ГЛАД очаква Украйна през тази година и само Русия би могла да помогне. Ще ги видиш, западняците, когато наркоманът захленчи за храни, какво изобщо и дали ще успеят И ДАЛИ ЩЕ МОГАТ да изпратят? Да, населението се сви двойно но, и то дали ще има какво да яде...ИЗОБЩО?
                Защо твърдиш, че е наркоман?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                  Работата отече.Според Игор Гиркин Русия е закъсала за боеприпаси и оръжия и само доставка от Китай може да спаси положението.Само дето Байдън предупреди Китай, че доставка на оръжия за Русия ще доведе до санкции срещу Китай.
                  Поплачи си, малкия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Пропуска да прозре че, нещата са навързани и си въобразява какво ли не. Сега, дали ще успеят да си обработят земите и какво ще съберат (колко машини и колко хора им останаха?) После, с какво и колко ще успеят да наторят? С какво и колко ще успеят да обработят, са съберат? ГЛАД очаква Украйна през тази година и само Русия би могла да помогне. Ще ги видиш, западняците, когато наркоманът захленчи за храни, какво изобщо и дали ще успеят И ДАЛИ ЩЕ МОГАТ да изпратят? Да, населението се сви двойно но, и то дали ще има какво да яде...ИЗОБЩО?
                    Не знам само гледах на едно момченце от украйна клипчето, то се оплакваше колко лошо е станало и думите му бяха - последните си пари даваме за храна вече, храна има но те дали могат да си я купят.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Работата отече.Според Игор Гиркин Русия е закъсала за боеприпаси и оръжия и само доставка от Китай може да спаси положението.Само дето Байдън предупреди Китай, че доставка на оръжия за Русия ще доведе до санкции срещу Китай.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


                        Странен надпис под колективен европейски автопортрет.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          ЕС в началото реагираха много правилно, конфликта трябва да се реши с преговори, друг начин няма. Предизвикаха голяма икономическа криза. Не мога да разбера само как хора които управляват фондове с капитал от трилиони са толкова скъсали с икономиката на реалността. Още 2008-ма година беше казано че тази криза ще свърши с фалита на богатите. Просто парите се концентрират..концентрират и в един момент това нещо избухва, изгарят и се започва отначало. Не съм оптимист че предстоят добри години. Жалко че е така, но само като чета писаниците на Матеев и разбирам - неизбежно е.
                          Пропуска да прозре че, нещата са навързани и си въобразява какво ли не. Сега, дали ще успеят да си обработят земите и какво ще съберат (колко машини и колко хора им останаха?) После, с какво и колко ще успеят да наторят? С какво и колко ще успеят да обработят, са съберат? ГЛАД очаква Украйна през тази година и само Русия би могла да помогне. Ще ги видиш, западняците, когато наркоманът захленчи за храни, какво изобщо и дали ще успеят И ДАЛИ ЩЕ МОГАТ да изпратят? Да, населението се сви двойно но, и то дали ще има какво да яде...ИЗОБЩО?

                          Коментар




                          • Коментар


                            • ЕС в началото реагираха много правилно, конфликта трябва да се реши с преговори, друг начин няма. Предизвикаха голяма икономическа криза. Не мога да разбера само как хора които управляват фондове с капитал от трилиони са толкова скъсали с икономиката на реалността. Още 2008-ма година беше казано че тази криза ще свърши с фалита на богатите. Просто парите се концентрират..концентрират и в един момент това нещо избухва, изгарят и се започва отначало. Не съм оптимист че предстоят добри години. Жалко че е така, но само като чета писаниците на Матеев и разбирам - неизбежно е.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Много грозно го предизвикаха а сега, се "възмущават". За чий им беше?
                                Убеден съм, че осем години сепаратистиките роти на ДНР и ЛНР водиха войната с редовната украинска армия само на каквото е имало по складовете в Донецк и Луганск

                                Опитаха се някои хора да лансират тезата, че Русия нарочно е запалила конфликта в Донбас и е снабдявала бунтовниците с оръжие и хора - но на мен тия не ми минават, от стара коза Тепих съм
                                Своих не бросаем!

                                Коментар

                                Working...
                                X