IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бункерният гол охлюв заяви, че ЧВК "Вагнер" е била финансирана изцяло от държавата

    (https://bit.ly/44kODqV)Мол, от май 2022 г. до май 2023 г. за неговата поддръжка са изразходвани 86 млрд. рубли от руския бюджет.

    "Надявам се, че никой не е откраднал нищо или е откраднал по-малко, но ще се справим с всичко това", каза плешивият молец.

    Това е възможно само в Кацапия. Президентът публично да признае държавното финансиране на престъпна банда, която е напълно извън закона и в която се практикуват публични екзекуции с чук, убийства на рф военни и ограбване на населението.

    Путлеристи рашисти, консумирахте ли стабилността? Внимавайте, да не ви преседне

    Коментар




    • Коментар




      • https://t.me/uniannet/103333

        Коментар



        • Стремежът на Украйна да върне земите си в международно признатите граници от 1991 г. е в съответствие с позицията на Китай за зачитане на суверенитета и териториалната цялост на всички държави

          Това заяви китайският посланик в ЕС Фу Конг в интервю за Al Jazeera.

          Запитан за подкрепата си за целите на Киев, които включват освобождаването на всички окупирани от Русия региони, включително анексирания през 2014 г. Крим, дипломатът отговори (https://bit.ly/3D8Lgbj): "Защо не?"

          Ако се съди по рязко променената реторика на Китай, Путин вече е свален пилот за Пекин


          Коментар


          • Руската военна полиция задържа командири на ЧВК "Вагнер" в различни части на Сирия

            Според телевизионния канал "Ал-Хадат" става дума за четири задържания в Ал-Сувейда в Южна Сирия, както и във военновъздушната база Хмеймим.

            Освен това се съобщава за набези срещу бази на Вагнер в Дейр ез-Зор, Хама и Дамаск.

            Коментар


            • Крахът на режима на Путин ще бъде хаотичен и насилствен - Politico

              Провалът на бунта на Пригожин показа колко крехка е властта на руския президент, смятат от Politico.

              Наемниците се нуждаели от около 8000 души, за да "маршируват към Москва". Този брой хора е твърде голям, за да се говори за секретност на операцията. Авторите на материала предполагат, че Кремъл е знаел за намеренията на Пригожин.

              Вероятно някои правоохранителни органи не са успели да видят това предварително и да предотвратят събитията. По-притеснителното очевидно заключение за Путин обаче е, че много от неговите шпиони и високопоставени служители са знаели, но са запазили информацията за себе си.

              Американските разузнавателни служби твърдят, че са знаели, че се подготвя нещо, така че е малко вероятно руското военно разузнаване, с неговите тесни връзки с Вагнер, да не е видяло нищо нередно.

              Липсата на предпазни мерки навежда на мисълта, че някои ключови играчи са решили да проверят дали това ще бъде краят на Путин, се казва в материала.

              Коментар


              • Коментар


                • Тинчето се развълнувало за някакви си 300 кв. км., а забрави времето когато броеше буквално всеки превзет външен кенеф в Бахмут
                  Last edited by GiRo; 28.06.2023, 20:40.
                  Не е препоръка за каквото и да било.

                  Коментар


                  • Какво стана с падналия памперс- ще го свалят ли от трона на главен говедар. Малкия бидон се призна за виновен в 3 данъчни престъпления, май първо той ще влезе в гуантанамо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                      Навремето не пускаха в пети клас,
                      ако не можеш да копираш 1:1 проста линия...тежконеграмотно ми тинче
                      (сравнете си червеното с еталона долу вдясно)
                      Аз съм учил до 4 клас и затова дори не виждам еталона долу. Да не говорим че става дума за мащаби. Но това не е интересно. По интересното е че една българия- горе-долу е превзета от руснаците, а хохълкомандата се кефи на върнати 300км квадратни

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        Втине, и ти си бягал от часовете по история май. Я кажи Левски и Ботев с чингелчета и точици ли са писали? Глупостите за " робството" и това че не се научихте, че не е турска държава тогава, а Османска Империя, както и че не е Византия( руско виждане за нещата) а Източна Римска Империя с граждани наричащи себе си ромеи даже няма да ги коментирам.
                        Nqma нужда да се хващаш за дреболии- кой как бил виждал казал нещата- мисля че е достатъчно ясно. Около 1910-1912 минава войската на която държава си искаш- турска, османска или бимбилистанска в населената с българи беломорска тракия и дава по 1 час на населението или да напусне/ като вземе каквото може или ще бъде изтрепано. Това става в българските села. КОйто иска напуска- прабабата и дядото на жена ми напускат и се установяват в търново. Техен роднина се тръгва и се връща- повече този човек не го виждат. В къщи има някакви документи издадени от правителството на роднините на жена ми- не съм ги гледал, но по тях няма никакво движение-има междуправителствена комисия която трябва да изчисли колко трябва да плати турция на такива наследници като жена ми

                        До тук мисля че всичко е ясно, нали? Сега при всички случай има останали българи в беломорска тракия които как смяташ с какво самосъзнание са сега- българско или турско. На какъв език пишат тези хора- на български или турски

                        И последно - все пак зададох въпрос, а не видях отговор- на кого трябва да сме благодарни че пишем на тази азбука която аз и ти употребяваме в момента
                        Last edited by v_tin; 28.06.2023, 13:25.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          А бе хохълкомандата, вярно ли е че зеленият джуджак се е хвалил че освободил 300кв километра

                          Британский учёный
                          За время своей летней кампании Украина уже освободила приблизительно 300 кв. км своей территории, заявил глава Минобороны Великобритании Уоллес
                          ..."
                          Навремето не пускаха в пети клас,
                          ако не можеш да копираш 1:1 проста линия...тежконеграмотно ми тинче
                          (сравнете си червеното с еталона долу вдясно)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Първата държава е аспарух, втората след робството на византийците, а третата е след турското робство. Втората е благодарение на вътрешно възстание, а третата благодарение на кого е- дали ще споделиш. Искам да знам благодарение на кого мога да пиша на сегашната азбука, а не с разни ченгелчета и точици и да му изкажа благодарността си
                            Втине, и ти си бягал от часовете по история май. Я кажи Левски и Ботев с чингелчета и точици ли са писали? Глупостите за " робството" и това че не се научихте, че не е турска държава тогава, а Османска Империя, както и че не е Византия( руско виждане за нещата) а Източна Римска Империя с граждани наричащи себе си ромеи даже няма да ги коментирам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Ама да гледаме друг сеир: Как се нааква Подивелият Запад. Филмът е обещаващ и много, много такова..."ценен"
                              Знаем старшинка, знаем. Русия воюва с НАТО и загуби стотици хиляди орки. Но пък наказва Запада. Да споделиш на аудиторията, колко войници загуби последния докато го наказват, м
                              Last edited by GiRo; 28.06.2023, 13:33.
                              Не е препоръка за каквото и да било.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                                Герчо, ако някой ти даде 1 милиард и ти каже върви да ти резнат главичката дали ще отидеш???

                                Коментар

                                Working...
                                X