IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Царе на комедията https://t.me/uniannet/104867

    Коментар


    • barovec, те имат трилиони кеш, помогнало ли им е ? Дори си мисля по добре да нямат. По добре ще живеят.
      D.Y.F-091066

      Коментар



      • Bild публикува подробности за плана за отбрана на НАТО, приет в случай на руско нападение:
        • Планът предвижда разполагането на 300 000 военнослужещи във висока степен на готовност. Освен това главнокомандващият силите на НАТО в Европа ще може да взема някои решения без допълнителни консултации с Алианса в случай на заплаха
        • Планът отрежда важна роля и на отбранителните планове на Германия: страната трябва да се превърне в най-важния логистичен център за силите на Алианса, като се обсъжда и възможността за откриване на втори щаб на сухопътните сили на НАТО във Висбаден, Германия, в допълнение към съществуващия щаб в Измир, Турция.
        • Някои страни от Алианса ще поемат защитата на съюзниците от източния фланг: Германия ще защитава Литва, Обединеното кралство - Естония, а Канада - Латвия. Освен това алиансът възнамерява да се защити от актове на саботаж и диверсия, като засили защитата на тръбопроводите и другата критична инфраструктура
        • Съюзниците възнамеряват да укрепят частите за тежко въоръжение, за да могат да водят тежки боеве, да разработят системи за противовъздушна отбрана и да увеличат запасите от ракети с голям обсег и артилерийски системи.
        • Членовете на НАТО потвърдиха ангажимента си да увеличат разходите за отбрана до минимум 2 % от своя БВП.

        Коментар


        • на твойте близки от русия, да кажеш че яко се прецакаха, с две думи - набиха им го с двеста

          който кма кинти- няма проблем
          ама който няма - не с двеста ами с триста


          Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Клипа от линка който пуснах ме кара да си мисля че правилно са ми казвали мои близки - от Русия настрани, дали тези руснаци които се наричат украинци и мислите им са на руски или другите руснаци. Тези избиха маса народ и в това нещо който отстъпи ще победи, има господ, него господ ще го обича. Изключително неотстъпчиви и как пращат близките си на смърт, млади и здрави хора си отиват. Изкукала работа.

          Коментар


          • Германското правителство разшири до 4 млрд. евро поръчката на най-големия оръжеен концерн в страната Rheinmetall за производство на боеприпаси за танкове Leopard 2, съобщават германските медии.

            Договорът е за седем години - до 2030 г. В рамките му ще бъдат произведени няколкостотин хиляди снаряди за нуждите на Бундесвера. Споразумението предвижда и доставката на определен брой от тях за Украйна. Точните цифри не са назовани.

            Коментар


            • Рашистские паблики сообщают о мощном взрыве в Воронеже

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                Това опорка ли е?....
                Не старшинка. Това тука





                е ФАКТ!
                като и видеото съм ви дал, за да сте сигурен.

                Също е факт, че във филма на Йончева за убитите в Одеса
                - тя показва списъка им - И ТАМ НЯМА ИМЕ ИВАН МИЛЕВ,

                та така с фатмашките боклуци старшинка

                Коментар


                • Клипа от линка който пуснах ме кара да си мисля че правилно са ми казвали мои близки - от Русия настрани, дали тези руснаци които се наричат украинци и мислите им са на руски или другите руснаци. Тези избиха маса народ и в това нещо който отстъпи ще победи, има господ, него господ ще го обича. Изключително неотстъпчиви и как пращат близките си на смърт, млади и здрави хора си отиват. Изкукала работа.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • СЛАВА НА РУСИЯ !!!



                    Click image for larger version

Name:	FzaYpzkaMAAXGZ3.jpg
Views:	40
Size:	34.0 КБ
ID:	4090590


                    Коментар


                    • ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • "Знаете ли на кого ще продадете ядрените си реактори - на хора, преминали към екстремистка терористична дейност,

                        които обстрелваха Запорожката АЕЦ, които наскоро взривиха амонячен тръбопровод на собствената си територия". Това заяви говорителят на външното министерство на Руската федерация Мария Захарова в интервю за Мартин Карбовски, излъчено в канала му в YouTube.
                        "Искате да ми кажете, че ще ги продадете на хора, които вдигнаха във въздуха Каховската водноелектрическа централа? И ако имате съмнения, че това е тяхно дело, ще ви дам пример - от 2014 г. постоянно минират електропроводите към Крим, блокирали са притока на вода. Това са терористични актове. На тези хора ли смятате да доставяте енергийни мощности", попита риторично Захарова.

                        Тя отправи въпрос към Карбовски наистина ли смята, че това е конфликт между Русия и Украйна за територия.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • https://www.youtube.com/watch?v=zsfBALEC9RE, лъже ли тази жена ?
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                            Това е по-истинско, показва, че и 10сек. напред не може да мисли
                            https://www.youtube.com/watch?v=cgbI55HdqQs&t=77s









                            Това опорка ли е?
                            Мога да продължавам, поне 3000 страници. Хора, слезте на Земята. Колкото Мексико ще спечели война с/у САЩ. То;лкова и Украйна срещу Русия.
                            Поздрави от близкките на инж, Иван Милев.

                            :П.П. Евреите много добре разпознават нацистите. Затова не дават оръжие на Украйна.

                            Коментар


                            • @ руската империя не е била никога толкова зависима от турците колкото днес!
                              тва нещо съм го писал преди година, и сега изцяло се потвърждава…,
                              вие се смеете, ама дългуча наистина се мисли , че е султан. и е нахлузил чалмата на мехмед втори, и земал мярка за шапка на оня дет си мисли, че е нахлузил шапката на петр първи

                              Коментар


                              • Attached Files
                                Last edited by troika; 13.07.2023, 22:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X