IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И Зазката е простудил сливиците. Не говори, само картинки показва.

    Коментар


    • Коментар


      • Военният наблюдател Александър Коваленко отбеляза, че на свой ред ракети няма и няма, пише УНИАН.



        „От 1 юли до 12 юли ROV разположи 81 дрона камикадзе в Украйна. През същия период през юни ROV използва 79 дрона. На свой ред 98 Shahed-136 бяха използвани през май“, пише той.

        Експертът отбеляза, че докато използването на ракети е сведено до минимум през първата половина на юли, безпилотните самолети камикадзе се използват стабилно.

        "Що се отнася до ракетите, минималното им използване по време на обстрел в началото на юли говори не толкова за липсата им като такива или проблеми с производството, а за натрупването на боеприпаси. Това е само мое заключение, но ми се струва, че ROV се подготвят за август, специално за Деня на независимостта на Украйна. Дали е вярно или не, ще видим в следващите дни, но фактът остава - значителна пауза в използването на ракети, при всякакви планове на противника, казва той за натрупване“, добави той.

        През нощта на 12 юли руските нашественици атакуваха Украйна от североизточна посока (Курск) с ирански ударни безпилотни самолети Shahed-136/131. В Черкаска област има удар в нежилищен инфраструктурен обект, двама пострадали.

        Противникът вкара в Черно море кораба "Адмирал Есен", на борда на който има много "Калибър". Общият залп на "Калибър" е 12 единици, а нивото на ракетна заплаха е високо, пише УНИАН.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
          Стига с тези автопортрети, де.

          Коментар



          • https://www.youtube.com/watch?v=BVr0sH6SxT8

            Коментар


            • Ето какво се случва с една разкъсана икономика: https://t.me/bbbreaking/160521

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

                Тъпчо , изобщо не може да се определи като ''подлизуркване'' , това нещо , но на теб толкова ти е багажа . РУСИЯ И ПУТИН изобщо не знаят и не подозират за моите писания , за да им се ''подлизурквам '' . Но виж - на соросоидните тролове - с боксова ръкавица им разбърквам в кухините

                пп тоя ''колега'' , да не си ти , просто само за примера да казваш ''колега'' . Да не прозвучи много лично
                Въпросът май е от вида
                -За един приятел питам.

                Коментар


                • Коментар







                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                      Голям смях ме напушва от подлизуркането ти, и превъзнасянето на кочината и бункерния плъх. По изказа ти ми приличаш на един колега, който така ближеше задника на шефа.
                      ...изобщо не може да се определи като ''подлизуркване'' , това нещо , но на теб толкова ти е багажа . РУСИЯ И ПУТИН изобщо не знаят и не подозират за моите писания , за да им се ''подлизурквам '' . Но виж - на соросоидните тролове - с боксова ръкавица им разбърквам в кухините

                      пп тоя ''колега'' , да не си ти , просто само за примера да казваш ''колега'' . Да не прозвучи много лично
                      Last edited by RUBLA; 13.07.2023, 16:49.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                        Голям смях ме напушва от подлизуркането ти, и превъзнасянето на кочината и бункерния плъх. По изказа ти ми приличаш на един колега, който така ближеше задника на шефа.
                        Не знам що се ежиш: Русия удържа с една "мизерна" икономика сдружения напън и санкциите на куп страни, с обобщен БВП поне 30 пъти (не 30%, АМИ ТРИДЕСЕТ ПЪТИ!) по-голям от нейния и човешки потенциал, поне 4 пъти (ЧЕТИРИ ПЪТИ) по-висок. Как да не е мощна, ако 12000 ли бяха, 16000-ли сумарни санкции срещу нея, пък взеха да се гърчат Германия, Франция, МикроБритания, Финландия и др. За какво "подлизурка е" говориш, някой да не би да е взел и една стотинка от тях? Пич, пий ги тези хапчета и стой на хладно, че вече жегата зле ти се отразява.
                        Last edited by Pyramid; 13.07.2023, 16:05.

                        Коментар


                        • Предполагаемия убиец на подводничара- https://mma.metaratings.ru/news/poya...ickogo-265346/, дори със замъглено лице си личи че се е ошашавил

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

                            могъществото на РУСИЯ И ПУТИН
                            Голям смях ме напушва от подлизуркането ти, и превъзнасянето на кочината и бункерния плъх. По изказа ти ми приличаш на един колега, който така ближеше задника на шефа.

                            Коментар


                            • Бре рЭбятки, каква е тая продънена червенка рабута ве, уведомете началството, оно разправя че Орехов е ваш бря,
                              даже бръснарницата била освободена... Ай яй яй, пачаму бомбити бръснарницата освободената, сибирягата ще страда Ц ц ц.

                              Click image for larger version

Name:	bsnartap.jpg
Views:	1
Size:	34.0 КБ
ID:	4090323

                              Коментар


                              • Герчо, амджина койдум, какво стана с ц400

                                Коментар

                                Working...
                                X