IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

    Защо ви е важно да лъжете?
    Не е препоръка за каквото и да било.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
      Това е голяма несправедливост, Ботич, направи нещо най-накрая! Отдели малко от заплатата си за страдащите сирийци!
      На мен примерно украинците не са ми любимци, обаче, всичко което те правят ми харесва много и ще ги подкрепям, поне на думи, защото съм лицемер, не като теб.
      Да напишат слава на украйна с лайно на стената??Сигурно много ти харесва???

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Защо ви е важно да лъжете?

        [ATTACH=CONFIG]n4088573[/ATTACH]
        Реално, са повече.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
          "Решение НАТО на предстоящем саммите может вынудить Путина пойти в активное наступление на Украине вплоть до Одессы. Он может это сделать, Россия обеспечена всеми необходимыми ресурсами для этого", – отметил Mak.

          У Москвы есть только одна причина, по которой она еще не взяла под контроль этот город, указал Макгрегор. Она заключается в том, что Путин, в отличие от Запада, не стремится к большей эскалации конфликта и защищает только территории РФ, считает военный.

          Однако НАТО может спровоцировать обострение кризиса по итогам саммита в Вильнюсе, отметил он. Макгрегор напомнил, что Польша и Литва часто выступали с инициативами о введении войск блока на Украину.
          Докато Китай има нужда от Русия като сила, той ще я подкрепя. В близките 30-40 години, това ще е така. После, няма да видим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
            ... на държавния ни глава, избран с над 2 000 000 български гласа. Не...
            ....
            Защо ви е важно да лъжете?

            Click image for larger version

Name:	nomenklaturenbokluk.jpg
Views:	1
Size:	90.8 КБ
ID:	4088573


            Коментар


            • "Решение НАТО на предстоящем саммите может вынудить Путина пойти в активное наступление на Украине вплоть до Одессы. Он может это сделать, Россия обеспечена всеми необходимыми ресурсами для этого", – отметил Mak.

              У Москвы есть только одна причина, по которой она еще не взяла под контроль этот город, указал Макгрегор. Она заключается в том, что Путин, в отличие от Запада, не стремится к большей эскалации конфликта и защищает только территории РФ, считает военный.

              Однако НАТО может спровоцировать обострение кризиса по итогам саммита в Вильнюсе, отметил он. Макгрегор напомнил, что Польша и Литва часто выступали с инициативами о введении войск блока на Украину.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                Не не сте сигурен - неграмотен сте, но айде опровергайте ме, като напишете за каква радиация става дума (ха, изненада - те са различни видове )
                в очакване сме на какво сте прочели с цитатите.

                Има и други изненади за вас в тая тема, ще е забавно - в очакване сме
                ...отрицателни цени ли? ПА
                - Изненада ме.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Виждали ли сте сирийци с возило за 200 бона на Слънчев бряг????... Не стеее...!!!
                  Ако случайно ви хванат да возите в колата си сириец - вие сте престъпник. Ако обаче возите украинец - вие сте Светлината, Демокрацията, Триумф на Добрите сили.
                  Няма помощ за сирийските бежанци по черноморските хотели.
                  Не. Те умират задушени в бусове, умират натъпкани като животни без оглед мъже, жени, деца....умират с последните си пари в ръцете и почти никакви надежди. Защо? Защото бягат от война...!!!
                  Лицемери, не ни говорете за "ценности" или за "цивилизационен избор".
                  Следващият пилон е за вас..
                  Това е голяма несправедливост, Ботич, направи нещо най-накрая! Отдели малко от заплатата си за страдащите сирийци!
                  На мен примерно украинците не са ми любимци, обаче, всичко което те правят ми харесва много и ще ги подкрепям, поне на думи, защото съм лицемер, не като теб.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    Виждали ли сте сирийци с возило за 200 бона на Слънчев бряг????... Не стеее...!!!
                    Ами сириец, пиещ коктейли, легнал върху шезлонг на Сакса бийч и броящ пачки с евро? Не стеее...!!!
                    Вероятно не сте виждали и сирийци, развяващи огромен сирийски флаг пред Президенството, искайки оставката на легитимно избрания ни български президент. Не стеее...!!!....
                    Ъхъ, Фатик не е сириец?
                    Вие в парник ли сте расли?

                    Коментар



                    • По поводу ночного удара в Николаевской области.

                      Украинская сторона заявляет о прилёте по объекту инфраструктуры, однако на самом деле это не так. На нескольких картах пожаров (находятся в открытом доступе) хорошо видно, что попаданий было три и ни одно из них не связано с объектами транспортной или энергетической инфраструктуры.

                      Все попадания пришлись в район военного аэродрома Кульбакино. С него ВСУ часто запускают беспилотники, однако время от времени на аэродроме появляется и авиация. Прежде на этом объекте базировалась 299-я бригада тактической авиации ВСУ, оснащённая штурмовиками Су-25.
                      https://vk.com/wall-219928383_3599


                      29 июня Путин встретился с Пригожиным и командирами отрядов ЧВК "Вагнер". Всего было 35 человек. Занимались разбором полетов 23-24 июня.

                      1. На встрече Путин дал оценку действиям ЧВК «Вагнер» в ходе СВО и по поводу 24 июня;

                      2. Президент выслушал объяснения командиров и предложил им дальнейшее трудоустройство и применение их навыков;

                      3. Сами командиры изложили свою версию произошедшего и акцентировали, что являются убежденными сторонниками и солдатами главы государства и готовы дальше продолжать сражаться за Родину;

                      4. Встреча длилась 3 часа.

                      PS. Это официальная информация от Кремля.
                      Вчера уже была утечка об этой встрече, на которой якобы также присутствовали Золотов и Нарышкин. Видимо комментарий Пескова направлен на то, чтобы пресечь кривотолки об этой встрече.
                      https://t.me/boris_rozhin/91754


                      Запорожское направление, н.п. Работино:

                      Была попытка прорыва обороны двумя волнами противника в сумме 7 машин M2 Bradley, 1 танк с минным тралом Leopard 2A6 и 1 Leopard 2R.

                      Танк с минным тралом Leopard 2A6 - уничтожен силами артиллерии.

                      5 БМП M2 Bradley - подорваны на минах. По пехоте работал ТОС «Солнцепек».

                      Пока стабилизировалось все. Но активность присутствует.

                      Замечено много наемников и разговоры в эфире на английском (мы понимаем и знаем, что у них все плохо и много 200)
                      https://t.me/swodki/281148

                      Коментар


                      • Виждали ли сте сирийци с возило за 200 бона на Слънчев бряг????... Не стеее...!!!
                        Ами сириец, пиещ коктейли, легнал върху шезлонг на Сакса бийч и броящ пачки с евро? Не стеее...!!!
                        Вероятно не сте виждали и сирийци, развяващи огромен сирийски флаг пред Президенството, искайки оставката на легитимно избрания ни български президент. Не стеее...!!!
                        Мисля, че и едва ли някой, някога ви е призовавал да дарите пари за сирийци през фондация. Неее...
                        Ами, новини на арабски по БНТ? Няма.
                        Европейската комисия нещо да е казала за бежанците от Сирия, тъй като по официални данни всеки трети бежанец по света е сириец? Не...???? Хм....
                        Ако случайно ви хванат да возите в колата си сириец - вие сте престъпник. Ако обаче возите украинец - вие сте Светлината, Демокрацията, Триумф на Добрите сили.
                        Няма помощ за сирийските бежанци по черноморските хотели.
                        Не. Те умират задушени в бусове, умират натъпкани като животни без оглед мъже, жени, деца....умират с последните си пари в ръцете и почти никакви надежди. А, дааа. И с дрехите на гърба си. Нищо друго....
                        Защо? Защото бягат от война...!!!
                        Не, не, не....не питам за избягалите от войната, лежащи на Слънчев бряг на наши разноски, с возила, които струват 150 български заплати и премятащи пачки с евра. Нито за тези, които искат оставката на държавния ни глава, избран с над 2 000 000 български гласа. Не. Даже и не питам за "новините" на украински дали са с пропагандна цел. Това не е моя работа, не е и ваша. Моята работа и вашата работа е само да си плащаме, но.....аз искам да питам друго:
                        Какво правим с тези, които ги подстрекават и използват за антидържавни деяния в пълно нарушение на българските закони? С тях какво правим????
                        С тези, които веят украински знамена от прозорците на държавни институции????
                        Две години ще минат, а нашите "евроатлантически партньори" не ги приемат нито в ЕС, нито в НАТО, но ни порицават, че не ги съжаляваме достатъчно...
                        Докато пиша, десетки украинци се прибират към хотел в Слънчев бряг от плаж, а други десетки сирийци, вероятно се тъпчат в поредния микробус-убиец......
                        Лицемери, не ни говорете за "ценности" или за "цивилизационен избор".
                        Следващият пилон е за вас..
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Чак ужасен не е бил взрива, имаше след една седмица повишена радиоактивност- тогава - седмица след взрива ми дойде на ум да я погледна- в бг масовото беше около 70-90единиците мисля че са бекерели, не съм сигурен. ...
                          Не не сте сигурен - неграмотен сте, но айде опровергайте ме, като напишете за каква радиация става дума (ха, изненада - те са различни видове )
                          в очакване сме на какво сте прочели с цитатите.

                          Има и други изненади за вас в тая тема, ще е забавно - в очакване сме

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение


                            Иван Кършев


                            18 ч. ·
                            Победителят "Мис Холандия - 2023" травеститът Рики Коле(тоя нахиления) и момичето, което загуби от него на финала - Натали Ясмин
                            Само дето орките ги избиват не холандските траверси,а войниците от ВСУ.А те изглеждат доста различно.
                            Иначе не се и съмнявам,че руснаците предпочитат да се бият с траверси,ама не са много навити да се бият с истински мъже.

                            Коментар



                            • Иван Кършев


                              18 ч. ·
                              Победителят "Мис Холандия - 2023" травеститът Рики Коле(тоя нахиления) и момичето, което загуби от него на финала - Натали Ясмин
                              Last edited by X_Y; 10.07.2023, 15:42.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                                Ako чакаш митрофанката да ти го каже, няма стане
                                В израел масово се коментира
                                Щом се коментира дай линк към тези статии, не към коментарите

                                Коментар

                                Working...
                                X