IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

    Тинче, как се нарича българин, който смята, че "лъжата" на НАТО към Горби е по-лоша от руските бомбардировки на Варна? Да слагам ли кавички и на българин? Не ми отговаряй. Въпросите са риторични.
    Гергинче , лъжата е Лъжа без националност . Сега , ти не се прави на по българин от нас Българите , защото от далеч прозира соросоидно зададения въпрос .

    Разбира се , че от значение за света и темата по която се опитваш да пишеш някакви врели-некипели , е лъжата на ''нато'' към горбачов .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

      Тинче, как се нарича българин, който смята, че "лъжата" на НАТО към Горби е по-лоша от руските бомбардировки на Варна? Да слагам ли кавички и на българин? Не ми отговаряй. Въпросите са риторични.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        ... защо нато излъга рашаните, след като обеща на горби да не ходи на изток. Май това е по лошо от бамбардировката на варна
        Тинче, как се нарича българин, който смята, че "лъжата" на НАТО към Горби е по-лоша от руските бомбардировки на Варна? Да слагам ли кавички и на българин? Не ми отговаряй. Въпросите са риторични.
        Не е препоръка за каквото и да било.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ами просветли ме мен невежият.
          Изброй 10 световноизвестни руски стоки.

          Лесен ти е въпроса , но тук не сме на викторина (вашите набори нямаха такова нещо и е възможно да не знаеш ) или Стани Богат .

          Аз ще ти кажа само ЕДНО нещо , без да е стока , което СЕГА е ХАРАКТЕРНО за РУСИЯ и го НЯМА НИКОЙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          С парите , оръжията и наемниците на цялото сащ и европейски съюз , не могат да прекършат РУСИЯ , а накрая ТЯ ще ги бие и като ''маче у дерек'' барабар със всичките им ... ''световно известни стоки ''


          Хайде изброй ми още 3 такива държави ??



          СЛАВА НА РУСИЯ !!!!!

          Коментар


          • Георги Първанов, включен в списъка на "Миротворец": Аз съм изумен

            Тагарев: Тази година България няма да получи компенсация за помощта, която е предоставила на Украйна

            нито пък следващата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Благодарение на Рейгън падна комунизма Благодарение на него не живеем като в Куба и Северна Корея.
              Така че Рейгън заслужава да има паметник във всяка бивша комунистическа държава.
              Включително в Русия.

              Коментар




              • Киев готов пойти на любой риск для вывоза украинского зерна по Чёрному морю

                Об этом заявил глава МИД Кулеба в интервью Time.

                По его словам, Киев готов возобновить экспорт зерна, несмотря на морскую блокаду Чёрного моря со стороны россии.

                "Мы готовы пойти на любые риски. Я думаю, наш посыл миру: нам не нужна россия, - отметил Кулеба.
                https://t.me/uniannet/105561

                Коментар


                • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                  Ребятки историци, мнение по въпроса имате ли?
                  Рибятка имаш ли мнение по въпроса защо нато излъга рашаните, след като обеща на горби да не ходи на изток. Май това е по лошо от бамбардировката на варна

                  Коментар


                  • Ребятки историци, мнение по въпроса имате ли?
                    Има много събития от Българската история, които бързо се заличават след 9-и септември, но жителите все още ги помнят, колкото и да не се иска на някого. По време на Първата Световна войнa ще открием, ...
                    Не е препоръка за каквото и да било.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      "

                      По едно стечение на обстоятелствата, пред България излезе възможноста да си възстанови, някакви си, завинаги изгубени 600 милиона евро. Става дума за оборудването, което дреме под найлоните в Белене и не струва и 1 евро, ако няма кой да го даде срещу това оборудване.

                      Това са грешни български пари закопани там от известния герой на магнитски, Румен Овчаров. Последният разбира се си е прибрал тлъстата комисионна за сметка на парите на българите. И ще ме разбере всеки здравомислещ човек.

                      И комунистите вместо да са по затворите заради тези пари, пак имат наглоста да крякат. На тази пасмина от шумкари, Сталин даде власта преди няколо десетилетия и българите все още не са успели да си стъпят на краката. Да, това е пасмина, най-нагла и най-вредна, но все още си живурка по българските земи."
                      Чисто нов реактор струва около 5 милиарда- тук струва 600 милиона- това е все едно да кажем нова къща и стара къща- и в двете ще си живееш еднакво добре, само че новата струва в пъти повече
                      Last edited by X_Y; 20.07.2023, 22:00.

                      Коментар


                      • «Зеленский – последний президент Украины. Других президентов не будет. Потому что не будет и Украины", - заявил когда то Жириновский.

                        Коментар




                        • По едно стечение на обстоятелствата, пред България излезе възможноста да си възстанови, някакви си, завинаги изгубени 600 милиона евро. Става дума за оборудването, което дреме под найлоните в Белене и не струва и 1 евро, ако няма кой да го даде срещу това оборудване.

                          Това са грешни български пари закопани там от известния герой на магнитски, Румен Овчаров. Последният разбира се си е прибрал тлъстата комисионна за сметка на парите на българите. И ще ме разбере всеки здравомислещ човек.

                          И комунистите вместо да са по затворите заради тези пари, пак имат наглоста да крякат. На тази пасмина от шумкари, Сталин даде власта преди няколо десетилетия и българите все още не са успели да си стъпят на краката. Да, това е пасмина, най-нагла и най-вредна, но все още си живурка по българските земи."
                          Last edited by X_Y; 20.07.2023, 21:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            По добре да не знаеш, че ще те заболи главата- вместо да ти изброявам, по добре погледни списъка със санкциите- последно бяха 12000 стоки- преди 3-4 месеца
                            Не искам да изброяващ 12 хиляди стоки.Само 10 световноизвестни руски стоки кажи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Какво точно произвеждат в Русия?Аз не мота да се сетя за нито една руска стока.
                              По добре да не знаеш, че ще те заболи главата- вместо да ти изброявам, по добре погледни списъка със санкциите- последно бяха 12000 стоки- преди 3-4 месеца

                              Коментар


                              • Руснаците вече не чакат да се стъмне, няма време, пердашат наред

                                В Одессе хорошо прилетело в местный военкомат

                                Сегодня, 12:51 • Опубл.: Apolitikus • Просм.: 4575 • Комм.: 9 • Видео+43

                                В Одессе хорошо прилетело в местный военкомат и здание, которое использовалось под нужды ВСУ. Есть версия, что в здании находился именно тот отдел, который курировал т.н. «зерновую сделку» и в целом порт, как «зону ответственности».

                                Первоисточник публикации: https://politikus.info/video/153907-...voenkomat.html
                                Politikus.info

                                Коментар

                                Working...
                                X