IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Приятно четиво за лека нощ, ребятки

      С разрастването на НАТО, развитието на икономиката в почти цяла Източна Европа, Русия можеше да предостави само най-дребните материали – дърво, газ и други полезни изкопаеми. След стартирането на войната с Украйна, Европа ще затвори вратата и на тези необходими елементи, доставяйки ги от другаде, разработвайки слънчевите панели и търсейки различни енергийни източници.

      Това е напълно достатъчно за Владимир Путин да вижда конспирацията и да смята, че някой друг е след него, стремейки се да унищожи цяла Русия. Логично е, че САЩ трябва да са виновни на всичко, следвайки практиките на Студената война. Старата поговорка се повтаря отново – все някой друг е виновен на руснака за неговата мизерия и несгоди.

      САЩ спечели Студената война, докато СССР я изгуби, но ако трябва да бъдем честни, единственият играч, който я изгуби, беше Русия. Това може да се смята за една от най-големите загуби след Първата Свет ...
      Не е препоръка за каквото и да било.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

        И как върви? Чувам, че Бахмутската бръснарница била в полуобкръжение
        КАто стане цяло , тогава ще му мислим

        Коментар


        • Коментар


          • Ай, ай, ай, ребятки. Какъв сакатлък

            "В резултат на руската нощна атака сградата на генералното консулство на Китайската народна република в Одеса беше повредена"
            Не е препоръка за каквото и да било.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

              Това съм го написал и казал още в самото начало на войната .....
              Да беше само това ...
              И как върви? Чувам, че Бахмутската бръснарница била в полуобкръжение
              Не е препоръка за каквото и да било.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Това съм го написал и казал още в самото начало на войната .....
                Да беше само това ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                  Тинче, как се нарича българин, който смята, че "лъжата" на НАТО към Горби е по-лоша от руските бомбардировки на Варна? Да слагам ли кавички и на българин? Не ми отговаряй. Въпросите са риторични.
                  Гергинче , лъжата е Лъжа без националност . Сега , ти не се прави на по българин от нас Българите , защото от далеч прозира соросоидно зададения въпрос .

                  Разбира се , че от значение за света и темата по която се опитваш да пишеш някакви врели-некипели , е лъжата на ''нато'' към горбачов .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                    Тинче, как се нарича българин, който смята, че "лъжата" на НАТО към Горби е по-лоша от руските бомбардировки на Варна? Да слагам ли кавички и на българин? Не ми отговаряй. Въпросите са риторични.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      ... защо нато излъга рашаните, след като обеща на горби да не ходи на изток. Май това е по лошо от бамбардировката на варна
                      Тинче, как се нарича българин, който смята, че "лъжата" на НАТО към Горби е по-лоша от руските бомбардировки на Варна? Да слагам ли кавички и на българин? Не ми отговаряй. Въпросите са риторични.
                      Не е препоръка за каквото и да било.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Ами просветли ме мен невежият.
                        Изброй 10 световноизвестни руски стоки.

                        Лесен ти е въпроса , но тук не сме на викторина (вашите набори нямаха такова нещо и е възможно да не знаеш ) или Стани Богат .

                        Аз ще ти кажа само ЕДНО нещо , без да е стока , което СЕГА е ХАРАКТЕРНО за РУСИЯ и го НЯМА НИКОЙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        С парите , оръжията и наемниците на цялото сащ и европейски съюз , не могат да прекършат РУСИЯ , а накрая ТЯ ще ги бие и като ''маче у дерек'' барабар със всичките им ... ''световно известни стоки ''


                        Хайде изброй ми още 3 такива държави ??



                        СЛАВА НА РУСИЯ !!!!!

                        Коментар


                        • Георги Първанов, включен в списъка на "Миротворец": Аз съм изумен

                          Тагарев: Тази година България няма да получи компенсация за помощта, която е предоставила на Украйна

                          нито пък следващата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Благодарение на Рейгън падна комунизма Благодарение на него не живеем като в Куба и Северна Корея.
                            Така че Рейгън заслужава да има паметник във всяка бивша комунистическа държава.
                            Включително в Русия.

                            Коментар




                            • Киев готов пойти на любой риск для вывоза украинского зерна по Чёрному морю

                              Об этом заявил глава МИД Кулеба в интервью Time.

                              По его словам, Киев готов возобновить экспорт зерна, несмотря на морскую блокаду Чёрного моря со стороны россии.

                              "Мы готовы пойти на любые риски. Я думаю, наш посыл миру: нам не нужна россия, - отметил Кулеба.
                              https://t.me/uniannet/105561

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                                Ребятки историци, мнение по въпроса имате ли?
                                Рибятка имаш ли мнение по въпроса защо нато излъга рашаните, след като обеща на горби да не ходи на изток. Май това е по лошо от бамбардировката на варна

                                Коментар

                                Working...
                                X