IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Tepix, в момента борбата е за това кой ще има атомни централи, който ги има ще има и индустрия. Със соларки и ветрогенератори индустрия не може да се захрани, то може но те не могат. Войната с Русия е за технологиите и, дори не е за суровини защото тях ти има достатъчно и на други места, не е и за територия защото дори Китай има повече територия отколкото му трябва.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Това са военните лидери на САЩ, които вярват, че могат да победят Русия И Китай.

      Някой и у нас , вярват в същото ...










      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        Efendi, ако живеехте в държава без руско влияние, ти в момента щеше да си в Анадола, с фес на главата, и в килера щеше да приготвяш юфката на господаря ти.
        Верно ли? Странно тогава как Румъния и Гърция хем не биват щавени енергийно и финансово от гладния Кремъл, хем нямам наблюдения за много фесове по улиците.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение
          Какво полезно за България е направила Русия през последните 30 г., да не говорим преди това? Виж си собственото състояние, ако живеехме в държава без руско влияние и проядена от всякъде от корупция, може би нямаше да носиш цимент на гарата в горна.
          Efendi, ако живеехте в държава без руско влияние, ти в момента щеше да си в Анадола, с фес на главата, и в килера щеше да приготвяш юфката на господаря ти.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

            В Германия са на две крачки от военно положение.
            Те и в САЩ искат същото.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Вижте немците как дърпат напред сред скапани държави, които са на по ниско ниво и го правят без враждебност и сила ! Наложиха в ЕС високи данъци, но в Германия след като им ги вземе държавата тези пари им ги връща и те реално са с много ниски данъци. В скапаните държави чиновниците като набарат парите понеже корупцията е много висока какво става - пари които са им паднали те назад към тези от които са ги взели не връщат и тези държави си потъват.
              В Германия са на две крачки от военно положение.

              Коментар


              • Вижте немците как дърпат напред сред скапани държави, които са на по ниско ниво и го правят без враждебност и сила ! Наложиха в ЕС високи данъци, но в Германия след като им ги вземе държавата тези пари им ги връща и те реално са с много ниски данъци. В скапаните държави чиновниците като набарат парите понеже корупцията е много висока какво става - пари които са им паднали те назад към тези от които са ги взели не връщат и тези държави си потъват.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Агро, защото ти се привижда връждебна политика. Продават ти евтино разни неща и това ти изглежда враждебно. Ти мислиш ли че така както продават евтино имат възможност да финансират разни неща ?
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Ами то и сега не нося цимент бе, драги. Халюцинираш. А Русия за България какво, са не в длъжна да се слага на неблагодарници? Кога ще дойдеш на себе си?
                    Добре, може да не носиш цимент, все ми е тая. Все пак не ми отговори, защо се кланяш на неприятелска държава, която в последните 30 години води враждебна политика спрямо нас?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                      Защо и за кой употребяваш определението соросоиди? Аз, и не само, имаме много негативно мнение за Сорос и неговата политика. Това не ми пречи да имам много по-лошо мнение за Путин и неговата политика. Не съм фанатик, за да вярвам сляпо на всичко западно, както вие вярвате на всичко руско. Не всички анти путлеристи са привърженици на запада и на Сорос. Ако целиш да ме провокираш или да ме засегнеш по този начин, със същия успех можеш да ме наречеш русороб!
                      Не харесваш Сорос, сандали с чорапи, жени с мустаци и таратор с настъргани краставици? Значи си путинофил, обичаш Ким Чен Ун и искаш руска окупация за България, кое не е ясно?!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                        Защо и за кой употребяваш определението соросоиди? Аз, и не само, имаме много негативно мнение за Сорос и неговата политика. Това не ми пречи да имам много по-лошо мнение за Путин и неговата политика. Не съм фанатик, за да вярвам сляпо на всичко западно, както вие вярвате на всичко руско. Не всички анти путлеристи са привърженици на запада и на Сорос. Ако целиш да ме провокираш или да ме засегнеш по този начин, със същия успех можеш да ме наречеш русороб!
                        Много ясно. За разлика от русоробите ние не приемаме на 100 процента всичко, което ни се предлага от Западна Европа и САЩ. За мен Сорос е не по-малко вреден от Путин.
                        Ама русоробите работят с опорки, при тях мисъл липсва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                          Писал съм кое е анти българщина. Да се кланяте на държава, която нагло и открито води враждебна политика към нашата държава! Кое не ти е ясно? Кое му е българското на това? Какво полезно за България е направила Русия през последните 30 г., да не говорим преди това? Виж си собственото състояние, ако живеехме в държава без руско влияние и проядена от всякъде от корупция, може би нямаше да носиш цимент на гарата в горна.
                          Ако искаш да се запазиш не може да приемеш нито руското за свое, нито американското, ние затова сме отделна държава. Ако при нас нещата не се развиват добре причината е в нас. Никакво влияние не може да има някой с това че ти продава някакви неща, а с Русия имаме само търговия. Също инвестициите им в България са едва 30 процента от чуждите, имаме повече от 30% немски и въобще 70% чужди инвестиции които не са руски. Ние не сме причинили желанието на Западна Европа да се обедини с Русия заради което се появиха американците. В Европа не ги искат и това не е от вчера, не ги искат защото са на по ниско социално и правно ниво, за тях е неприемливо така организираното общество както в САЩ. Просто трябва да си говорят за тези неща, но американците действат от позиция на силата. Това нещо ще завърши зле.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар



                          • Става интересно
                            • Ход на рашистите: шах на Украинските кораби със зърно
                            • Ход на Украинците: шах на рашистките кораби с газ и петрол

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                              Писал съм кое е анти българщина. Да се кланяте на държава, която нагло и открито води враждебна политика към нашата държава! Кое не ти е ясно? Кое му е българското на това? Какво полезно за България е направила Русия през последните 30 г., да не говорим преди това? Виж си собственото състояние, ако живеехме в държава без руско влияние и проядена от всякъде от корупция, може би нямаше да носиш цимент на гарата в горна.
                              Ами то и сега не нося цимент бе, драги. Халюцинираш. А Русия за България какво, да не са длъжни да се слагат на черни неблагодарници? Кога ще дойдеш на себе си?
                              Last edited by Pyramid; 21.07.2023, 12:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

                                Истинските българи винаги са били русофили а подлогите русофоби просто употребяват И си играят с думи които не разбират.

                                слава на родителите които възпитават децата си в любов към България на и в почит към Русия

                                за децата на инджевци Татяна Кристи Дайнов чафо и барбарони Изобщо не ме интересува даже мисля че половината или повече от половината от изброените нямат деца обикновено соросоида български деца няма
                                Защо и за кой употребяваш определението соросоиди? Аз, и не само, имаме много негативно мнение за Сорос и неговата политика. Това не ми пречи да имам много по-лошо мнение за Путин и неговата политика. Не съм фанатик, за да вярвам сляпо на всичко западно, както вие вярвате на всичко руско. Не всички анти путлеристи са привърженици на запада и на Сорос. Ако целиш да ме провокираш или да ме засегнеш по този начин, със същия успех можеш да ме наречеш русороб!

                                Коментар

                                Working...
                                X