IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение
    Путин имаше късмета да поеме Русия в момент, в който тя копаеше дъното до което сама се беше докарала по време на Студената война- изтощена империя с разорени сателити! Американците благородно не я доубиха- подадоха ръка да стане, а ЕС започна да търгува интензивно и да инвестира трилиони! Оттам дойде и на това се дължи доволния и сит живот на руснаците тези 20г, не на Путин. А той вместо да създаде условия да направи Русия притегателен център за знаещите и можещите от цял свят засили националистичната и шовинистичната реторика и за да укрепи и концентрира властта си започна да връща на фокус образа на Големия враг-САЩ! А лошите САЩ в това време бяха направили от бившите си врагове Япония и Германия 2-ра и 3-та икономика! Китай, пак благодарение на САЩ се превърнаха последните години във 2-ра световна сила! А през това време Путин, който печелеше по 1млрд дневно от ЕС използваше тези милиарди да подкупва всякакви дестабилизиращи групи и тенденции за да срине САЩ. Руска благодарност и логика! САЩ 3 пъти спасяват Русия от разруха- от глада след ПСВ, от Хитлер през ВСВ и от собствената некадърност и неможене през Студената война! Неблагодарен, подъл и войнствен елит в Кремъл! САЩ можеха да приключат с вас както го направиха с Япония- 1948г са имали над 100 ядрени глави докато вие сте сглобявали първата.. долни неблагодарни руски отрепки
    Още един бисер изрони "Агро", докато други бълват змии и гущери

    Коментар


    • Кисимов, БВП не е никакъв икономически показател, Китай е в пъти много по голяма индустрия от САЩ а сам виждаш колко са близки. Мъск с години строи фабрика в САЩ, а китайците я правят за 6 месеца като на шега.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Има два проблема - нарастването на данъците и чрез тях прекалено многото държава в живота на хората и посоките в които се движат инвестиционните потоци - те 30 години са едни и същи и няма обръщане а само елиминиране на разклонения. Това нещо превръща икономики в пустиня. Всичко друго е следствие на това, а не е причина.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Русия е вече пред Япония по БВП:
          Click image for larger version

Name:	d85f441455f477c345b31595b8128288.jpg
Views:	1
Size:	73.3 КБ
ID:	4171197

          Коментар




          • Не може да стане на бойното поле, ще се пробваме на дипломатическото такова

            Коментар


            • Путин имаше късмета да поеме Русия в момент, в който тя копаеше дъното до което сама се беше докарала по време на Студената война- изтощена империя с разорени сателити! Американците благородно не я доубиха- подадоха ръка да стане, а ЕС започна да търгува интензивно и да инвестира трилиони! Оттам дойде и на това се дължи доволния и сит живот на руснаците тези 20г, не на Путин. А той вместо да създаде условия да направи Русия притегателен център за знаещите и можещите от цял свят засили националистичната и шовинистичната реторика и за да укрепи и концентрира властта си започна да връща на фокус образа на Големия враг-САЩ! А лошите САЩ в това време бяха направили от бившите си врагове Япония и Германия 2-ра и 3-та икономика! Китай, пак благодарение на САЩ се превърнаха последните години във 2-ра световна сила! А през това време Путин, който печелеше по 1млрд дневно от ЕС използваше тези милиарди да подкупва всякакви дестабилизиращи групи и тенденции за да срине САЩ. Руска благодарност и логика! САЩ 3 пъти спасяват Русия от разруха- от глада след ПСВ, от Хитлер през ВСВ и от собствената некадърност и неможене през Студената война! Неблагодарен, подъл и войнствен елит в Кремъл! САЩ можеха да приключат с вас както го направиха с Япония- 1948г са имали над 100 ядрени глави докато вие сте сглобявали първата.. долни неблагодарни руски отрепки

              Коментар


              • Псаки, Псаки, Псаки - https://www.youtube.com/shorts/ZfDYPXJdpBA - как руснаците са теглили остров от норвежки води

                Коментар


                • v_tin, човек за човека е враг и звяр, това е юдейството а в неговата основа е предателството което е свещенодействие според тях.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • "за сутки совершено 5 атак в районе населенного пункта Крынки"

                    ребятките, защо бомбите вашите бря, нали преди 100 дни Кокошкашенко рече, че "Асвабадили Крынки", нещо като не са цивилни пожарни ви се гънат китките?

                    Ватинчо, разкажете повече за тая Суворовска тактика

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Няма да реве украинката като и гонят момчето да го хванат онези дебелаци пърчове, ще реве щото детето и от там нататък си е отишло..а никоя майка не е родила и отгледала детето си за да му се случи това. Чак ви се чудя на акъла по някога. Украйна е мъртва страна, това е територия населена с мъртви души.
                      https://www.youtube.com/shorts/E-TcC8R07gw

                      Коментар


                      • Русия - това е 1/6 от земната суша, заобиколена отвсякъде с цивилизация ...

                        Коментар


                        • Няма да реве украинката като и гонят момчето да го хванат онези дебелаци пърчове, ще реве щото детето и от там нататък си е отишло..а никоя майка не е родила и отгледала детето си за да му се случи това. Чак ви се чудя на акъла по някога. Украйна е мъртва страна, това е територия населена с мъртви души.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Ако някой от руската армия който се е сблъскал с тях и ги е видял какво представляват си отвори устата и веднага му скачат очевидно руснаци - да не говорел така !
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Pyramid, те са психари, направили си наркомани младите момчета, като ги пленят и ги оковават защото изпадат в абстиненция и Русия крие това нещо. Не ги разбирам руснаците честно. Те се притесняват че ако проговорят това ще попречи на помиряването в един момент, ами то мина толкова време а лудите за мир въобще не говорят а отдавна трябваше да са почнали поне. Това нещо в Киев е много уродливо, какви територии ще си връщат някакви изроди.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • "Коммунизм — это есть советская власть плюс электрификация всей страны" © В.И.Ленин

                                Соответственно, декоммунизация - это есть бандеровская власть плюс деэлектрификация всей страны.

                                "Вы хотите декоммунизацию? Ну что же, нас это вполне устраивает. Но не нужно, что называется, останавливаться на полпути. Мы готовы показать вам, что значит для Украины настоящая декоммунизация." © В.В.Путин

                                Коментар

                                Working...
                                X