Вместо да вдигне ръкавицата, хвърлена му от Зеленски, Путлер падна на четири крака и вече трети ден я мирише, без да смее дори да я захапе.
Цялата пропаганда на Руската федерация, която предварително подсмърча с усърдие, измива от кремълския пациент клеймото на страхливец, който не посмя да приеме предизвикателството на президента на Украйна и да отиде в Истанбул за преки преговори.
Поведението на Путин е комично. След като е получил картбланш, пряко предизвикателство за истински дуел, човек не се държи по този начин.
Това е жестоката същност, изчистена от излишни думи. От друга страна, политолозите танцуваха неистов танц около огнището на истанбулската тема.
Разнообразието от раковини, използвани в техните огърлици, е удивително. Всички те въртят адски очи, от устата им се отделя пяна и пророкуват.
Коментар