IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    Ако по времето на комунизма можеше да се пътува свободно в чужбина поне 80 процента от населението щеше да се изнесе.
    Да
    • Ако по времето на комунизма и ДС / КГБ (1944 - 1989) можеше да се пътува свободно в чужбина поне 80% от населението щеше да се изнесе.
    • Ако в началото на мутрокомунизма (1990 - 2023) българите знаеха, че комунистите и ДС / КГБ ще си останат на власт още 33 години, поне 90% от населението щеше да се изнесе веднага.
    ... a останалите щяха да си мислят, че ще живеят в демокрация.
    Пък тя демокрацията така и още не е дошла и досега в България
    Last edited by barbaron; 20.04.2024, 21:42.

    Коментар


    • Украйна: Войници екзекутират полицаи по време на проверка! - Гледайте видео - Военни новини 24/7 (warnews247.gr) директно във видеото, пи вода, удави се

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Преди 3-4 години се заговорих с една магазинерка мисля че беше с била. И тя ми каза че прави тогава около 800лв, по него време в алди магазинерките имаха заплати от около 14,50-16 евро. И аз и казах това още повече че тя обясняваше че е завършила някакви немски курсове, знаеш ли какъв и беше отговора- аз съм родена в бг и тук ще си работя и тук ще умра. Трябва да има хора тук, защото бг няма да я има. Тогава се замислих какви хора има- не я интересуват парите, иска да остане при роднини и приятели- нещо като камъка си тези на мястото

        Преди време е имало голяма емиграция от португалия, нещо дори по голямо отколкото в момента от бг. Какво става- в даден момент емигрантите започват да се връщат и да носят не само парите си, но и изискванията си по отношение на държавата. И затова сега българите ходят да берат ягоди в португалия , а не обратното.

        Никой не знае колко са щели да се изнесат- ти може да смяташ че 99,99% са щели да избягат, аз да ти кажа че 0,0001%- никой не знае и не може да каже. Слава богу видяхме демокрацията какво представлява, по някаква причина има желания за народен съд за виновниците за третата национална катастрофа
        Ами то и аз живея 48 години само в България и нямам намерение да я напускам.Но по времето на комунизма имаше окупация на България от комунистите, които я бяха превърнали в мизерна държава. Така че ако още беше комунизма щях при първа възможност да напусна.
        А демокрацията, въпреки всички далавери на управниците е в пъти по-добра от комунизма.

        Коментар


        • mirodes, службата е само аз, други няма. Пиша каквото мисля, ако ти се чете литературно произведение - ами чети нещо такова вместо драсканиците във форум.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Защо се скараха и бият с руснаците, защото руснаците искат да избягат от тази половина на Света в която бяха, искат в Азия, писна им от кризи и деградация. Хванаха простите украинци и се карат с Русия и ще я унищожават защото тя искала при азиатците. Направи условията в тази половина на Света по добри, какво ще биеш хората постоянно.
            В Азия отдавна има много стокова търговия, единия произвежда нещо и го разменя с други за нещата които те произвеждат, после предлага локално всякакви неща които не купил с пари от някой. Защото при тях размяната на стоки не се облага и не и забранена. То и тук може, но стоки които да не са купени с пари няма понеже всичко фнос..
            Намерете си поне един човек във вашата служба,който да знае български език .

            Коментар


            • v_tin, това не е крадено от войници от ВСУ, крадат нац.бат. - нацистите, те са наркомани и за бойните наркотици си плащат. Затова хващат пленници - роби които трябва да крадат за тях, носят, мъкнат и товарят. Първо ги зарибяват с наркотици да могат да се бият дрогирани, а те после вече не могат без наркотици и крадат за да изкарат пари да си ги платят. Войници ги разказват тези неща, но кой ли да ги чуе и дори гледах един от ВСУ разказва защото посягат и на тях да ги поробват.
              В Русия не го ли знаят това нещо ? Знаят го, но техните медии си мълчат. Руски войници пленяват такива от така наречените батальони, после в лагера където ги държат е трагедия, те изпадат в абстиненция. На кой му пука въобще.
              Last edited by supertrader; 20.04.2024, 20:23.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • На кадрах западенец рекламирует намародёренную бытовую технику

                Опубл.: Apolitikus • Просм.: 6129 • Комм.: 13 • Видео-62

                На кадрах западенец рекламирует намародёренную зольдатен ВСУ бытовую технику в одном из так называемых "стоков". Ни для кого уже давно не секрет, что вояки ВСУ загружают всё наворованное в грузовики и "толкают" у себя в областях. Бизнес по перепродаже наших вещей у западенцев налажен, масштабы видите сами. Все это результат воровства киевских боевиков.

                Первоисточник публикации: https://politikus.info/video/158388-...u-tehniku.html
                Politikus.info

                Коментар


                • Защо се скараха и бият с руснаците, защото руснаците искат да избягат от тази половина на Света в която бяха, искат в Азия, писна им от кризи и деградация. Хванаха простите украинци и се карат с Русия и ще я унищожават защото тя искала при азиатците. Направи условията в тази половина на Света по добри, какво ще биеш хората постоянно.
                  В Азия отдавна има много стокова търговия, единия произвежда нещо и го разменя с други за нещата които те произвеждат, после предлага локално всякакви неща които не купил с пари от някой. Защото при тях размяната на стоки не се облага и не и забранена. То и тук може, но стоки които да не са купени с пари няма понеже всичко фнос..
                  Last edited by supertrader; 20.04.2024, 20:08.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • mirodes, те казаха свободно движение на стоки, хора и пари ! Трябваше само движение на стоки известно време докато се изравнят стандартите и индустрията се разпредели. Къде ще отидат хората зависи от това къде ще намерят работа и доходи. Сега тези общи валути трябва да се унищожат, общата валута трябва да е коефициент при който се разменят валути и по принцип движението на пари да е точно равно във всички посоки. Само така ще оцелеем и не си мисли че България ако не оцелее ще я има Германия, само няма да е едновременно всички да угаснат. Всичко е техника сега, азиатците са по добри от нас, ако ние направим 100 мощни лазера с които да им палим ракетите и военните бронирани машини да ги взривяваме с дронове, те ще направят 100 000 лазерни ПВО установки и 1000 пъти повече дронове. САЩ продължават с пагубната си политика и поведение, те искат да им плащат с нищо за техните неща и да си ги внасят, те да работят, а американците да задлъжняват зверски да стават наркомани, психопати и шизофреници. Разработват оръжия, изобретяват оръжия и палят войни докато и на тях им запалят война. Тук кризите са една след друга, там от десетилетия няма кризи.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ако по времето на комунизма можеше да се пътува свободно в чужбина поне 80 процента от населението щеше да се изнесе.
                      Преди 3-4 години се заговорих с една магазинерка мисля че беше с била. И тя ми каза че прави тогава около 800лв, по него време в алди магазинерките имаха заплати от около 14,50-16 евро. И аз и казах това още повече че тя обясняваше че е завършила някакви немски курсове, знаеш ли какъв и беше отговора- аз съм родена в бг и тук ще си работя и тук ще умра. Трябва да има хора тук, защото бг няма да я има. Тогава се замислих какви хора има- не я интересуват парите, иска да остане при роднини и приятели- нещо като камъка си тези на мястото

                      Преди време е имало голяма емиграция от португалия, нещо дори по голямо отколкото в момента от бг. Какво става- в даден момент емигрантите започват да се връщат и да носят не само парите си, но и изискванията си по отношение на държавата. И затова сега българите ходят да берат ягоди в португалия , а не обратното.

                      Никой не знае колко са щели да се изнесат- ти може да смяташ че 99,99% са щели да избягат, аз да ти кажа че 0,0001%- никой не знае и не може да каже. Слава богу видяхме демокрацията какво представлява, по някаква причина има желания за народен съд за виновниците за третата национална катастрофа

                      Коментар


                      • Подробности по свалянето на руския самолет Ту-22М3 ...

                        https://www.facebook.com/reel/7288721867921294

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          v_tin, има стравнително точна статистика, бежанците от Украйна в страни от ЕС които получават социални помощи за бежанци са 17 милиона човека. С колко е намаляло населението на Украйна при положение че имат и към 1.5 милиона убити мъже и млади момчета вече в този конфликт защото там не мобилизират до 25 години или до 27 какъв е закона им, мобилизира от 18 години нагоре. То не е само да се сещаш, трябва да знаеш какво да направиш за да го промениш. Нищо сега руснаците ще си минат по реда, но ще дойде ред и на американците, азиатците правят и те бойни лазери и ще ги направят по добри и по мощни в един момент от американските и английските..тогава на американците да им е яко Д-то.
                          Така де -1,5 милиона украински жертви,а руснаците атакуват Бахмут ,Авдеевка и Часов Яр.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Ако по времето на комунизма можеше да се пътува свободно в чужбина поне 80 процента от населението щеше да се изнесе.

                            Коментар


                            • Защото трябва да има закон - колкото българи отидат в Германия, толкова и немци да дойдат в България. Не идват немци, зачи няма да ходят и българи.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • А това нещо го правят немците защото могат да си напечатат колкото искат евро, ние не можем и сме се отказали и от възможността да си печатаме левове. Украйна е загубила населението си вече, там така ще си остане обезлюдено и ще се намъкнат разни азиатци и африканци.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X