IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Украинци под прикритие започнаха да разстрелват руски пилоти на самолети !!!

    Няма къде да се скрият. Ловят ги по бели гащи и ги разстрелват. Всичките са осъдени на смърт и по списък ги разстрелват един по един. И никой няма да се спаси - само е въпрос на време куршума да застигне всеки един от тях.

    https://www.facebook.com/reel/758825723039141
    Last edited by RUBLA; 25.04.2024, 16:40. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Не съм се връщал, щото не съм ходил.
      заблудил съм се, защото виждам, че ги знаеш нещата
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        мирко, ти кога се върна от щатите
        Не съм се връщал, щото не съм ходил.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Старшинка и понятие си нямаш от живота в САЩ.Така е като се информираш от руски и проруски медии. Няма да говоря за хора,които са отишли с 1000 долара в САЩ и са вече милионери. Мога да дам пример със семейството на сестра ми,които са в столицата на един от щатите в САЩ,купиха си къща в престижен квартал,която изплатиха за 5 години,карат нови коли и годишният им доход е над 100 хиляди долара .Без да са някакви специалисти,работят държавна работа. Т.е средностатистическо семейство.
          Истина е,че има много бездомници в големите градове. Ама те са такива по свой избор и повечето са наркомани и алкохолици.Всеки,който не го мързи да работи, има добър стандарт на живот.
          мирко, ти кога се върна от щатите
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Общо 43 млн УСД за в страна като щатите, 1,8 млн албума. 0,5[%] от населението в щатите но, струва ми се, е разпределено по целия свят, сиреч, и от това по-малко. Богати са, бе. Другите 99,5[%], си чоплят в носа.
            Старшинка и понятие си нямаш от живота в САЩ.Така е като се информираш от руски и проруски медии. Няма да говоря за хора,които са отишли с 1000 долара в САЩ и са вече милионери. Мога да дам пример със семейството на сестра ми,които са в столицата на един от щатите в САЩ,купиха си къща в престижен квартал,която изплатиха за 5 години,карат нови коли и годишният им доход е над 100 хиляди долара .Без да са някакви специалисти,работят държавна работа. Т.е средностатистическо семейство.
            Истина е,че има много бездомници в големите градове. Ама те са такива по свой избор и повечето са наркомани и алкохолици.Всеки,който не го мързи да работи, има добър стандарт на живот.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

              Никой няма представа от нищо. Само ти имаш.
              Със сигурност за 27-28 трлн.$ БВП, 61млрд не са нищо. Но общо, май станаха над 300 млрд. Мързи ме да търся, точните цифри.
              И по-важно е, как американския избирател ще свърже фактите. А не, какво се пише по българските форуми. Че повечето американци, едва ли знаят къде се намира Украйна.
              Те не знаят, ама Иане знае.
              ...Въпреки че, не съм сигурен, знае ли как се пише такова обикновено нещо, като името му. Много ме кефи подобни индивиди да ме учат на акъл. И няма нужда на цирк да ходя, щото той, сам идва при мен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Общо 43 млн УСД за в страна като щатите, 1,8 млн албума. 0,5[%] от населението в щатите но, струва ми се, е разпределено по целия свят, сиреч, и от това по-малко. Богати са, бе. Другите 99,5[%], си чоплят в носа.
                Ами гледам, че някакви леки вариации по кредитните карти се коментират като доказателство за идващия тия седмици фалит, та рекох да видя как вървят стоки от 46-ма необходимост като на Тита новият албум.

                Мисля, че единственото решение е спешна емиграция в Тексаската Народна Република, където вече прилагат практиките от икономическите колоси Иран, Северна Корея и Мали.

                Въобще държава, в която не всички са богати, не знам защо въобще я има...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                  Явно нямаш и най-малката представа за мащабите на американската икономика. 60 милиарда са около 0.2% от БВП, колко да са затруднени, гений?
                  Никой няма представа от нищо. Само ти имаш.
                  Със сигурност за 27-28 трлн.$ БВП, 61млрд не са нищо. Но общо, май станаха над 300 млрд. Мързи ме да търся, точните цифри.
                  И по-важно е, как американския избирател ще свърже фактите. А не, какво се пише по българските форуми. Че повечето американци, едва ли знаят къде се намира Украйна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                    Новият албум на Тейлър Суифт е продал 700к винилени плочи по 40 долара и 1.1 млн физически CD-та по 15 долара за първата си седмица,което е тотален рекорд за всички времена като профит от музикален албум в САЩ. Хората няма какво да ядат и се налага да закусват музикални носители.
                    Общо 43 млн УСД за в страна като щатите, 1,8 млн албума. 0,5[%] от населението в щатите но, струва ми се, е разпределено по целия свят, сиреч, и от това по-малко. Богати са, бе. Другите 99,5[%], си чоплят в носа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Пари в американската икономика има бол но, са разпределени крайно НЕравномерно о множеството хора, живеят назаем.
                      Е, има общества, където е позволено да се взимат интервюта от бедните и където военноинвалидите не се пращат в отдалечени местности до края на живота си. Затова и виждаме двете групи.

                      Но иначе да, прав си, само в САЩ има бедни, бездомни и наркомани. Пък за неравномерното разпределение на благата дума да не отварям.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                        Що така американците, не могат да си обслужват кредитните карти? Да не е заради помощта, към Осрайна?
                        Новият албум на Тейлър Суифт е продал 700к винилени плочи по 40 долара и 1.1 млн физически CD-та по 15 долара за първата си седмица,което е тотален рекорд за всички времена като профит от музикален албум в САЩ. Хората няма какво да ядат и се налага да закусват музикални носители.
                        Last edited by Tepix; 25.04.2024, 11:44.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                          Бъркаш плачът на руските тролове за някакво "американско жалване"?
                          Не, Иане. Не. Гледам и по медиите, как самите американци се жалват. А ти пропускаш момента "средна температура по болницата": Пари в американската икономика има бол но, са разпределени крайно НЕравномерно о множеството хора, живеят назаем. Съответни, те не могат да си покриват разходите, докато някакъв 1÷2 [%] от населението, и за 100 поколения напред, не могат си изхарчи парите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Ами достатъчно са, щом се жалват, хората.
                            Бъркаш плачът на руските тролове за някакво "американско жалване"?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                              Явно нямаш и най-малката представа за мащабите на американската икономика. 60 милиарда са около 0.2% от БВП, колко да са затруднени, гений?
                              Ами достатъчно са, щом се жалват, хората.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                                Що така американците, не могат да си обслужват кредитните карти? Да не е заради помощта, към Осрайна?
                                Явно нямаш и най-малката представа за мащабите на американската икономика. 60 милиарда са около 0.2% от БВП, колко да са затруднени, гений?

                                Коментар

                                Working...
                                X