IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе, беше станало традиция при всяка среща на Зеля с эуропейската върхушка да му бъдат поднасяни финансови или оръжейни подаръци.

    Нещо напоследък такавата му традиция заглъхва, увяхва, и Зеля получава само потупване рамото пред строя.

    Е го е и сега: фон дер Лайен и още двама-трима эуропейски капутьовци са в Киев, дошли да го потупат по случай годишнината, но оръжия-траншове – йок?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Руснаците нарочно правели дронове в които слагат американски, британски, френски, немски..и там да не ги изреждам части и оставят дрона украинците да го хванат и разглобят, да им пакажат че такива части могат да си купят колкото искат евтино при това с голяма отстъпка. Единствения начин да ги спрат да не могат да си купят е нвидия и другите да спрат да произвеждат.
      Не е нарочно
      Руzнака е некадърен и не може
      Армата????

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Gerasim_Burgaski, последната страна в Света в която ще се пръкне нацизъм мисля са те, имат много сериозна имунизация срещу това нещо. Не ми обяснявай че марсианците идат утре.
        Армата?????

        Коментар


        • Не е препоръка за каквото и да било.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Gerasim_Burgaski, последната страна в Света в която ще се пръкне нацизъм мисля са те, имат много сериозна имунизация срещу това нещо. Не ми обяснявай че марсианците идат утре.
            Марсианците ...

            Не е препоръка за каквото и да било.

            Коментар


            • Gerasim_Burgaski, последната страна в Света в която ще се пръкне нацизъм мисля са те, имат много сериозна имунизация срещу това нещо. Не ми обяснявай че марсианците идат утре.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Руснаците нарочно правели дронове в които слагат американски, британски, френски, немски..и там да не ги изреждам части и оставят дрона украинците да го хванат и разглобят, да им пакажат че такива части могат да си купят колкото искат евтино при това с голяма отстъпка. Единствения начин да ги спрат да не могат да си купят е нвидия и другите да спрат да произвеждат.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Tepix, ти марсофил ли си или лунофоб, интереса на българите към Русия и Украйна се простира до там доколкото сме близки народи, и без преводач като се срещнат хора се разбират т.е. ние сме близки. С тези чийто език не е бизък до нашия не сме толкова близки, и ние не скачаме на абразурата срещу своите. Украинците се латинчат и това не ми харесва, не си кривя душата.
                  С раzшистиТЕ никой не е блиZZък

                  Коментар


                  • ИZнерvвЕна сте

                    Коментар


                    • Gerasim_Burgaski, на баба ти фърчилото се е разпаднало, къде са керваните от газовози да ида да ги видя ?
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Tepix, ти марсофил ли си или лунофоб, интереса на българите към Русия и Украйна се простира до там доколкото сме близки народи, и без преводач като се срещнат хора се разбират т.е. ние сме близки. С тези чийто език не е бизък до нашия не сме толкова близки, и ние не скачаме на абразурата срещу своите. Украинците се латинчат и това не ми харесва, не си кривя душата.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Tepix, 90% от българите нито са фоби, нито са фили..теглят една..на тези глупости. Българин ли си ?
                          Киев ??? Армата???
                          раzпад за блатната Джамахирия скоро

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                            Клеветата е на Агро, искай от него потвърждение.

                            Източникът, както писах, е Евростат (или Еврабарометър), пускал съм го тук есента или лятото.

                            >>> Ето нещо свързано след бързо търсене: само 35% от българите смятат Русия за заплаха – Ал Джазира на основата на Евробарометър, преди година:

                            https://www.aljazeera.com/opinions/2...ian-sentiments

                            Така че клеветниците и лъжците сте вие с Агро.
                            ​​​​​Аз винаги говоря на основата на факти и истина.
                            Санитаря каZZa,не сте лош чоVeк

                            Коментар


                            • Tepix, 90% от българите нито са фоби, нито са фили..теглят една..на тези глупости. Българин ли си ?
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Gerasim_Burgaski, намери си източника сам и точно Полша като взе 20 и се караха и другото е че ги обърнаха в злато и най много злато купуваха те. Търси си, в интернет има тук там и документи има снимани.
                                Клеvvvи ,
                                Вакът АМЯН- прочетете наобратно
                                Армата къде е?

                                Коментар

                                Working...
                                X