IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • mirodes, не деля хората на този принцип, сигурно има мюсюлмани които са такива като азовците, но те не са по голям процент - част отколкото азовците сред славяните и християните. Хора с наклонности да убиват влизат в ето такава пещ и си изгарят в нея. Нормален човек няма да отиде да убива - освобождава хора в собствените им къщи, всички азовци не са от Донбас.
    - Запада много добре знаят че трябва да прочистят Украйна от такива, те също пращат свои азовци в пеща на Домбаския конфликт.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • 12 дни.Толкова живее средно руския войник след като подпише военния си договор




      https://www.bbc.com/russian/articles/cjr4zy2nye5o

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        А защо е станал мултимилиардер, според теб?
        - ПО СЪЩАТА ПРИЧИНА: МИСЛИ СЪС СВОЯТА ГЛАВА.
        Той не разбира, че американците без да отделят Русия от Китай няма как да успеят. Тепърва има да прикоткват руснаците, ама трябва да е с нещо забележително предвид китайско-руските отношения. Тази грешка на американците е от калибъра на нахлуването на Хитлер.

        Коментар


        • mirodes, да не са комунета никак тези от Азов, само са от дефектния вид комунета. По принци войната е да се освободят от присъствието им ако не си разбрал още. Тоз конфликт е за това, такива да ги хвърляг в пеща и да ги изгорят, те нямат никаква стойност като хора според тези които ги пращат уж да освобождават.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Ние пък с комунета като вас не искаме да се занимаваме.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • mirodes, Фон дер Лайен да си погледне бюджета с който смята да плати, за толкова пари вече не може да плати и 10% от оръжието което се унищожи в Украйна. ВПК си свиркат защото без никаква война за да се възтановят тези оръжия бавно без да си дават зор, ще изкарат трилиони, а то не само сиренето стана 15 лв...те и оръжията са на други цени вече.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
                Мъск е доста различен от тея идиоти,педофили,изнасилвачи и т.н. отделно е и крипто пич,но тоя негов скорошен завой към русия, не ми е ясен защо се получи.
                А защо е станал мултимилиардер, според теб?
                - ПО СЪЩАТА ПРИЧИНА: МИСЛИ СЪС СВОЯТА ГЛАВА.

                Коментар


                • danetha, какво толкова не ти е ясно, точно като зави го написа с точно 4-5 думи защо. Тези в Киев нали веднага скочиха срещу него - той бизнесмен, да си гледа бизнеса и да не се занимава с неща които не разбира.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • mirodes, те ще купуват американски газ, но производителите му в Сащ ги устройва цена която е 5 пъти по висока, иначе не са им интересни. В ЕС компаниите които го доставят умножават цената по 3 до 5 пъти, защото ядоха дървото като купиха по 3000 евро за 1000 куб.м. и такива загуби си записаха че банките вървят като сенки зад тях. Много е просто - като заредиш на 3000 евро плащаш колкото би заредил на 300 евро за 10 години и парите ги даваш на куп, те платиха пари за газ за 10 години, а те пари нямат и работят с кредити от банките.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                      Как така липсва Мъск в картинките? Все пак именно той ви е най-големият трън в очите - останалите са на изборни позиции, ама Мъск е доживотно. Че и коли ви продаде докато си мислехте че е един от вас.
                      Мъск е доста различен от тея идиоти,педофили,изнасилвачи и т.н. отделно е и крипто пич,но тоя негов скорошен завой към русия, не ми е ясен защо се получи.
                      Last edited by danetha; 15.11.2024, 12:57.

                      Коментар


                      • analog, за колите един кореец от шефовете в Хюндай обяснява защо техните електрически коли са по скъпи от Теслите, защо не могат да ги направят по евтини - Тесла в Китай му заработва пари които компенсират ниските цени в САЩ. Маск е китайски гражданин.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
                          Цирк Балкански ряпа да яде.Сега ако го вкарат и в затвора и от килията да управява 4 год шоуто ще е пълно
                          Как така липсва Мъск в картинките? Все пак именно той ви е най-големият трън в очите - останалите са на изборни позиции, ама Мъск е доживотно. Че и коли ви продаде докато си мислехте че е един от вас.

                          Коментар


                          • Агро, оръжейното лоби започна да губи поръчки, тези които уж ще поръчват нямат пари сега..така стана.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • mirodes, намери първото му интервю след като почна конфликта и виж какво казва, той е абсолютно предсказуем човек. Прави грешки по отношение на Китай, но иначе е предсказуем напълно. Грешката му по отношение на Китай са глупавите мита, китайците не са никаква заплаха за автомобилната индустрия на запада, в Русия ги пуснаха да внасят свободно автомобили но тяхната индустрия е изградена по друг начин и определено не могат да покрият очакванията на потребителите. Руснаците купуват лади за които има всякакви ремонтни работилници и части, и сега основно се мъчат да ги направят по здрави и надеждни, те по отношение на европейските казват че са много надеждни също. Китайските не са направени като за тях, екстрите им ги дразнят и масово се мъчат да ги продадат на смешен пробег още, за тях са планшет - таблет на колела. Каква заплаха са че ще се занимаваш да ги спираш с мита, американците също няма да хукнат да ги купуват, това е абсолютно излишно колкото да се създава напрежение.
                              За конфликта - в Курска област няма никаква руска атака, защото ВСУ масово избягали, не армията а хора пускат клипове със зарязаните оръжия, униформи. То просто няма с кой да се сражават, а и руска армия няма.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Цирк Балкански ряпа да яде.Сега ако го вкарат и в затвора и от килията да управява 4 год шоуто ще е пълно



                                Коментар

                                Working...
                                X